+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 

Zabiegi gwiazd

Medycyna Estetyczna

Zabiegi gwiazd. Osoby ze świata mody biznesu, pierwszych stron gazet często korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Usługi poprawy urody nie są tematem tabu Klinika, Gabinet {Katowice Śląsk Kędzierzyn Koźle Opolskie Opole Rybnik Zabrze Gliwice Bytom Chorzów Bielsko Biała Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Tychy Olkusz}? Efekty a koszt? Opinie, cennik, forum, blog.
 
 
 
Osoby ze świata mody, biznesu, pierwszych stron gazet coraz częściej korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. Usługi poprawy urody przestały być tematem tabu. Wśród zabiegów najczęściej wykonywanych nadal króluje kwas hialuronowy. Zabieg pozwala w sposób szybki pozbyć się zmarszczek i skutecznie się odmłodzić.
 
 

Numer 1 – kwas hialuronowy

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego od lat znajdują się w czołówce zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu kwasu jesteśmy w stanie wypełnić zmarszczki palacza, bruzdy nosowo-wargowe, minie marionetki oraz powiekszyć usta. Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji, a w ciągu godziny jesteśmy w stanie odmłodzić twarz. Preparat wypełnia zmarszczki i nierówności, a nasza twarz uzyskuje naturalny, świeży i wypoczęty wygląd.
 
 
 

Numer 2 – mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa cieszy się niezmiennie dużym powodzeniem. Zdjęcie Kim Kardashian podczas „wampirzego liftinu” spowodowało jeszcze większy popyt na tego typu zabiegi. Dzięki zastrzykom z koktajlami jesteśmy w stanie dostarczyć skórze niezbędne składniki takie jak: witaminy, peptydy, antyoksydanty, kwas hialuronowy oraz poprawić jej poziom nawilżenia. Skóra staje się bardziej napięta, jędrna, gładka, odmłodzona.
 
Obecnie hitem w medycynie estetycznej są zabiegi stymulujące do których zaliczamy osocze bogatopłytkowe i kolagen. Osocze pozyskiwane jest z krwi pacjenta, następnie odwirowane jest w specjalnej wirówce i podane drogą mezoterapii w twarz, szyję, dekolt, dłonie a nawet owłosioną skórę głowy. Zabieg skutecznie sobie radzi z drobnymi zmarszczkami, rozświetla twarz i zahamowuje wypadanie włosów. Podanie podskórne kolagenu silnie stymuluje skórę do produkcji nowego, własnego kolagenu, elastyny oraz endogennego kwasu hialuronowego. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu. A wykonanie serii trzech zabiegów skutecznie odmładza twarz.
 
 
 
Botox -toxyna botulinowa
Botox jest skuteczna bronią w walce ze  zmarszczkami mimicznymi. Zabieg jest krótki, zwany również zabiegiem lunchowym, lecz ze względu na fakt, iż jest on lekiem powinien zostać podany przez lekarza. Po dwóch tygodniach od zabiegu nasze zmarszczki wygładzają się i przestajemy się marszczyć. Efekt zabiegu utrzymuje się 4-6 miesięcy.
 
 
 
 
  
Jakie zabiegi królują w moim gabinecie?

 
 
Numer 1 – nici haczykowe
Zabieg z użyciem nici haczykowych jest hitem w moim gabinecie. Dzięki niciom jesteśmy w stanie unieść tkanki, zlikwidować „chomiczki” i nawisy skóry, a tym samym cofnąć czas o 10  a nawet więcej lat. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, jest niebolesny, wymaga tylko 2-4 dni rekonwalescencji. Jest moim najskuteczniejszym i najbardziej widocznym zabiegiem odmładzającym. Panie, które zdecydują się na zabieg, są zachwycone swoim nowym młodym wyglądem.
 
 
 
Numer 2 – kwas hialuronowy na równi z botoxem
Kwas hialuronowy i botox są zabiegami wykonywanym z podobną częstością. W ostatnich latach coraz więcej Pań i Panów decyduje się na inne wykorzystanie toxyny botulinowej niż likwidacja zmarszczek czoła czy kurzych łapek. Coraz więcej Pań zgłasza się na zabieg botoxem z powodu uporczywych migren, botox coraz częściej stosowany jest w leczeniu nadpotliwości dłoni, pach , stóp, czoła oraz bruksizmu. Kwas hialuronowy również poszerza zakres usług i wykorzsytwany jest do odmłodzenia dłoni, dekoltu, korygowania kształtu nosa, powiększania brody, podkreślenia kąta żuchwy, wypełnienia dołów skroniowych.
 
 
 
Numer 3 – zabiegi stymulujące : kolagen i osocze bogatopłytkowe.
Zabiegi stymulujące stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w stanie pobudzić własną skórę do stymulacji kolagenu, elastyny i endogennego kwasu hialuronowego. Po zabiegach skóra staję się bardziej napięta, jędrna i gładka. Zabiegi wykazują się wysoką skutecznością, co daje zadowolenie wielu pacjentom. Po serii zabiegów wymagany jest 1 zabieg przypominający po 6 miesiącach /osocze/ po 12 miesiącach /kolagen/. Nie jest wymagany okres rekonwalescencji
 
 
 
 
 
Podsumowanie

Podsumowując: zabiegi medycyny estetycznej stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Dają możliwość odmłodzenia twarzy, cofnięcia zmian i skorygowania niedoskonałości. Pamiętajmy jednak, że medycyna estetyczna do dalej medycyna, zapytajmy kto będzie wykonywał zabieg i jakie ma doświadczenie zawodowe. Twarz jest naszą wizytówką, dlatego zaufajmy odpowiednim osobom.
 
 
  
Zabiegi estetyczne u znanych osób z zakresu medycyny estetycznej - najczęstsze procedury.
              
              
              
 
              
              
Łysienie - odtwarzanie włosów
Kwalifikacja do zabiegu odtwarzania włosów
Opublikowany przez A.L. - 3/6/2019
Filtry UV, Preparaty promieniochłonne, ochrona skóry, zdrowy wygląd.
Filtry UV, Preparaty promieniochłonne, ochrona skóry, zdrowy wygląd.
Opublikowany przez a.L - 8/11/2018
Antyoksydanty 03
Antyoksydanty 03
Opublikowany przez a.L - 23/10/2018
Antyoksydanty 02
Antyoksydanty - wolne rodniki 02
Opublikowany przez a.L - 9/10/2018
Antyoksydanty 01
Antyoksydanty - wolne rodniki
Opublikowany przez a.L - 2/10/2018
Zasady diety, co jeść by pozbyć się cellulitu?
Zasady diety, co jeść by pozbyć się cellulitu?
Opublikowany przez a.L - 19/9/2018
Dieta, zdrowe odżywianie się, wpływ na zdrowie i wygląd
Dieta, zdrowe odżywianie się, wpływ na zdrowie i wygląd
Opublikowany przez a.L - 16/8/2018
Bariery ochronne skóry
Bariery ochronne skóry u człowieka
Opublikowany przez a.L - 12/7/2018
Funkcje skóry człowieka
Funkcje skóry zdrowego człowieka
Opublikowany przez a.L - 13/6/2018
Dieta w trądziku
Dieta w trądziku
Opublikowany przez a.L - 9/5/2018
              
 
              
 
              
 
              
 
              
 
              
 
              
 
              
 
              
              
   
        

Może Cię zainteresuje:

  • > dermapen przebarwienia

 
RF a cellulit
RF dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Cellulit - niwelowanie
cellulit dr n. med.  Agnieszka Ledniowska
Piersi - Uniesienie Nićmi
Piersi - Uniesienie Nićmi dr n. med.  Agnieszka Ledniowska
Powiększanie warg Sromowych
wargi sromowe korekta A. Ledniowska
Ile kosztuje powiększanie piersi
Ceny zabiegów powiększania piersi śląsk katowice opolskie
Powiększanie piersi własnym tłuszczem
Powiększanie piersi własnym tłuszczem korekta  A. Ledniowska
Migrenowy ból głowy
leczenie migreny BOTOX Ledniowska
   


Inne osoby także przeczytały:

  • > Policzki - wolumetria

 
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści