+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 

Poza osobami chętnymi na zabiegi Medycyny Estetycznej dodatkowo zapraszam do współpracy Kliniki, Gabinety, osoby ze Świata Mody, Kosmetologii, Każdego kto ma pomysł na współpracę! 💥
...
Estei. KONTAKT
verified doctor
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
        

Estei.pl

🔹
Centrum Medycyny Estetycznej, Ginekologii, Urologii
Centrum Labioplastyki
"LA BOCA Clinic"
ul. Stawowa 10 (I piętro), Katowice
tel. +48 517 056 831
🔹
Gabinet Medycyny Estetycznej, Ginekologii, Urologii
"ESTEI.PL Clinic"
Matejki 18/1, Kędzierzyn-Koźle
tel. +48 517 056 831
🔹
Gabinet Medycyny Estetycznej
"Afrodyta Med"
Rynek 22, Głuchołazy
tel. +48 517 056 831
        
        
       
Bezpośredni kontakt do 🔔 lekarza - telefon odbierze, bądź odzwoni: dr n. med. Agnieszka Ledniowska.
Czasami prosimy o cierpliwość i zrozumienie, na pewno oddzwonimy :)
🔹

     
      
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:
🔹
 
 
          
   
   
Formularz Kontaktowy: estei.pl

   
   
estei kontakt katowice kedzierzyn glucholazy
laureat konsumenta 2020
orły medycyny 2020
szybki kontakt e-mail medycyna estetyczna katowice
szybki kontakt telefoniczy medycyna estetyczna katowice
znany lekarz medycyna estetyczna
Firma godna zaufania
Firma godna zaufania agnieszka ledniowska
   
   
___
   
  
ŁATWO I SZYBKO

Mają Państwo do wyboru szereg możliwości kontaktu z lekarzem medycyny estetycznej. Jeżeli oczekują Państwo szybkiego kontaktu pierwszym wyborem będzie numer telefoniczny. Może się zdarzyć, że telefonu nie odbierzemy, wtedy prosimy o cierpliwość – w 100% oddzwonimy do 2 godzin, najczęściej do godziny. Jeżeli Państwu nie zależy priorytetowo na czasie idealnym wyborem będzie forma e-mail bądź poprzez formularz kontaktowy – odpowiedzi udzielamy zwykle do kilku godzin, w wyjątkowych sytuacjach odpowiedź może być nadesłana dnia następnego bądź nieco później. Jak zwykle oferujemy możliwość skorzystania z mediów społecznościowych.  

  

Estei - adres, kontakt: Lekarz, Klinika, Gabinet Medycyny Estetycznej

 
 

Skontaktuj się telefonicznie

Jest to najszybszy i najbardziej precyzyjny sposób na skontaktowanie się z lekarzem medycyny estetycznej. Powinny skorzystać osoby, które są zdecydowane na wykonanie zabiegu bądź chcą omówić wstępna kwalifikację, niejasności. Także dla osób, które są po zabiegu i potrzebna jest szybka rozmowa z lekarzem.

E-mail

Forma łączności zarezerwowana dla witryny doktorius.pl oraz dla wszystkich innych osób z zakresu medycyny estetycznej, które oczekują, precyzyjnej, ale krótkiej informacji, gdzie czas odpowiedzi nie jest kluczowy, a najważniejsza jest precyzyjna informacja na dany temat. Korzystając  z tej formy jesteśmy niezależni czasowo od innych obowiązków, które wykonujemy, więc jest to forma najwygodniejsza.

Formularz kontaktowy

Zadanie pytania jest bardzo podobne jak przy opcji e-mail, tyle, że nie musimy korzystać z własnej skrzynki pocztowej, wpisywać e-maila, więc jest to forma szybsza od w/w. Czas odpowiedzi jak i jej zakres jest identyczny jak dla e-maila. Przy tej formie dostajesz też potwierdzenie, że zapytanie zostało prawidłowo wysłane poprzez witrynę gabinet-estetyczny.pl.
 
Media społecznościowe
Zarezerwowane wyłącznie dla osób zainteresowanych tematyką z zakresu anty-aging, czyli medycyną przeciwstarzeniową oraz innymi procedurami estetycznymi. Jest to także praktykowana forma łączności z osobami, które są po zabiegu i wymagają konsultacji.
 

 
 
Pamiętaj
      
Należy pamiętać, że wszystkimi w/w formami porozumiewania się z lekarzem nie jesteśmy wstanie ostatecznie sprecyzować rozpoznania chorobowego czy podjąć finalną decyzję, jaki zabieg jest wymagany z zakresu medycyny estetycznej, urologii, ginekologii. Nie jesteśmy wstanie zastąpić zwykłej wizyty w gabinecie czy klinice celem badania fizykalnego – tylko w ten sposób można zyskać pełen wgląd w problem medyczny i zyskać pełną świadomość apropo wyboru metody terapeutycznej.
 
 
 Łączność telefoniczna – prosimy o telefonowanie z numerów niezastrzeżonych z prawidłową prezentacją numeru telefonicznego, bez blokady prezentacji numeru CLIR. Gwarantujemy pełną ochronę danych osobowych (imię i nazwisko, adres, inne dane w tym dane wrażliwe – medyczne), pozyskany numer telefoniczny nie będzie wykorzystywany do celów marketingowych, sponsorskich, także nie będzie przekazywany innym podmiotom gospodarczym, instytucjom.
 
 
Email, formularz kontaktowy – gwarantujemy pełną ochronę pisemnej przesłanej treści, łącznie z plikami multimedialnymi.  E-mail może posłużyć do przesłania informacji innych niż odpowiedź na zadane pytanie. W przypadku chęci zrezygnowania z odbierania informacji zawsze mogą Państwo zrezygnować z tej opcji informując nas. W przypadku zmiany powyższej decyzji istnieje możliwość wycofania zastrzeżenia.
 
 
Media społecznościowe – nie gwarantujemy pełnej ochrony danych, zwłaszcza wysłanych tą drogą plików multimedialnych. Wynika to z faktu, że nie mamy wpływu na wewnętrzne regulaminy poszczególnych mediów społecznościowych. Nie zalecamy wysyłania w tej formie danych wrażliwych, poufnych. Wszelakie szkody wynikłe z takiego działania nie leżą po stronie Medycyna Agnieszka Ledniowska, Medycyna Grzegorz Ledniowski, Estei „Doktor” Spółka Partnerska Lekarzy Agnieszka Ledniowska i Grzegorz Ledniowski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi regulaminami oraz wytycznymi. Więcej informacji w „stopce”
 
   
 
 
 
   
   
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści