+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 

Przed i Po: powiększanie ust

 
             
   

Wykonane w naturalnych warunkach gabinetowych. Nie są w żaden sposób pozowane, ustawiane studyjnie, bez retuszu graficznego. Zasadą jest pokazać maksymalną naturalność zabiegów medycyny estetycznej, bez względu na pewne niedoskonałości. Pokazujemy rzeczywiste możliwości, tak aby osoba, która chce się zdecydować na zabieg mogła wyobrazić sobie, czy widoczny efekt jest tym czymś czego ktoś oczekuje, czy też wyobrażanie było mylne. Na tej stronie przedstawiona jest procedura powiększania i modelowania czerwieni wargowej. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, więc osoby, które szczególnie wrażliwe są na jakikolwiek ból będą odczuwać pełen komfort. Osobom, które wyjątkowo są zlęknione widoku igieł proponujemy farmakologiczną premedykację zabiegową. Przy zastosowaniu premedykacji w danym dniu nie jest wskazane po wyjściu z gabinetu kierowanie pojazdami mechanicznymi. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail bądź kontakt telefoniczny. Można też skorzystać z formularza kontaktowego. Zapraszamy :)

   

Zdjęcia: powiększanie ust.

Powiększanie ust jest ulubionym zabiegiem kobiet, które chcą wyglądać niezmiernie atrakcyjnie. Jest coraz częściej wykonywany także u mężczyzn. Polega na podaniu wypełniacza tkankowego w taki sposób, aby uwypuklić czerwień wargową bądź skorygować asymetrię ust. Po zabiegu przejściowo mogą wystąpić małe krwiaczki z często towarzyszącym obrzękiem. Powiększone usta zdecydowanie dodają atrakcyjności w odbiorze wizualnym twarzy. Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Osobom, które są wyjątkowo wrażliwe proponujemy farmakologiczną premedykację okołozabiegową. Przy zastosowaniu premedykacji w danym dniu nie jest wskazane po wyjściu z gabinetu kierowanie pojazdami mechanicznymi.
 
 
   
             
   
 
zdjęcia wysokokiej jakości - mogą się długo ładować przy słabym łączu internetowym, bądź słabym zasięgu internetu mobilnego. Podstrona zawiera część dostępnych materiałów, więcej zdjęć znajdziesz w opisach poszczególnych zabiegów.
 
 
 
 
USTA
POWIĘKSZANIE
USTA
POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE
USTA
POWIĘKSZANIE
USTA
POWIĘKSZANIE
USTA
POWIĘKSZANIE
USTA + BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
POWIĘKSZANIE UST + JEDNOCZASOWE WYPEŁNIANIE BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH
USTA
POWIĘKSZANIE UST
USTA
POWIĘKSZANIE UST
USTA
POWIĘKSZANIE UST
USTA - MĘŻCZYZNA
POWIĘKSZANIE UST U MĘŻCZYZNY
USTA - MĘŻCZYZNA
POWIĘKSZANIE UST U MĘŻCZYZNY
USTA - MĘŻCZYZNA
POWIĘKSZANIE UST U MĘŻCZYZNY
USTA - MĘŻCZYZNA
POWIĘKSZANIE UST U MĘŻCZYZNY
USTA
POWIĘKSZANIE UST
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści