+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
KOREKCJA ZMARSZCZEK
Dermoabrazja
Twarz zabiegi odmładzające Poprawa wyglądu twarzy sposoby opinie cennik tanio forum polecane Jak powstrzymać starzenie się Zły wygląd skóry Skóra starzejąca się zabiegi Poprawa wyglądu twarzy.


Usuwanie zmarszczek w medycynie estetycznej. Lifting twarzy.

Tworzenie się zmarszczek a starzenie się

 
 
Starzenie się – zmniejszenie zdolności do odpowiedzi na stres środowiskowy, które pojawia się w organizmach wraz z upływem czasu, naturalne i nieodwracalne nagromadzenie się uszkodzeń wewnątrzkomórkowych, przerastające zdolności organizmu do samo-naprawy. Starzenie się powoduje utratę równowagi wewnętrznej organizmu, co zwiększa ryzyko wystąpienia chorób. Prowadzi do upośledzenia funkcjonowania komórek, tkanek, narządów i układów, zwiększa podatność na choroby (np. choroby krążenia, Alzheimera, nowotwory), wreszcie prowadzi do śmierci. /Wikipedia/
 
 
 

Twarz zabiegi odmładzające

 
Redukcja zmarszczek może się odbyć poprzez stosowanie kremów oraz poprzez zastosowanie zabiegów medycyny przeciwstarzeniowej. Krem jest dobrym wyborem dla usuwania zmarszczek płytkich i łagodnych. Istnieją zabiegi przeciwzmarszczkowe, które oferuje gabinet medycyny estetycznej.
 
 
 

Detekcja zmarszczek

 
Pierwsze zmarszczki zwykle pojawiają się w wieku 25-30 lat i określa się je jako zmarszczki mimiczne, gdyż są rezultatem mimiki twarzy – wyraźne linie między nosem a ustami, wokół oczu i na czole. Do leczenia zmarszczek mimicznych często stosujemy preparaty zawierające toksynę botulinową renomowanych firm: Azzalure.
 
 
 

Głębokie zmarszczki

 
Główne przyczyny zmarszczek głębokich: znaczne osłabienie włókien kolagenu i elastyny, brak możliwości zatrzymywania wody w skórze właściwej, wiotkość mięśni podtrzymujących owal twarzy, tryb życia, używki, promienie słoneczne, zaburzenia endokrynologiczne, zaburzenia snu, stres, zła dieta. Zmarszczki głębokie, utrwalone leczymy najczęściej preparatami zawierającymi stabilizowany kwas hialuronowy, pochodzenia niezwierzęcego i produkowany z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej zaawansowanych na świecie technologii.
 
 
 
Dermabrazja i mikrodermabrazja
 
Mają na celu usunięcie zewnętrznej warstwy skóry. Polecam mikrodermabrazję ze względu na mniejszą inwazyjność metody. Jest delikatna dla skóry, zabieg musimy wykonać kilkukrotnie w krótkich odstępach czasu.
 
 
 
Zabiegi laserowe usuwania zmarszczek
 
Intensywne lasery ablacyjne często ranią skórę, mniej inwazyjne zabiegi laserowe na usuwanie zmarszczek podgrzewają skórę, ułatwiając wytwarzanie kolagenu i elastyny, wymagają kilkukrotnego powtarzania.
 
 
 
Wstrzykiwanie botoksu
 
Stosowanie wypełniaczy głównie wstrzykiwanie botoksu bądź wstrzykiwanie kwasu hialuronowego powoduje zredukowanie głębokich zmarszczek. Efekty uboczne tego typu zabiegów są znikome, zabiegi są niebolesne.
 
Botox paraliżuje mięśnie w miejscu podania toksyny. Skóra staje się bardziej gładka i napięta. Zabieg należy powtarzać co kilka miesięcy. Ta forma leczenia zmarszczek są wykorzystywane procedur mających na celu usuwanie zmarszczek na czole, usuwanie zmarszczek między brwiami i usuwanie kurzych łapek.
 
     
   
 
zmarszczki wpływ wiekuInne osoby interesowały się także:
Czy botox ma sens?

a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści