+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
Kobieta
Nrose
Odmłodzenie
Intymne
           
           
 
 
 
Na stronie wykorzystano materiały marki Neauvia
źródło: https://www.neauvia.com/discover-nrose-holistic-protocol/
 
 
 
Pierwszy holistyczny protokół dla odmłodzenia intymnego:
  • Nawilżenie pochwy
  • Ogólna poprawa wyglądu
  • Efekt wolumetryczny
 
 
 
PIERWSZY ETAP
Codzienna kuracja miejscowa z zastosowaniem regenerującego żelu nawilżającego
Jak to działa?
Rano i wieczorem nałożyć niewielką ilość żelu na srom i otwór pochwy, a następnie delikatnie masować aż do całkowitego wchłonięcia.
WYNIKI
Ten produkt do stosowania miejscowego pomaga stopniowo przywrócić równowagę okolicy sromowo-pochwowej; pomaga ją nawilżyć i pobudzić naturalny proces gojenia błon śluzowych.
Ekspertyza Neauvia: Odmładzający żel różany
Synergia trzech silnych składników aktywnych sprawia, że ​​produkt ten jest prawdziwie ochronną zasłoną przywracającą równowagę. Na czele jego formuły stoi kwas hialuronowy 3D, którego cząsteczki uzyskane opatentowaną metodą „własną” wnikają w różne warstwy skóry, tworząc równomierną trójwymiarową strukturę o właściwościach nawilżających, rewitalizujących i kojących. Potem przychodzą czynniki wzrostu. Osadzone głęboko dzięki wyrafinowanej nanotechnologii przyspieszają podział i wzrost komórek. Ostatni wspólnik: trehaloza, innowacyjny cukier, który działa jak gąbka, pomagając skórze utrzymać optymalne nawilżenie.
 
  
  
DRUGI ETAP
WSTRZYKIWANIE KWASU HIALURONOWEGO
Stosowany od ponad dwudziestu lat w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest wzorcowym produktem przywracającym objętość i poprawiającym jakość skóry.
Dziś kwas hialuronowy nowej generacji, charakteryzujący się większą spójnością i elastycznością, spełnia wymagania zabiegów na okolice sromowo-pochwowe.
Jak to działa?
Po nałożeniu kremu znieczulającego i/lub wstrzyknięciu środka miejscowo znieczulającego, lekarz za pomocą bardzo cienkiej igły umieszcza produkt powierzchownie, tuż pod błoną śluzową w celu nawodnienia.
Co czujesz?
Sesja, która trwa około dwudziestu minut, jest bezbolesna dzięki znieczuleniu.
WYNIKI
Kwas hialuronowy daje natychmiastowe, niezwykłe i trwałe efekty nawilżenia i nawilżenia.
Właściwy rytm.
Liczba sesji będzie zależeć od wymaganej rewolucji. Jedna lub dwie sesje wystarczą, ponieważ kwas hialuronowy stosowany specjalnie w ginekologii daje skuteczne efekty wolumizujące. Rezultaty są również trwałe dzięki doskonałej integracji tkanek, której towarzyszy powolna i minimalna degradacja.
Ekspertyza Neauvia: Intense Rose Filler*/**
Specjalnie zaprojektowany do leczenia zewnętrznych problemów ginekologicznych, produkt ten wyróżnia się zarówno wysokim stężeniem kwasu hialuronowego w swojej formule, jak i bardzo specyficznym środkiem sieciującym – wiążącym cząsteczki kwasu hialuronowego: PEG. Uważany przez organizm za element endogenny, ten środek sieciujący umożliwia zapobieganie ryzyku reakcji immunologicznej. Prawdziwy koktajl skuteczności, bezpieczeństwa i długowieczności, Intense Rose dodaje do swojej listy atrybutów niezwykłą nieszkodliwość, doskonałą tolerancję oraz całkowicie resorbowalny i biodegradowalny charakter.
* IFU Intense Rose, J. Biol Regul Homeost Agents. 2017 KWIECIEŃ-CZERWIEC;31(2 Suppl.2):153-161. Nowy polimer kwasu hialuronowego w powiększaniu i odbudowie warg sromowych większych. Zerbinati N1, Haddad RG2, Bader A3, Rauso R4, D'ESTE E5, Cipolla G5, Calligaro A6, Gonzalez P7, Salvatore S8, Serafin D9.
** Proszę uważnie przeczytać ulotkę z instrukcją dołączoną do opakowania, którą przekaże Ci lekarz. Stosowanie tych produktów wymaga interwencji pracownika służby zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, poproś swojego lekarza o poradę. To wyrób medyczny klasy III jest regulowanym produktem zdrowotnym z oznaczeniem CE. Producent: MATEX LAB SPA, Via Carlo Urbani, 2, 72100 Brindisi BR, Włochy.
 
  
 
TRZECI ETAP
Synergia częstotliwości radiowej i kwasu hialuronowego, która przywraca nawilżenie i młodzieńcze cechy tkanek: objętość i jędrność.***/****
Praktykowany w gabinecie lekarskim, holistyczny protokół #Nrose łączy dwie techniki – częstotliwość radiową i wstrzykiwanie kwasu hialuronowego – kolejno podczas tej samej sesji, które oddzielnie dowiodły swojej wartości pod względem nawilżenia tkanek i tonu. Daje to synergię, która w niezwykły sposób wzmacnia korzyści***.
Po tej pierwszej sesji następują trzy sesje leczenia wyłącznie częstotliwością radiową.
W trakcie kuracji codzienne stosowanie w domu żelu regenerującego będzie chronić i utrwalać rezultaty, jednocześnie aktywnie przyczyniając się do wzrostu komórek.
Po czterech sesjach i zaledwie 12-15 dniach wyniki są imponujące***:
  • 100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH Z EFEKTÓW OBJĘTOŚCIOWYCH PO ZABIEGU***
  • 100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH Z POPRAWY WYGLĄDU SROMU PO ZABIEGU***
  • 100% PACJENTÓW ZADOWOLONYCH ZE WZROSTU NAWILŻENIA POCHWY***
  • 75% PACJENTÓW ZGŁOSIŁO „DUŻĄ POPRAWĘ” LUB „BARDZO ZNACZNIE POPRAWĘ” PO PROTOKOLE NROSE***
Innowacyjny i niezwykle kompleksowy zabieg regeneracyjny działający na trzech poziomach – narządowym, tkankowym i komórkowym – holistycznie likwidujący oznaki starzenia się okolic intymnych.***
Podczas pierwszej sesji
Pierwszy krok: radiofrekwencja
Jak to działa? Pacjentka leży w pozycji litotomicznej, podczas gdy lekarz podaje przez wargi sromowe i ścianę pochwy małą i giętką rękojeść o kształcie dopasowanym do pochwy. Ta końcówka wysyła fale o częstotliwości radiowej do danej tkanki, powodując w ten sposób delikatne ocieplenie (około 42 do 43 stopni). Pożądany cel: pobudzenie regeneracji komórek włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększenie unaczynienia w celu przywrócenia naturalnego nawilżenia błon śluzowych pochwy.
Co czujesz? Sesja radiofrekwencji, która trwa około dwudziestu minut, jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia.
Jedyne uczucie to lokalne ciepło. Z reguły podczas pierwszej sesji stosuje się niższą temperaturę, która jest następnie podwyższana, ponieważ zregenerowana tkanka lepiej znosi ciepło. I nie ma ryzyka poparzenia: zaawansowana i ultrabezpieczna technologia urządzenia blokuje temperaturę i stale ją kontroluje.
Ekspertyza Neauvia: Radiofrekwencja Sectum****
Chcąc zaoferować kobietom nieograniczający, nieinwazyjny, niezawodny i skuteczny sposób leczenia, Neauvia zaprojektowała Sectum, oryginalne urządzenie wykorzystujące fale radiowe. Jego specyficzna cecha: czerpanie z najnowocześniejszych osiągnięć elektromedycznych dla holistycznego podejścia do zdrowia i urody.
Ma potrójne zastosowanie: lecząc schorzenia ginekologiczne, może być również stosowany do tonizowania tkanek w innych obszarach: twarzy i ciała.
Tajna broń pozwalająca na tak szeroką gamę wskazań? Technologia Smart Control, która precyzyjnie reguluje temperaturę rękojeści w zależności od leczonego obszaru i wrażliwości każdej kobiety. Ta ciągła optymalizacja transmisji fal radiowych maksymalizuje wyniki, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo.
Drugi krok: wstrzyknięcie kwasu hialuronowego
Stosowany od ponad dwudziestu lat w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest wzorcowym produktem przywracającym objętość i poprawiającym jakość skóry.
Dziś kwas hialuronowy nowej generacji, charakteryzujący się większą spójnością i elastycznością, spełnia wymagania zabiegów na okolice sromowo-pochwowe.
Jak to działa? Po nałożeniu kremu znieczulającego i/lub wstrzyknięciu środka miejscowo znieczulającego, lekarz za pomocą bardzo cienkiej igły umieszcza produkt powierzchownie, tuż pod błoną śluzową w celu nawodnienia.
Co czujesz? Sesja następująca po radiofrekwencji jest bezbolesna dzięki znieczuleniu.
Ekspertyza Neauvia: Intense Rose Filler**
Specjalnie zaprojektowany do leczenia zewnętrznych problemów ginekologicznych, produkt ten wyróżnia się zarówno wysokim stężeniem kwasu hialuronowego w swojej formule, jak i bardzo specyficznym środkiem sieciującym – wiążącym cząsteczki kwasu hialuronowego: PEG.
Uważany przez organizm za element endogenny, ten środek sieciujący umożliwia zapobieganie ryzyku reakcji immunologicznej.
Prawdziwy koktajl skuteczności, bezpieczeństwa i długowieczności, Intense Rose dodaje do swojej listy atrybutów niezwykłą nieszkodliwość, doskonałą tolerancję oraz całkowicie resorbowalny i biodegradowalny charakter.**
W domu i przez cały protokół: utrzymanie wyników
Uzupełnieniem tego protokołu medycznego jest niezbędna codzienna sekwencja w domu: aplikacja żelu regenerującego.
Jak to działa? Rano i wieczorem nałożyć niewielką ilość żelu na srom i otwór pochwy, a następnie delikatnie masować aż do całkowitego wchłonięcia.
Ekspertyza Neauvia: Odmładzający żel różany
Synergia trzech silnych składników aktywnych sprawia, że ​​produkt ten jest prawdziwie ochronną zasłoną. Na czele jego formuły stoi kwas hialuronowy 3D, którego cząsteczki uzyskane opatentowaną metodą „własną” wnikają w różne warstwy skóry, tworząc równomierną trójwymiarową strukturę o właściwościach nawilżających, rewitalizujących i kojących. Potem przychodzą czynniki wzrostu. Osadzone głęboko dzięki wyrafinowanej nanotechnologii przyspieszają podział i wzrost komórek. Ostatni wspólnik: trehaloza, innowacyjny cukier, który działa jak gąbka, pomagając skórze utrzymać optymalne nawilżenie.
Podczas drugiej, trzeciej i czwartej sesji — najlepiej w odstępie 3-4 dni.
Lekarz – lub jego asystent – ​​ponownie wykonuje zabieg Sectum Radiofrekwencji.
 
 
 
** Proszę uważnie przeczytać ulotkę z instrukcją dołączoną do opakowania, którą przekaże Ci lekarz. Stosowanie tych produktów wymaga interwencji pracownika służby zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, poproś swojego lekarza o poradę. To wyrób medyczny klasy III jest regulowanym produktem zdrowotnym z oznaczeniem CE. Producent: MATEX LAB SPA, Via Carlo Urbani, 2, 72100 Brindisi BR, Włochy.
*** Badanie przeprowadzone przez dr Piotra Kolczewskiego – Centrum Medyczne Kolmed w Szczecinie (Polska) – zatwierdzenie przez Komisję Etyki.
**** Proszę uważnie przeczytać ulotkę z instrukcją dołączoną do opakowania, którą przekaże Ci lekarz. Stosowanie tych produktów wymaga interwencji pracownika służby zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, poproś swojego lekarza o poradę. To urządzenie medyczne klasy IIb jest produktem medycznym podlegającym regulacjom i oznaczonym znakiem CE. Producent: Berger i Kraft + Domaniewska 37 02-672 Warszawa (PL)
***** Wywiad z pacjentami dr Menkesa, po protokole #Nrose.
 
 
sprawdź także:
   
 
           
           
Labioplastyka - 📌klik
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści