Przejdź do treści
Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008 roku 💋
   

Medycyna Estetyczna - Kędzierzyn Koźle

lekarz dr n. med. Agnieszka Ledniowska
         
  
      
Medycyna Estetyczna Kędzierzyn Koźle
  
Medycyna estetyczna stosuje techniki o małej inwazyjności w stosunku do procedur chirurgicznych.
Zabiegi wykonywane są przez lekarzy.
&
1°Miejce_ 🌷 Ranking Mistrzyni Urody Kraków 2018
1°Miejce_ 🌷 Lider naturalnego wyglądu w estetyce - Polish Businesswomen Awards Warszawa 2019
&
Agnieszka Ledniowska
Lekarz medycyny estetycznej
Doktor nauk medycznych
Wykładowca naukowy, trener, edukator
      
Prowadzę szkolenia Lekarzy SWSM K-ce
13 lat doświadczenia w Polsce i Europie
Wsparcie pozabiegowe 24 godziny na dobę
 
 
 
 
 
Cennik - 📌klik
 


       
 
 
    
Zabiegi wykonywane przez doświadczonego lekarza, wykładowcę naukowego.
      

PRZED/PO
 
  

Gabinet

  
Filmy Zdjęcia
          
Zobaczysz prawdziwe efekty
   
 
  
ZAUFANIE
&
BEZPIECZEŃSTWO
....
Sterylne materiały użyte podczas pracy to podstawa.
Estetyka szczególnie wymaga jałowości.
Zabiegi na twarzy są wyjątkowe - ważne jest minimalne ryzyko narażenia na powikłanie.

 

Kędzierzyn Koźle

         
🌼🌼🌼
„Estei TV Aesthetic”
ul. Matejki 18
centrum
+48 517 056 831
biuro@estei.pl
 
 
tylko oryginalne, uznane preparaty
informacje o nas znajdziesz w:
Modelowanie i powiększanie ust; Lifting i odmładzanie twarzy; Wypełnianie i niwelowanie bruzd nosowo-wargowych; Usuwanie kurzych łapek; Zagęszczanie skóry i redukcja zmarszczek twarzy, szyi, dekoltu oraz innych okolic ciała; Korekcja kształtu i prostowanie nosa; Korekcja i usuwanie zmarszczek czoła; Korekcja i usuwanie lwiej zmarszczki; Korekcja i wypełnianie zmarszczek wokół ust, Wypełnianie kącików ust; Redukcja cieni pod oczami; Mezoterapia; Leczenie nadpotliwości; Powiększanie i modelowanie brody; Wolumetria czyli powiększanie policzków; Leczenie przebarwień; Leczenie blizn; Korygowanie zmarszczek palacza - zabiegi, które potrzebujesz :)
 
Lekarz Medycyny Estetycznej
Wyróżnienia

 

 
 
  
     

Odmładzanie czyli Anti Aging.
Medycyna w odmładzaniu posiada szeroki wachlarz możliwości, począwszy od procedur inwazyjnych, czyli zabiegowych po procedury nieinwazyjne. Botox, kwas, mezo, wolumetria, osocze – domena medycyny estetycznej wraz z czymś takim jak laser, RF. To znaczne uproszczenie, ale daje nam podstawowy wgląd w rozumienie z czego możemy korzystać. Chirurg = skalpel.
 
 
Zabiegi estetyczne na twarz i ciało.
Twarz szczególnie jest narażona na starzenie się skóry – wynika to z wielu faktów, zwłaszcza, że skóra tej okolicy poddana znacznym przeciążeniom, ruchom, zginaniu, prostowaniu, rozciąganiu. W jednym obszarze jest cienka, winnym zdecydowanie grubsza. Całość to wpływa, że rewitalizacja jest podzielona na drobne obszary, a każdy z nich może podlegać innemu panelowi zabiegowemu. Inne okolicy ciała są zdecydowanie prostsze w leczeniu starzenia się.
 
 
Redukcja zmarszczek. Bruzdy na skórze.
Drobne zmarszczki czasami mogą zamienić się w głębokie bruzdy na skórze. Im skóra grubsza tym mogą powstać głębsze bruzdy, zwłaszcza na czole, pomiędzy nosem a ustami – zwłaszcza problem widoczny jest u mężczyzn. Stosowanie produktów anabolicznych, testosterony i jego pochodnych pogłębia ten problem.  
 
 
Zwiotczenie skóry
U wielu osób sama skora może nie być pomarszczona czy posiadać bruzdy, ale może być wiotka, obwisła. Przy znacznym problemie wskazana jest korekta chirurgiczna. Przy mniej nasilonym stosuje się wypełniacze tkankowe, najczęściej kwas hialuronowy – wadą tej procedury, jest to, że należy ją co jakiś czas poprawiać, choć z drugiej strony jest to też zaleta, gdyż skóra podlega nieustającym procesom, a kolejne zabiegi dodatkowo mogą korygować „świeże starcze zmiany”.
 
 

Cennik

Cennik jest zróżnicowany, wynika to z efektywnej optymalizacji kosztów bez utraty jakości na danej procedurze odmładzającej. Reasumując, korzystając z zabiegów pakietowo oszczędzamy na każdej płaszczyźnie bez utraty jakości. Zawsze zachęcamy do kontaktu, celem wyjaśnienia, kluczem jest konsultacja lekarska – bezpłatnie, jeżeli jest to powiązane z wykonaniem zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w razie pytań zawsze służymy pomocą.  


Gabinet

Gabinet Medycyny Estetycznej dr n. med. Agnieszki Ledniowskiej proponuje zabiegi poprawiające urodę, ogólny wizerunek, co przekłada się na holistyczną ATRAKCYJNOŚĆ.
 

Lekarz

Kędzierzyn Koźle jest miastem, gdzie możliwe są zabiegi poprawiające defekty urody na twarzy, szyi, dekolcie, ale także na pozostałych partiach ciała. Współpraca z dietetykami, kosmetologiami, projektantami mody dopełnia pełne metamorfozy wyglądu! Agnieszka Ledniowska jest lekarzem Medycyny Estetycznej od przeszło ponad 10 lat. Czy można naturalnie odmłodzić twarz w Kędzierzynie Koźlu?


Mężczyzna

Zabiegi Medycyny Estetycznej dla Mężczyzn. Nie tylko kobieta potrzebuje od czasu do czasu zabiegów estetycznych. Powodów z których mężczyźni także korzystają z Medycyny Estetycznej jest kilka:

 • chęć podniesienia własnej wartości poprzez poprawienie zewnętrznej atrakcyjności co przekłada się na skuteczniejsze kontakty biznesowe
 • chęć walki z defektami urody, postępującym starzeniem się
 • podniesienie własnej wartości seksualnej względem partnera seksualnego
 • chęć odmłodzenia, walki z upływem czasu
 • korekta drobnych defektów i niedoskonałości

U mężczyzn od kilku lat z sukcesami wykonujemy zabiegi Medycyny Estetycznej oraz Urologii Estetycznej /korektę zewnętrznych narządów płciowych/. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski, specjalista Urolog, FEBU posiadający także wykształcenie z zakresu Seksuologii Klinicznej SWPS. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce: MĘCZYŹNI


Możliwości
Medycyna Estetyczna w Kędzierzynie Koźlu umożliwia pełne korzystanie z dobrodziejstw estetycznych. W mieście jest kilku lekarzy, którzy zajmują się zabiegami medycyny estetycznej zapewniając pełną gamę zabiegową – to sprawia, że nie ma potrzeby wyjeżdżać do innych miast.


Kameralność i dyskrecja
W swoim gabinecie zapewniam pełną poufność i kameralność, a to sprawia, że nikt nie musi wiedzieć, że ktoś korzysta z tego typu dobrodziejstw medycznych, nie zobaczy nas znajomy czy sąsiad, czy ktoś z pracy. Korzystam wyłącznie ze sprawdzonych materiałów medycznych w estetyce, liczy się bezpieczeństwo i oryginalność preparatów. Najważniejsze jest uzyskanie jak najlepszego współczynnika efektu do wydanych środków finansowych. Zabiegi w pakietach zawsze są tańsze.     

KWAS HIALURONOWY


   
  


 

Zapraszamy do dr A. Ledniowskiej i G. Ledniowskiego.
Zabiegi z medycyny estetycznej przeprowadzamy skutecznie i kameralnie w miłej, przyjemnej atmosferze, w dobrych konkurencyjnych cenach. Zajmujemy się także Seksuologią Kliniczną oraz Ginekologią Estetyczną i Urologią Estetyczną. Znajdą nas Państwo na ulicy Matejki – Estei „Doktor” Sp.p. lekarzy A. Ledniowska & G. Ledniowski.
 
    
Najpopularniejsze zabiegi medycyny Estetycznej
 
 • botox
 • kwas hialuronowy
 • nici
 • dermapen
  
  
                  
Gabinet Estetyczny jest miejscem gdzie zgłaszają się kobiety oraz mężczyźni, nawet nastolatkowie celem poprawy urody, ogólnie wyglądu zewnętrznego. Medycyna Estetyczna oferuje różne możliwości: po pierwsze przeciwdziałać pojawiającym się z biegiem lat objawom starzenia się skóry, głownie na twarzy:
 • zmarszczki  
 • bruzdy  
 • fałdy
 • zwiotczenie, czyli wiotkość skóry
 • wysuszenie skóry
 • utrata elastyczności skóry
 • zmiany skórne
 • utrata jędrności skóry
 • ogólnie niwelowanie objawów starzenia się
  
   
Inne zabiegi jakie są przeprowadzane w gabinetach medycyny estetycznej to zabiegi mające na celu korekcję wybranej okolicy ciała, najczęściej do czynienia mamy z twarzą. Do najpopularniejszych procedur zaliczamy:
 • powiększanie ust
 • korekcja opadających powiek
 • korekcja brwi
 • korekcja nosa
 • usunięcie „chomików” – opadająca skóra twarzy w okolicy żuchwy
 
 
Ostatnie lata to bum na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz urologii estetycznej. Zabiegi estetyczne tego typu służą przede wszystkim poprawieniu doznań z życia seksualnego oraz podbudowania własnego poczucia wartości. Najczęstsze zabiegi to:
 • wydłużenie penisa
 • poszerzenie, modelowanie penisa
 • korekcja krzywego prącia
 • wydłużenie krótkiego wędzidełka
 • usuwanie grudek skórnych prącia
 • usuwanie zmian skórnych penisa
 • korekcja: wąski napletek, krótkie wędzidełko
 • stulejka
 • korekcja warg sromowych
 • modelowanie punktu G
 • rewitalizacja pochwy
  
  
Wartą wymienienia grupą zabiegów w gabinecie estetycznym są zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Botox czy Botoks to lek, który jest stosowany w medycynie od wielu lat, także w zakresie urologii. Co najczęściej:
 • leczenie nadpotliwości pach
 • leczenie nadpotliwości rąk /dłoni/
 • leczenie nadpotliwości stóp
 • leczenie nadpotliwości czoła
 • leczenie migrenowego bólu głowy
 
  

 
 
W gabinetach zajmujących się estetyką przede wszystkim panuje wyjątkowa i kameralna atmosfera, gdzie budowane zaufanie jest kluczowe, gdyż praktycznie wszystkie wymienione zabiegi bezwzględnie muszą być przeprowadzone z wyjątkowym poszanowaniem dla osoby, która poddaje się tego typu zabiegom. Często wizyty są umawiane indywidualnie, tak aby zachować maksimum poufności, a godziny czy dni w jakich są wykonywane zabiegi mogą niejednego zaskoczyć, gdyż na życzenie zabieg będzie wykonany np. późną porą, w weekend tak aby nie naruszać codzienności klienta. Znajdą nas Państwo w centrum miasta na ulicy Matejki. Pomimo centralnej lokalizacji gabinet umiejscowiony jest bardzo kameralnie, więc zachowanie poufności jest tutaj wyjątkowo proste. Dojazd także nie sprawia najmniejszego problemu, samochód można zaparkować tuż przed wejściem. Dla osób niezmotoryzowanych umiejscowienie gabinetu jest wyjątkowe, gdyż bliskość dworca PKP, PKS oraz centrali linii autobusów miejskich jest bardzo bliska. Zapraszamy wszystkie osoby, które pragną poprawić swój zewnętrzny wizerunek, nie tylko mieszkańców Kędzierzyna.
    
 

Botox - czoło

Botoks wymiennie Botox jest używany w medycynie estetycznej od kilkunastu lat z sposób powtarzalny. W samej medycynie toksyna botulinowa jest stosowana od dziesięcioleci. Jad kiełbasiany brzmi groźnie, jednak przez lata opracowano bezpieczne dawki wstrzykiwanej toksyny, tak aby wykorzystać jej pozytywne aspekty bez ryzyka narażenia na jakiekolwiek powikłania, zdarzenia niepożądane. W estetyce Botox jest określany jako złoty standard w walce ze zmarszczki na twarzy w okolicy czoła (zmarszczki poziome i pionowe), brwi, oczodołu czyli okolicy oka. Popularność zdobył także jako skuteczny preparat w korygowaniu zmarszczek palacza wokół ust.
 
 

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest kolejnym złotym standardem w medycynie estetycznej. Jest stosowany od wielu lat co udowodniło, że obecnie jest to dalej najbezpieczniejszy wypełniacz tkankowy. W zależności od jego usieciowania uzyskujemy preparat bardziej bądź mniej miękki, czyli mniej plastyczny. Miękki preparat jest stosowany do wypełniania okolic, gdzie skóra musi pozostać elastyczna, gdzie nie możemy czuć żadnych oporów, gdzie skóra musi zachować prawidłową giętkość i ruchomość. Wadą znacznego usieciowania jest fakt, że szybciej taki kwas metabolizuje, czyli bardziej znika i zabieg przypominający należy wykonywać szybciej niż ma to zastosowanie w przypadku preparatów mniej usieciowanych. Najczęściej kwas hialuronowy jest używane do powiększania ust, modelowania ust, korekcji krzywego nosa, wypełniania i usuwania bruzd nosowo-wargowych, jest idealny do wypełniania głębokich zmarszczek, jakichkolwiek bruzd, nierówności, zagłębień nie tylko na twarzy, ale także na szyi, dekolcie, rękach (dłoniach), indywidualnie w każdej możliwej okolicy ciała. Stał się bardzo popularny w ginekologii estetycznej oraz urologii estetycznej.
 
 

Nici - PDO, 4D / z haczykami /, strong

Ze względu na inwazyjność procedur chirurgii ogólnej i plastycznej na świecie wymyślono małoinwazyjne bądź nieinwazyjne metody niechirurgicznego liftingu twarzy. Zastosowanie nici można zaliczyć do procedur skąpoinwazyjnych bądź małoinwazyjnych. Ogólnie nici można podzielić na nici PDO czyli gładkie, nici z haczykami  (3D, 4D, itp.) oraz nici ze stożkami. W zależności co chcemy wykonać używamy innego rodzaju nici bądź łączymy metody. W celu uzyskania szkieletu kolagenowego zastosowanie samych nici PDO w liczbie kilkanaście, kilkadziesiąt będzie skuteczne. Jeżeli chcemy przemieścić opadniętą skórę z okolicy żuchwy w okolicę policzków, by odnowić trójkąt młodości wtedy musimy użyć nici z haczykami bądź stożkami. Jeżeli nadmiar skóry jest duży wtedy należy wykonać chirurgiczny lifting twarzy. Nici świetnie się sprawdzają także w korygowaniu bruzd nosowo-wargowych, są stosowane w liftingu szyi, dekoltu, uniesienia obwisłych piersi, korekcji penisa (prącia – przyrodzenia – członka).
 
 

Dermapen

Dermapen jest urządzeniem do mikronakłuwania skóry. Sens takiego działania jest nieoceniony, gdyż mikro czy nano nakłuwanie skóry niejako zmusza ją do odnowy biologicznej poprzez stymulowanie procesów regeneracyjnych. Takich nakłuć należy wykonać tysiące i w zależności od okolicy na twarzy, a dokładniej w zależności od grubości nakłuwanej skóry, nakłucia wykonuje się na standaryzowaną głębokość wg protokołów zabiegowych. Co możemy zyskać z tego typu zabiegu? Skóra staje się zauważalnie gładsza, o jednolitym kolorycie, elastyczna, pozbawiona mikro blizn. Zabieg wykonuje się u osób, u których chcemy zniwelować zmarszczki, wygładzić małe blizny, zredukować głębokość większych blizn, zamknąć poszerzone pory, bądź znacznie ograniczyć ich średnicę. U osób z przebarwieniami skóry sprawdza się wspaniale pod warunkiem wykonania 4 do 6 zabiegów w określonych okresach. Wielkim atutem jest fakt, że efekt zabiegu jest niezmiernie trwały i praktycznie nie powoduje powikłań.
 
 

Zmarszczki

Zmarszczki są niepożądanym elementem urody każdego człowieka, nawet mężczyźni, którzy uważają się w tym względzie za wielkich konserwatystów w dłuższej rozmowie przyznają, że jednak najchętniej pozbyliby się zmarszczek i dopytują o metody ich niwelowania. Należy pamiętać, że niezdrowy tryb życia, brak odpowiedniej jakości i długości snu, złe odżywianie się na zasadzie braku zbilansowanego pożywienia są kluczowe w powstawaniu zmarszczek, dopiero później możemy mówić o predyspozycjach genetycznych i po prostu uciekającym czasie, który nas tylko postarza, ale w różnym tempie. Dla kobiet oraz mężczyzn przewidziane są te same metody korygowania, niwelowania bądź pozbywania się zmarszczek. Najważniejszymi tego typu metodami są:
 • Botox
 • Kwas hialuronowy
 • Mezoterapia Igłowa
 • Osocze bogatopłytkowe
 • Dermapen
 • Laser frakcyjny
 • Radiofrekwencja Mikroigłowa
 • Nici liftingujące
     
 

Bruzdy na skórze, fałdy skórne

Bruzdy najczęściej z jakimi mamy do czynienia w medycynie estetycznej to bruzdy nosowo – wargowe, które gdy są zbyt głębokie i widoczne wymagają korekcji poprzez wypełnienie czy zastosowanie innych niwelujących ich głębokość metod, np. przy pomocy nici liftingujących z haczykami czy stożkami. Bruzdy między kącikiem ust a nosem z powodzeniem można się pozbyć pod warunkiem najlepiej łączenia metod wypełniania i naciągnięcia, a raczej rozciągnięcia tych bruzd w wyniku zastosowania nici liftingujących twarz. Fałdy skórne to jej niechciany nadmiar w jakiejś okolicy ciała – najczęściej w okolicy żuchwy, gdzie zgromadzona skóra brzydko gromadzi się, a czasami wręcz wisi tworząc tzw. „chomiki”. Twarz z chomikami zawsze wygląda starczo i nieatrakcyjnie. Chomiki są zmorą kobiet po 30 roku życia, najczęściej jednak po 40 roku życia, u osób, które skutecznie zredukowały wagę ciała. Problem chomików występuje także u mężczyzn. Na wstępnej konsultacji w gabinecie medycyny estetycznej określimy na ile można problem zniwelować bądź całkowicie się go pozbyć, czasami jednak wskazana jest inwazyjna procedura chirurgicznego usunięcia poprzez wycięcie przez chirurga plastyka.


Broda

Bardzo popularnym zabiegiem jest powiększanie brody, tak aby z owalnego kształtu zrobić tzw. szpiczastą brodę. Zabieg wykonuje się przy pomocy wypełniaczy, najczęściej kwasu hialuronowego. Tego typu uwydatnienie podkreśla rysy twarzy, co ewidentnie sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjnie. Na brukowaną, nierówną brodę gorąco polecamy zabieg przy użyciu botoxu – skóra staje się wygładzona, pozbawiona zmarszczek. Warto obejrzeć zdjęcia przed i po tyczące się brody u kobiet jak i u mężczyzn.
 
 

Szyja i dekolt

Szyja i dekolt dość często zdradza nasz wiek, gdyż najczęściej dbamy tylko o skórę twarzy, w związku z tym tworzy się znaczna dysproporcja między tymi okolicami. U Kobiet i Mężczyzn wraz z wiekiem skóra tych okolic wiotczeje, pojawiają się zmarszczki – rozwiązaniem na to jest seria zabiegów mezoterapii odżywczej oraz można zastosować wypełniacze, np. kwas hialuronowy celem „nawilżenia” tych okolic.
 
 

Zmarszczki palacza

U wieloletnich palaczy tytoniu zwłaszcza u osób starszych tworzą się koncentryczne zmarszczki wokół ust. Prostopadle od czerwieni wargowej tworzą się głębokie nierówności, które powodują, że wyglądamy dużo starzej niż wskazuje na to nasza metryka. Medycyna Estetyczna posiada szereg rozwiązań na ten problem począwszy od botoxu, poprzez wypełniacze tkankowe /hialuron/, kończąc na dermapenie, laserze co2 czy radiofrekwencji mikroigłowej. Kwalifikacja zależy od ilości i przede wszystkim głębokości nierówności.
  
 

Zwiotczenie skóry – wiotkość skórna

Skóra dziecka jest nawilżona czyli zawiera dużo więcej wody niż skóra dorosłej osoby. Od wieku pokwitania, czyli od wieku 13 – 15 lat ilość wody w sensie procentowej zawartości systematycznie maleje do wieku starczego, gdzie skóra jest najbardziej wiotka i przesuszona. Kiedy wkracza z pomocą medycyna estetyczna? Pierwszymi zgłaszającymi się osobami z tego typu problemem są osoby w okolicy 30 roku życia, zdarzają się mężczyźni bądź nawet kobiety w młodszym wieku, którzy nałogowo palą papierosy, paląc jedną – dwie paczki dziennie. Co możemy im zaproponować? Idealnie sprawdzają się preparaty na bazie kwasu hialuronowego z dodatkowo innymi jeszcze substancjami stymulującymi. Ogólnie polecanymi przez nas metodami są:
 • Profhilo
 • Sculptra
 • Xela Rederm
 • Wampirzy lifting osoczem bogatopłytkowym
 • Klasyczna mezoterapia igłowa z kwas hialuronowym
 • Pomocniczo Mezobotox i Dermapen
 
 
Żuchwa
Żuchwa podkreśla owal twarzy, zwłaszcza w zakresie symetrii. Zbyt okrągła twarz nie pasuje do ludzi z nadwagą i na odwrót, zbyt smukła do zbyt szczupłych osób. Wiele osób ma także cofniętą brodę /bródkę/. Generalnie tego typu problemy w medycynie estetycznej możemy rozwiązywać poprzez wolumetrie czy nici liftingujące.
 
 
Dolina łez. Zapadnięta skóra pod oczami.
Jest to jeden z pierwszych obszarów twarzy, który podlega starzeniu. Zmęczenie, brak snu, zły styl życia, używki, zwłaszcza papierosy, różne choroby – to wpływa na dysfunkcję tego obszaru. Skóra tej okolicy jest bardzo delikatna i wykonywanie zabiegów nie jest proste. Na pewno możemy rozjaśnić skórę, wypełnić tkankę podskórną, aby oczy nie miały wrażenia, że są zapadnięte.
 
  
Suche usta.
Suchość ust zawsze związana jest z faktem, że czerwień wargowa jest pomarszczona, wiotka. Problem tworzy się wraz z wiekiem, ale także na to ma wpływ „nawodnienie organizmu”, stosowane leki, palenie tytoniu. Bardzo skutecznym zabiegiem jest nawilżenie ust za pomocą kwasu hialuronowego, efekt jest naprawdę spektakularny.
 
  
Worki pod oczami. Opuchlizna wokół oczu.
U wielu osób w wyniku przemęczenia, złej diety, chorób pod oczami gromadzi się zbyt dużo wody – skóra jest obrzęknięta, powstają tzw. worki pod oczami. Najważniejsze jest znalezienie przyczyny takiego stanu a nie retuszowanie go. Kluczem jest konsultacja lekarska, ewentualne badania dodatkowe, aby wyjaśnić co i dlaczego.
 
 
 

 
   
Odmładzanie twarzy
Redukcja zmarszczek, anti-aging
  
  
 

Lifting kwasem hialuronowym

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego przeprowadza lekarz, gdyż jest to pełne przerwanie ciągłości skóry. Przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli lekarz podaje preparat. Mogą to być delikatne zmarszczki powierzchniowe, głębsze liniowe zmarszczki, bruzdy, głębokie fałdy lub ubytki objętościowe. Najczęstszymi wskazaniami są: Utrata jędrności i napięcia skóry twarzy i ciała. Powiększenie i korekta kształtu ust, ich nawilżenie. Poprawa jakości skóry (problemy skóry dojrzałej), uszkodzenia posłoneczne skóry, leczenie blizn potrądzikowych i innych. Wspomaganie leczenia zmarszczek mimicznych. Poprawa wyglądu dłoni, kształtu nosa, płatków uszu.
 
 
 

Powiększanie, modelowanie, odmładzanie ust

W miarę starzenia się dochodzi do wysychania i zwężenia czerwieni wargowej, opadnięcia kącików ust, zwiotczenia i utraty jędrności warg, które pokrywają się zmarszczkami. Zmiany częściowo można odwrócić nawilżając usta małą ilością kwasu hialuronowego. Stosując większą ilość preparatu możemy modelować i powiększać usta wg naszych oczekiwań. Celem zabiegu powiększenia i modelowania ust jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych na świecie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wynika to z faktu, że jest prawie nieinwazyjny a umiejętnie przeprowadzony wyraźnie poprawia atrakcyjność twarzy.
 
 

RUSSIAN LIPS

Inną skuteczną metodą na powiększenie ust jest tzw. technika RUSSIAN LIPS – polega ona na powiększaniu ust na płasko, efekt uzyskuje się poprzez maksymalne obwodowe w stosunku do czerwienie wargowej podanie kwasu hialuronowego w ilości przynajmniej 1 ml.
 
 

Botox - Zmarszczki czoło

Zbiegiem upływających lat u każdej osoby zaczynają się tworzyć zmarszczki na czole i nie tylko. Początek tego problemu jest nieco osobniczo zmienny, jednak zaczyna się w wieku dwudziestu paru lat i postępuje z czasem. Procesowi starzenia towarzyszy powstawanie dwóch typów zmarszczek: zmarszczek dynamicznych (mimicznych), spowodowanych nadmierną aktywnością mięśni. Do nich należą m.in. tzw. „zmarszczki lwie” lub glabelarne/ międzybrwiowe, tzw. „kurze łapki” – zmarszczki wokół oczu, czy tzw. „linie palacza” – zmarszczki wokół ust. Drugi rodzaj zmarszczek to zmarszczki statyczne, związane z utratą pierwotnej objętości skóry, jej wiotczeniem, często spotęgowane siłą grawitacji. Należą do nich bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zmarszczki okolicy dolnej części twarzy, szyi i dekoltu, w okolicy uszu, łokci, kolan, pępka, grzbietu dłoni.
 
 

Lwia zmarszczka

Lwia zmarszczka to głęboka bruzda powstała w wyniku nadmiernej mimiki i utraty jędrności skóry wraz z wiekiem pomiędzy brwiami, nad nosem. Powstaje zbyt ostry „wyraz” twarzy, który warto złagodzić celem uzyskania efektu odmłodzenia. Skuteczną terapią jest iniekcja botoxu, ewentualnie można zastosować wypełniacze tkankowe.
 
 

Kurze łapki

Kurze łapki to koliste zmarszczki wokół oczodołów. Koncentryczne nierówności w okolicy oka powodują, iż subiektywnie przybywa nam sporo lat. Bardzo skutecznym zabiegiem na ten problem jest stała iniekcja botoxu. Skóra tej okolicy jest bardzo cienka, w wyniku zastosowania botoxu praktycznie zmarszczki mijają, efekt jest trwały pod warunkiem systematycznych dostrzyknięć botuliny.
 
 

Wygładzanie zmarszczek

Wygładzanie zmarszczek w Medycynie Estetycznej nie stanowi większego problemu. Początkową procedurą jest toksyna botulinowa, która jest bardzo bezpieczna. Następnie można rozważyć nawilżenie kwasem hialuronowym. Niezależnie od tego można stosować zabiegi przy pomocy dermapenu, lasera, radiofrekwencji mikroigłowej. Najbardziej zaawansowaną procedurą jest implantacja nici (PDO, 4D, strong).
 
 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to kompleksowy zabieg nakłuwania skóry, który ma na celu pobudzenie skóry do procesów anabolicznych, katabolicznych. Dzięki tym procesom skóra młodnieje, staje się bardziej napięta, nawilżona, o równym kolorycie. Dodatkowo można podskórnie wprowadzać preparaty odżywcze i nawilżające, np. kwas hialuronowy. Zaleca się serie kilku zabiegów na skórę. Na owłosionej skórze głowy procedura powoduje wzmocnienie włosów oraz zmniejszenie ich wypadania.
 
 

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting jest odmianą mezoterapii polegającą na podskórnym podaniu własnego, wcześniej odpowiednio odwirowanego osocza, które uzyskujemy z własnej krwi pobranej podczas zabiegu. Zabieg cieszy się ogromną popularnością, wśród kobiet oraz mężczyzn, zwłaszcza osób z telewizji, pierwszych stron gazet. Stosowany w serii kilku zabiegów daje spektakularne efekty.
 
   

Nici hialuronowe

Nowoczesny zabieg modelowania twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Polega na wprowadzeniu preparatu w skórę w sposób liniowy, w oparciu o wektory napięcia skóry. Związek ten, naturalnie występujący w naszym organizmie, decyduje o elastyczności, jędrności i gładkości skóry. Wykazuje niezwykle silne działanie nawilżające – wiąże i utrzymuje odpowiedni poziom wody w naskórku. Dodatkowo obecność cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze aktywizuje produkcję kolagenu i neutralizuje wolne rodniki. Jednak w miarę upływu lat umiejętność tworzenia nowego kwasu hialuronowego zanika, co jest przyczyną powstawania licznych zmarszczek oraz utraty jędrności skóry i jej odwodnienia. poprawa owalu twarzy.
 
·        poprawa napięcia skóry policzków i czoła
·        uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka
·        podniesienie kącików ust
·        wypełnienie „doliny łez”
 
 

Wolumetria - owal twarzy

Wolumetria twarzy (poprawa konturów twarzy) przywraca młodzieńczy kształt twarzy poprzez wypełnienie zapadniętych policzków. Dodatkowo dochodzi do spłycenia zmarszczek, nawilżenia skóry. Generalnie zabiegiem uzyskujemy efekt unoszenia obwisłych policzków tzw. „chomików”. Jest to bardzo popularny zabieg wśród celebrytów, teraz także dostępny w Kędzierzynie. Procedurę warto systematycznie ponawiać, mniej więcej jeden raz na 12 miesięcy.
 
 

Wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest sporym problemem u mężczyzn, ale także u kobiet. Medycyna estetyczna sama w obie nie jest wstanie spowodować, aby całkowicie zatrzymać ten proces, jednak może spowolnić utratę włosów, zwłaszcza u kobiet, generalnie u osób, u których za utratę owłosienie odpowiada zbyt słabe odżywienie włosów. Przy całkowitej utracie warto rozważyć przeszczep, który jest zabiegiem bardzo skutecznym.
 
 

Cienie pod oczami

Cienie pod oczami powodują, że twarz ma wygląd przemęczonej, jesteśmy kojarzeni z osobą, która się nie wyspała, tracimy znacznie na atrakcyjności. Zabiegi estetyczne mogą zlikwidować ten problem, seria peelingów, mezoterapii w tym własnym osoczem w ciągu kilku tygodni usuwa problem.
 
 

Kąciki ust

Opadające kąciki ust sprawiają smutny wyraz twarzy, starczy. Odwrócenie tej tendencji odejmuje nam kilka dobrych lat. Kąciki warto wypełnić kwasem hialuronowym oraz należy zastanowić się nad eliminacją pierwotnej przyczyny powodującej ten problem. Czasami należy założyć nici, aby skórę w sposób trwały wygładzić w tej okolicy. O wyborze postępowania decyduje konsultacja lekarska.
 
 

Bruksizm

Bruksizm to inaczej zgrzytanie zębami, które powoduje ich nadmierne ścieranie i uszkodzenie. Stała terapia toksyna botulinową /botoxem/ skutecznie rozwiązuje ten problem. Preparat podaje się w mięsień żwacz. Osoby korzystające z tego zabiegu sa bardzo zadowolone z efektów. Iniekcję botoksu należy systematycznie powtarzać.
 
 

Przebarwienia na skórze - leczenie przebarwień

Cosmelan to depigmentację skóry. Zabieg też dodatkowo ją wygładza, napręża. Cosmelan / Dermamelan jest skutecznym zabiegiem usuwającym plamy barwnikowe /plamy powstałe w wyniku nadmiernego opalania się, pochodzenia hormonalnego/. Preparat jest bardzo skuteczny w działaniu i bezpieczny dla zdrowia. Mechanizm działania preparatu Cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących enzym tyrozynazę - katabolizm melaniny.

 
 

Starzenie się dłoni - ręce, dłonie odmładzanie (lifting wolumetryczny)

Z biegiem lat, skóra rąk podlega intensywnemu procesowi starzenia się - traci swoją elastyczność, skóra dłoni staje się bardziej wiotka, zanikają mięśnie i podskórna tkanka tłuszczowa, co powoduje, że przez skórę prześwitywać zaczynają naczynia krwionośne, ścięgna i zarysy kości śródręcza. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego nawilża, wtórnie napręża skórą dłoni. Zabieg jest szybki do wykonania, bardzo bezpieczny, można powtarzać go wielokrotnie przez wiele lat. Efekt jest natychmiastowy. Zabieg powoduje naprężenie wiotkiej skóry, zwłaszcza na grzebiecie rąk. Z problemem borykają się zwłaszcza starsze, szczupłe kobiety. Przy większym nadmiarze skóry wskazana jest korekta chirurgiczna.
 
 
 
Co cechuje profesjonalne miejsce
Idąc do gabinetu medycyny estetycznej musimy wiedzieć, kto wykonuje zabieg, znać jego personalia, mieć możliwość zaczerpnięcia opinii. Co ponadto ma znaczenie:
 
 • wygląd budynku, wnętrz– kluczem jest czystość i estetyka.
 • zakres działalności – im szerszy tym lepiej, pod warunkiem, że jest wystarczająca ilość personelu.
 • witryna internetowa – ukazuje nam ofertę, jest źródłem informacji o danym miejscu, zabiegach, pracującym personelu.
 • sprzęt – jak najnowszy, certyfikowany.
 • dbałość o dobro i komfort pacjenta – od momentu przekroczenia progu budynku po opuszczenie gabinetu.
 
 
Profesjonalizm wynika także z faktu, że kilka dni po zabiegu ktoś do nas dzwoni i pyta się czy jest wszystko w porządku, jak się czujemy, czy jesteśmy zadowoleni, czy mamy jakieś uwagi, czy coś zasługuje na zmianę. Ważne jest, czy odnosimy wrażenie, że chcemy w to samo miejsce powrócić drugi raz, czy była to raczej jednorazowa wycieczka.
 
 
 
wywiad dla mediów:
To jak wyglądamy przekłada się na poczucie własnej wartości i pozycję zawodową

BW&L: Pani Agnieszko, jest Pani lekarzem, doktorem nauk medycznych, wykładowcą naukowym, trenerem medycyny estetycznej m.in. w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Ogromnie imponująca biografia pokazuje, że praca jest jednocześnie Pani pasją.
AL: To prawda. Ukończyłam pięć kierunków studiów, uczestniczyłam w ponad siedemdziesięciu kursach, brałam udział w badaniach wprowadzających farmaceutyk na rynek detaliczny. W zawodzie mam jedenaście lat doświadczenia, wykonałam ponad tysiąc procedur z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi wykonuję w kilku klinikach i gabinetach kosmetologii profesjonalnej w trzech województwach. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty, szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging im. prof. Pasquale Motolese i Marie Engman Aesthetic Academy ukształtowały mój profesjonalizm. Więcej informacji znajdą Państwo na mojej witrynie internetowej www.estei.pl.
 
BW&L: Co jest dla Pani najważniejsze w życiu?
AL: Bez wątpienia na pierwszym miejscu są rodzina i wypoczynek, następnie dopiero praca. Mając ugruntowane życie osobiste, będąc wypoczętą, potrafię myśleć kreatywnie, i tym samym zapewnić bezpieczeństwo pacjentom, którzy dają mi ogromny kredyt zaufania.
 
BW&L: Czym jest dla Pani medycyna estetyczna? Co to jest holistyczne podejście?
AL: Medycyna estetyczna jest to dziedzina na pograniczu klasycznej medycyny i profesjonalnej kosmetologii. Jest dziedziną „młodą”, częściowo nieuregulowaną, bez wielu wzorców postępowania. Medycynę estetyczną traktuję jako część kompleksowego spojrzenia na wizerunek zewnętrzny człowieka. Uważam, że nie ma holistycznego podejścia w medycynie estetycznej, można tylko holistycznie spojrzeć na całokształt ludzkiego wyglądu, na który składa się wiele różnych elementów. W związku z tym, aby zapewnić kompleksowość współpracuję ze stylistami, ekspertami od ubioru, dietetykami, trenerami fitness. Taka koherencja sprawia, że mogę efektywnie korygować wygląd jak nikt inny. Będąc w trakcie studiów podyplomowych z zakresu seksuologii, wiem i rozumiem, że kompleksowość wizerunku ma wpływ na pewność siebie w zawieraniu nowych znajomości, poczucie wartości w intymnym zbliżeniu. Ofertę także rozszerzam o ginekologię oraz urologię estetyczną.
  
BW&L: Do kogo przede wszystkim skierowana jest Pani oferta?
AL: W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość dotycząca dbania o wizerunek zewnętrzny. To, jak wyglądamy, przekłada się na poczucie własnej wartości, pozycję zawodową oraz na postrzeganie nas przez społeczeństwo. Badania naukowe wykazały, że ludziom atrakcyjnym żyje się łatwiej, więcej zarabiają, są szczęśliwsi, wiodą bardziej ustabilizowane życie osobiste. Wzrasta poczucie własnego „ego”. Kluczem jest zaufanie odpowiednim osobom, którym powierzymy korekcję własnego wizerunku. Do gabinetów najczęściej przychodzą kobiety, także mężczyźni i są to osoby, które chcą w życiu osiągnąć sukces na każdej płaszczyźnie, jak również osoby z niskim poczuciem własnej wartości chcące przerwać życiowy impas.
 
BW&L: Czy ludzi można podzielić na brzydkich i pięknych?
AL: Nie dzielę ludzi na pięknych i brzydkich, gdyż nie istnieje żadna obiektywna skala mogącą to ocenić. Ludzi można podzielić na zadbanych i niezadbanych. Uważam, że każda osoba, nawet mniej urodziwa, jeżeli odpowiednio wykreuje swój wizerunek, będzie spostrzegana jako atrakcyjna.
 
BW&L: Jaka jest skuteczność i trwałość zabiegów estetycznych?
AL: Kilkanaście lat temu byliśmy zafascynowani preparatami trwałymi. Jak się później okazało, ta droga była błędna. Obecnie medycyna estetyczna wykorzystuje produkty jak najbardziej naturalne, aby nie dawały odczynów alergicznych i były biokompatybilne z naszymi tkankami. Naturalność produktów przekłada się na mniejszą trwałość, która obecnie wynosi do 2 lat. Taka droga jest bezpieczniejsza dla pacjenta i daje możliwość powrotu do poprzedniego wyglądu.
 
BW&L: Dlaczego zabiegi estetyczne są tak drogie?
AL: Zabiegi estetyczne nie są drogie. Cena wynika głównie z wartości oryginalnego preparatu użytego w trakcie zabiegu. Na rynku dostępnych jest wiele tanich zamienników, których cena jest znacznie mniejsza niż produktów oryginalnych, często nie posiadają certyfikatów rejestracyjnych, a tym samym nie wiemy, jaka będzie reakcja skóry na taki produkt. Na cenę zabiegu składa się również doświadczenie osoby wykonującej zabieg, koszty szkoleń i podnoszenia kwalifikacji oraz posiadanie wiedzy i umiejętności w leczeniu ewentualnych powikłań.
  
BW&L: Czy medycyna estetyczna jest bezpieczna?
AL: Do każdego zabiegu medycyny estetycznej podchodzę profesjonalnie. Kładę duży nacisk na odpowiednie procedury, aby zminimalizować do minimum ryzyko powikłań. Mam swoje pomysły, pionierskie rozwiązania, jednak to bardzo szeroki temat przekraczający ramy tego wywiadu. Pomimo najwyższej staranności zdarzają się powikłania, które są niezmiernie rzadkie, ale jednak występują, o czym należy informować osoby chcące skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W dziedzinach zabiegowych klasycznej medycyny istnieje niepisana zasada, że sztuką nie jest zoperować pacjenta, prawdziwą sztuką jest rozpoznać i skutecznie poradzić sobie z powikłaniami, a niewielu to potrafi, dodatkowo unieść ciężar takiej odpowiedzialności. Osobiście jestem dostępna 24h na dobę, aby zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa i zaufania.
 
BW&L: Jakie wyzwania zawodowe i w życiu prywatnym stawia sobie Pani na najbliższe lata?
AL: Uświadomić mężczyznom, przełamać stereotypy, że medycyna estetyczna też jest dla nich, że zabiegi estetyczne mogą subtelnie podkreślić „męski wygląd”, odmłodzić o kilka, kilkanaście lat, uświadomić, że można w ten sposób podnieść poczucie męskiej wartości, że ma to ważny wpływ na życie intymne. Z drugiej strony pragnę udoskonalić to, co już do tej pory osiągnęłam, utrzymać swój profesjonalizm na obecnym poziomie, spełnić swoją rolę macierzyńską i pielęgnować poczucie szczęścia w życiu osobistym.
 
 BW&L: Czym m.in. powinniśmy się sugerować przy ostatecznym wyborze miejsca, lekarza celem poddania się zabiegowi?
AL: Nazwa miejsca ważna czy nie ? Jak interpretować nazwy? Istnieje mnóstwo miejsc, które nazywają się klinikami i w których można zrobić zabiegi estetyczne. Zdecydowana większość z nich nie ma z klinikami nic wspólnego. Prawdziwe „kliniki” zajmują się także działalnością naukową. W związku z tym, że przeprowadzają badania kliniczne, kształcą studentów, słuchaczy itp. Większość placówek medycyny estetycznej tego nie robi, a mimo to posługuje się nazwą „klinika”* (lub „clinic”), łamiąc tym samym prawo i wprowadzając pacjentów w błąd. Dlaczego? Określenie te nobilituje, przywodzi na myśl badania kliniczne i nadzór akademicki. Poza tym brzmi o wiele lepiej, niż „przychodnia”. Jeśli zatem znajdziemy „klinikę” albo „clinic”, sprawdźmy lub zapytajmy, czy szkoli ona studentów, czy jest związana z jakąś uczelnią? Jeżeli nie – powinny nam się zapalić "lampki alarmowe" – czemu jest nam sugerowana działalność naukowa i akademicka takiego miejsca, skoro tak nie jest.
   
 
polecany
Jakie kryteria powinno spełniać bezpieczne i polecane miejsce? Medycyna estetyczna w gabinecie zabiegowym - podstawową rolą tych zabiegów jest poprawa jędrności, koloru skóry, jej wygładzenie, odmłodzenie. Efekty wykonanych zabiegów utrzymują się od kilku do kilkudziesięciu miesięcy, następnie należy wykonać zabieg przypominający. Polecany to taki, który spełnia rygorystyczne standardy sterylności, jakości obsługi, profesjonalności. W województwie opolskim znajdą Państwo swiele tego typu placówek.
  
    

Nadpotliwość dłoni, pach, stóp - botox

Czy wstydzisz się podać dłoń na przywitanie, gdyż jest mokra od potu? Na nadpotliwość dłoni /rąk/ - Medycyna Estetyczna zna skuteczne sposoby na poradzenie sobie z tymi przykrymi dolegliwościami. Odczuwać wstyd – nadpotliwość, zapach. Nadmiernej potliwości zwykle towarzyszy poczucie wstydu. Stresujemy się przed publicznym wystąpieniem albo zebraniem w pracy, a potem pod wpływem właśnie tych emocji pocimy się bardziej obficie. Poczucie, że nie mamy wpływu na pojawiające się w nas emocje, a co gorsza, nie potrafimy nad nimi zapanować, sprawia, że nasze poczucie własnej wartości mocno spada. Zalecam skontaktować się z lekarzem medycyny estetycznej, który najpierw będzie chciał sprawdzić, czy przypadkiem przyczyną nadmiernej potliwości nie jest: cukrzyca, nadczynność tarczycy, otyłość lub menopauza. A kiedy to wszystko wykluczy, zaleci jeden z bardzo skutecznych zabiegów. I tu mamy dobrą wiadomość: jeden zabieg wystarczy, byś zapomniał/a o nadmiernej potliwości.
  
Znane, domowe sposoby na nadpotliwość
Pospolite sposoby mogą pomóc zniwelować nieco ten kłopot. Możesz pić regularnie napary z szałwii, pokrzywy, skrzypu polnego i melisy. Do tego unikać bardzo pikantnych i gorących potraw. Koniecznie noś tylko przewiewne buty i skarpetki z możliwie najbardziej naturalnych materiałów. Istnieją specjalne antyperspiranty do stóp oraz tzw. blokery potu, które zwykle zawierają większe stężenia chlorku glinu. Ten rodzaj dezodorantu jest bardzo wygodny, bo stosuje się go na czystą skórę wieczorem po kąpieli, zaledwie dwa razy w tygodniu. Nie trzeba nawet potem stosować zwykłych dezodorantów na co dzień.
   
Medycyna Estetyczna – pomoc w nadpotliwości przy użyciu BOTOXU
Do zwalczania nadpotliwości stosuje się dziś w gabinecie lekarza medycyny estetycznej przede wszystkim – botoks. To jest taki sam zabieg, którym wygładza się zmarszczki na twarzy z użyciem toksyny botulinowej. Polega on na punktowym i niemal bezbolesnym ostrzykiwaniu niewielką ilością botoksu fragmentów ciała o zwiększonej potliwości (dołów pachowych, dłoni i stóp). Substancję wstrzykuje się bardzo cienką igłą, dzięki czemu wszystko przebiega bezboleśnie. "Botoks jest bardzo skutecznym zabiegiem, w 80 % procentach niweluje kłopot.
    
   

Migrena - migrenowy ból głowy

Wiele osób cierpi na przewlekłe migrenowe bóle głowy. Chodzimy od lekarza do lekarza, ostatecznie po wielkim wysiłku mamy komplet „wszystkich” badań i dalej nic, jak boli tak boli i pozostają jedynie tabletki przeciwbólowe, dobrze, jak żołądek to wytrzymuje. Mało kto wie, że ratunkiem może być niedoceniana medycyna estetyczna. Migrenowy ból głowy- lekarstwem jest toksyna botulinowa (BOTOX,BOTOKS). Bóle głowy. Leczenie bólu głowy. Migrena jest chorobą przewleką charakteryzującą się nawracającymi uciążliwymi bólami głowy. Szacuje się, że choroba dotyka ok. 20 % populacji. Symtomatyka choroby jak i uciążliwość bólu mogą znacznie pogarszaj jakość życia, powodować absencję zawodową czy wykluczać z życia rodzinnego. Na migrenę częściej chorują kobiety. Odsetek chorujących mężczyzn jest znacznie mniejszy. Zwykle chorują osoby w średnim wieku: ból ma charakter napadowy /tętniący/, zwykle zaczyna się jednostronnie, napad bólu głowy może trwać do 72 godzin, ból słabo ustępuje po podaniu leków przeciwbólowych, ma charakter nawracający.
 
 

Gabinet ginekologiczny – Ginekolog Kędzierzyn Koźle. Ginekologia Estetyczna. Seksuologia.

 W gabinecie ginekologicznym znajdą Państwo pomoc z zakresu chorób kobiecych narządu rodnego, strefy intymnej. Miano „Dobry ginekolog” to nie tylko wiedza i praktyka, to także kultura osobista i empatia, umiejętność kompleksowej pomocy i efektywnego leczenia. Mogą Państwo także uzyskać profesjonalną pomoc z zakresu Seksuologii. Dla osób pragnących poprawić wygląd strefy intymnej czy poprawić odczucie doznań seksualnych wykonujemy zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej.

dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz

Gabinet Klinika Medycyny Estetycznej
Lekarz Medycyny Estetycznej, Specjalista Położnictwa i Ginekologii
Ginekologia Estetyczna, Seksuologia Kliniczna
Zarządzanie Jednostkami Ochrony Zdrowia
Specjalista Urolog, Febu
&
Estei Doktor Sp.P. Lekarzy

 
         
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
 
 
         
Wróć do spisu treści