+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

Czoło zmarszczki

        

Mężczyzna

 
 
 
Korekcja zmarszczek: Przed/Po
            
Czoło zmarszczki poziome i pionowe u mężczyzn.
Korekcja i wygładzanie nierowności na twarzy w okolicy czoła Botoksem, Dermapenem, Mesopenem, Laserem bądź Radiofrekwencją.
 
 
estei - czoło zmarszczki poziome pionowe
czoło zmarszczki poziome pionowe
estei czoło
estei czoło
Medycyna Estetyczna Mężczyzna Grzegorz Ledniowski
Medycyna Estetyczna Mężczyzna Grzegorz Ledniowski
Niebolesne czyli bez bólu  - BOTOX czoło Mężczyzna
Niebolesne czyli bez bólu  - BOTOX czoło Mężczyzna
BOTOX czoło Mężczyzna Zabieg Bezbolesny
BOTOX czoło Mężczyzna Zabieg Bezbolesny
BOTOX czoło Mężczyzna Medycyna Estetyczna
BOTOX czoło Mężczyzna Medycyna Estetyczna
Zdjęcie przed podaniem botoxu i po podaniu botoxu po kilkunastu dniach.
 
 
 
BOTOX czoło Mężczyźni Medycyna Estetyczna
BOTOX czoło Mężczyźni Medycyna Estetyczna
BOTOX czoło Mężczyźni efekty Medycyna Estetyczna
BOTOX czoło Mężczyźni efekty Medycyna Estetyczna
Zdjęcia po kilkunastu dniach od podania botoxu oraz po 30 dniach po podaniu botoxu z widocznym efektem wypłycenia grubych zmarszczek /nierówności/ na czole.
 
 
 
BOTOX czoło Mężczyźni efekty po miesiącu
BOTOX czoło Mężczyźni efekty po miesiącu
BOTOX czoło Mężczyźni zmarszczki pionowe czoła
BOTOX czoło Mężczyźni zmarszczki pionowe czoła
BOTOX czoło Mężczyźni zmarszczki pionowe czoła Grzegorz Ledniowski
BOTOX czoło Mężczyźni zmarszczki pionowe czoła Grzegorz Ledniowski
     
     
 
 
 
Czy warto wykonywać Zabiegi Botoxu u mężczyzn?
Botox jest jednym z najpopularniejszych i podstawowych zabiegów z Medycyny Estetycznej. Jest jednym ze złotych standardów w redukcji czy profilaktyce zmarszczek mimicznych. W tym zakresie nie ma żadnych różnic między kobietą a mężczyzną. To kwestia gustu i nastawienia życiowego, czy mężczyzna także chce dbać o swoją cerę na twarzy. Redukcja, czy nawet profilaktyczne zabiegi w tym zakresie są czymś jak najbardziej naturalnym i pożądanym przez coraz to większa liczbę mężczyzn na świecie.
 
  
Korzyści ze stosowania botoxu u mężczyzn.
Jeżeli mężczyzna myśli o tym aby mieć nienaganny wygląd, nieprzekoloryzowany to botox jest tym zabiegiem, który daje efekt, ale nie widać, że jest coś „bardzo” majstrowane przy twarzy- czyli tak jak lubi zdecydowana większość mężczyzn. Korzyści są ewidentne, gdyż buzia starzeje się wolniej, jest dłużej zachowuje swoją gładkość, finalnie mężczyzna z twarzy jest bardziej atrakcyjny, czy to o co chodzi.
   
 
Profilaktyka, czy czekać na pierwsze zmarszczki mimiczne.
To kwestia planu na własny wygląd na życie oraz zasobności portfela. Teoretycznie u niektórych mężczyzn po 20 roku życia należałoby stosować Botox profilaktycznie, u innych po 25 roku życia, najpóźniej profilaktyka od 30 roku życia. Jeżeli zmarszczki mimiczne się pojawią, to może je częściowo zniwelować, ale nigdy całkowicie. Im szybciej zadziałamy, tym lepiej. Najczęściej mężczyźni decydują się na zabieg z botoxem po czterdziestym roku życia. Ma to związek z przyspieszającymi efektami starzenia się oraz ze stabilizacją finansową.  Mężczyzna po 40 po prostu pragnie zachować młodość.
 
 
Inne zastosowanie Botoxu niż przeciwdziałanie zmarszczkom.
To hit w leczeniu nadpotliwości rąk, pach, czasami stóp. Zabieg niezmiernie skuteczny w tym zakresie, który odmienia oblicze funkcjonowania cały dzień, zwłaszcza kiedy musimy zachować „świeżość” przez cały dzień ze względu na charakter pracy. Przy odpowiednim znieczuleniu jakie stosujemy, zabieg całkowicie bezbolesny i szczególnie polecany mężczyznom, u których inne sposoby walki z nadpotliwością nie sprawdziły się.
   
 
Czy mężczyzna powinien bać się zabiegu?
Nie. Zabieg polega na drobnych iniekcjach, dla szczególnych wrażliwych osobników wykonujemy znieczulenie – wtedy totalnie nic nie czuć. Zdarzały się przypadki, że w użyciu były farmaceutyki uspokajające pod warunkiem, że ktoś przyszedł z osoba towarzyszącą i co najważniejsze nie musi po zabiegu prowadzić samochodu. Generalnie nie ma najmniejszego problemu, aby zabieg był wykonany w 100% komforcie!
 
 
Koszty wykonania zabiegu.
Nie są małe, jednak należy pamiętać, że nieopłacalne jest wykonanie zabiegu na tzw. jedną okolicę. Racjonalny minimalny koszt, zakładając, że do zabiegu używamy oryginalnego preparatu w odpowiedniej ilości nie może być mniejszy niż 300-400 PLN – to ewidentne minimum. Najbardziej racjonalne jest wykonanie zabiegu na dwie okolice – wtedy koszt zabiegu jest sensowny do przyjęcia. Powtórka zabiegów średnio co sześć miesięcy. Efekt bezcenny.
   
 
Bezpieczeństwo stosowania Botoxu.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie ma się czym przejmować że to jad kiełbasiany. W dawkach jakie się stosuje jest w 100% skuteczny, powikłania czy uczulenia to wręcz kazuistyka. Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów w Medycynie Estetycznej w gabinetach i klinikach na całym świecie.
 
 
 
     
     
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści