Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
 

Dermapen 4.0

       
Zmarszczki, poszerzone pory - zabieg redukcji poprzez mikronakłuwanie skóry
       

Katowice

inne miasta, sprawdź
   
    
    
Ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn (niwelowanie zmarszczek, poszerzone pory). Forum, blog - google.pl. Wybierz: Gabinet bądź Klinikę.

 

Cennik:

Dermapen 4.0
1. Koszt jednego zabiegu - 450 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
     
2. Koszt jednego zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 675 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
      
3. Koszt jednego zabiegu + amp. do przeprowadzenia zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 850 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
 
 
 
 
Celem augmentacji zabiegowej w zależności od problemu można rozważyć dodatkowe zabiegi potęgujące efekty: Radiofrekwencja
dermapen zmarszczki poszerzone pory
    
    
    
  
    
 

Zabieg na zmarszczki, poszerzone pory - Dermapen 4

Co to jest zabieg niwelowania nierówności skóry na twarzy, innych partii ciała?

Na zmarszczki.
Zabiegi Dermapenem można rozpoczynać na początku powstawania drobnych zmarszczek lub zanim drobne zmarszczki zaczną się utrzymywać. Wymaga to minimum 2-3 zabiegów, aby powstała zauważalna różnica. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się minimum 4 zabiegi mikroigłowania. 4 - Sesje; po 30 Minut; w 6 tygodniowych odstępach.
 
Poszerzone (powiększone, rozszerzone) pory
Niwelowanie niedoskonałości por z Dermapenem. Rozszerzone pory są problemem kosmetycznym dla dużej liczby osób. Powiększone lub "otwarte" pory mogą tworzyć nierównomierną teksturę na powierzchni skóry, powodując również nierówny wygląd makijażu. Poszerzone pory są zwykle bardziej widoczne w okolicy nosa, policzków i podbródka i są powszechne wśród osób cierpiących na trądzik lub problematyczne schorzenia skóry, takie jak zaskórniki. Zabiegi Dermapen MicroNeedling są skuteczną i bezpieczną metodą redukcji rozszerzonych porów. Naturalna reakcja gojenia się skóry jest aktywowana, wytwarzając i rozprowadzając nowy kolagen, wtłaczając i zaostrzając wygląd powiększonych porów i skutecznie zmniejszając ich średnicę. 4 Sesje; 20 Minut; w 5 tygodniowych odstępach. Alternatywnie w trakcie zabiegu można dodatkowo użyć dodatkowych preparatów odżywczych, stymulujących – substancje tego typu wnikają przez mikronakłucia.
   
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Dla wszystkich osób z nierównościami skóry, tyczy się to także osób przed 20 rokiem życia. Zabieg przeznaczony dla kobiet oraz 🔔 mężczyzn - osób, które chcą zniwelować bądź całkowicie usunąć zmarszczki występujące na skórze twarzy głównie w okolicy czoła, oczu, ust, pod oczami. Procedura jest wykonywana przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Zabieg dostępny także dla mieszkańców innych miast.
 
 
 
Mikronakłuwanie skóry - Katowice
       
Przełom, który ponownie odkrywa MicroNeedling. Technologia Dermapen ma znaczące zalety w porównaniu z terapiami skórnymi i frakcyjnymi laserami, ze względu na minimalny uraz wyrządzony Twojej skórze. Zabiegi Dermapen mogą być skuteczne w wielu stanach, w tym: trądzik różowaty, teleangiektazje, łojotokowe zapalenie skóry, ginekologia estetyczna, łysienie i wiele innych.
 
 
 
Dermapen 4
       
Pierwsza na świecie platforma cyfrowa i Bluetooth do mikrooperacji, w tym; nowe, wyjątkowe funkcje "bliznowacenia" ST, podwójna funkcja zasilania z ładowaniem akumulatora "Turbo-Cut", nowe funkcje AOVN4, w tym 16 wkładów igłowych. Wkład z igłą Dermapen 4 wyposażony w: 16-igłowe igły 33-gauge z wbudowanym wkładem igłowym RFID, ACM ™ - mechanizm przeciwdziałania zanieczyszczeniom, zawory retencyjne AOVN, zaawansowana technologia AOVN4. Z ponad 3000 klinik Dermapen na całym świecie, przełom na który zasługujesz, nie jest daleko. Zarezerwuj następny swój zabieg z Dermapen. Informacje, grafiki podane zgodnie z www.dermapenworld.com
 
 
  
Zalety i przewaga nad innymi urządzeniami:
 • szybkość działania, blisko 2 tysiące nakłuć na sekundę
 • protokoły zabiegowe, niezmiernie precyzyjnie regulowana głębokość kłucia w zależności od grubości skóry
 • jednorazowe i sterylne igły z molibdenu – brak uczuleń u osób z alergią na metale
   
 
 
Działanie Dermapenu 4
       
Stymulacja komórek budujących warstwy skóry – fibroblasty, a także kolagen i elastyna i inne peptydu. Działa trójstopniowo: zabieg pod kontrolą dokonuje wielu tysięcy mikrourazów skóry, co pobudza skórę i tkankę podskórną do renowacji, następnie pojawiają się dodatkowe włókna białkowe, naczynia krwionośne – to wszystko powoduje, że skóra ostatecznie jest równiejsza, bardziej naprężona, młodsza w wizualnym odbiorze, bardziej miękka w dotyku. Pasuje do każdego rodzaju cery u kobiet, mężczyzn, nastolatków.
 
 
 
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 90_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: seria 2-6 zabiegów w odstępach kilku tygodni
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: wygładzenie zmarszczek, zamknięcie por na skórze bądź redukcja ich średnicy
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, wypełniacze tkankowe, botox, osocze bogatopłytkowe
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.
Inne wskazania:
  

    
Podstawowe informacje okołozabiegowe
 
 
Zalecenia pozabiegowe:
 • Po zabiegu skóra na pewno będzie podrażniona, miejscowo bolesna /podrażnienie świadczy o prawidłowo wykonanym mikronakłuwaniu/. Może także pojawić się obrzęk – wtedy wskazana jest dodatkowo konsultacja pozabiegowa /bezpłatna/
 • Po zabiegu Dermapenem 4 należy nie być narażonym na promienie słoneczne – długość ustala lekarz, najczęściej to 1-6 tygodni
 • Solarium także jest przeciwwskazane
 • Na skórę po mikronakłuwaniu należy zgodnie z indywidualnymi zaleceniami nakładać substancje łagodzące
     
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • zabieg jest praktycznie bezbolesny, dla osób bardzo wrażliwych proponujemy preparat znieczulający.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczona. W przypadku intensywnej kuracji, aplikuję krem znieczulający. Dobieram długość igieł oraz szybkość pracy urządzenia. Nakłuwam obszar poddawany zabiegowi. Na zakończenie zabiegu nakładam cienką warstwą kremu regenerującego.


        Kwalifikacja + badanie lekarskie
        Dla kogo jest przeznaczony zabieg?  
        • przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i podpisywana jest zgoda na zabieg.
        • zabieg nie wymaga znieczulenia, lecz na życzenie Pacjent można skórę znieczulić.
        • po zabiegu można wrócić do codziennych czynności - należy jednak przestrzegać zaleceń pozabiegowych.
        \/
        Wskazania
        • Drobne, liczne zmarszczki
        • zwiotczała, nieelastyczna skóra, tkanka podskórna
        • Poszerzone pory
        • Cienie pod oczami


        Ile trwa rekonwalescencja?   
        • Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu warto mieć dwa, trzy dni wolnego mając na uwadze możliwe podrażnienia skóry i w związku z tym chwilowo niepożądany wygląd twarzy.


        X
        Przeciwwskazania:
        • wszelakie aktywne stany zapalne w obrębie powierzchni skóry, skóry właściwej, tkanki podskórnej /zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze, trądzik różowaty i inne formy trądziku/
        • skłonność do powstawania bliznowców – bardzo ważne przy kwalifikacji
        • okres ciąży i karmienia piersią
        • choroby nowotworowe
        • zaburzenia odporności, nieuregulowana cukrzyca
        • zaburzenia prawidłowej krzepliwości krwi
        • przyjmowanie leków rozrzedzających krew /kwas acetylosalicylowy i inne kardiologiczne/ - przed zabiegiem wskazana zamiana na heparyny drobnocząsteczkowe
                   

          
          
           
             
          

        Zabieg Dermapen Katowice cena.

        Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny i wynika to wyłącznie z tzw. optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku - wygogluj, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie niekoniecznie u nas. Warto sprawdzić promocje.
                 

         
        obszar zabiegowy, cena za Dermapen w Katowice

        Twarz  I  650 zł  1h 15min

        Twarz+szyja+dekolt  I  1250 zł   1h 45min

        Twarz +szyja  I  950 zł   

         
          
          


         

        Czas zabiegu
                
        Indywidualnie, najczęściej czas trwania zabiegu to około 10-90 minut. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję.
         
         
         
         
         
        Jak się przygotować
               
        Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy i innych farmaceutyków, które zaburzają krzepliwość krwi. Skóra powinna nie być uszkodzona przed zabiegiem, czysta, najlepiej w dniu zabiegu nie nosić wiele godzin makijażu, który przytyka pory.
          
          


         

        Ilość powtórzeń
                
        Ogólnie zalecana seria od 2 do 6 zabiegów w odstępach kilku tygodni.
          
          

         
         

        Opinie i efekty zabiegu

                
        Powyżej znajduje się link do zdjęć zabiegowych Przed i Po. Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w serii, u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt obserwowany jest w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w serii.
         
          
        Zabieg mezoterapii igłowej poprzez wielokrotne nakłuwanie skóry na różną głębokość (tysiące mikronakłuć) zyskał bardzo przychylne opinie. Dodatkowo w porównaniu z innymi podobnymi procedurami zabiegowymi zabieg jest najbardziej efektywny pod względem poniesionych kosztów. Za dany ustalony budżet najbardziej pozytywne widoczne efekty uzyskamy Dermapenem 4. W przypadku serii zabiegów (5-10) efekty są spektakularne. W naszej praktyce zawodowej nie zdarzyło się, aby ktoś był niezadowolony. Wszystkie opinie są nad wyraz pozytywne

         
        Przeciw starzeniu się skóry
        Zabiegi Dermapen opracowane w celu zapewnienia bezpiecznej odpowiedzi na leczenie w organizmie w celu zapoczątkowania naturalnej produkcji kolagenu i elastyny ​​z wnętrza skóry, bez ostrych efektów ubocznych i przestojów, wraz z naprawą warstw wierzchnich, aby uzyskać zdrowszą skórę; wyglądającą jaśniej, mająca bardziej równomiernie, wygładzone pory i zmniejszone zmarszczki. Twarz, okolice ust, okolice oczu, uszy, szyja, klatka piersiowa, dłonie i skóra głowy są traktowane z najwyższą precyzją zabiegową.
          
          


         

        Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
                
        Do kogo i gdzie się zgłosić w przypadku niepokojących objawów pozabiegowych? My zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
          
          
         
           
         
          
        Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
                
        Rutynowo nie są wymagane (można rozważyć osocze bogatopłytkowe, RF, laser Co2), jednak:
         

        Pod oczy

        Mikronakłuwanie Dermapenem pod oczy 👀 jest bardzo efektywnym zabiegiem redukcji zmarszczek, nierówności tej okolicy. Zabieg powinien wręcz być stałym pakietem wraz z toksyną botulinową na „kurze łapki”. Seria 2-3 procedur + botoks powoduje, ze skóra wokół, pod oczami jest wyraźnie równiejsza i jędrniejsza.
          
          
         
         
         
         
        Komentarz eksperta, pozostałe informacje
                
        Powikłania pozabiegowe:
         
        • są wręcz kazuistyczne, jeżeli są to:
        • zbyt duży odczyn zapalny wymagający kontroli lekarskiej
        • pojawienie się odczynu zapalnego, niepowikłanego zakażaniem, alergia
        • zakażenie bakteryjne
             
         
        Pozostały komentarz:
        Twoja skóra ma funkcję odmładzającą, która jest w stanie znacznie zmniejszyć przebarwienia spowodowane trądzikiem, urazem, pigmentacją i szeregiem innych dolegliwości. Mikro-igłowanie aktywuje ten proces, powodując drobne nakłucia w całym leczonym obszarze. Kiedy twoja skóra leczy, wytwarza kolagen, który tworzy nową warstwę świeżej tkanki, tworząc bardziej młodzieńczy wygląd na powierzchni i zwalczając przeciwciała poniżej. Wraz z wprowadzeniem poprzednika Dermapena w 2011 roku Microneedling został zrewolucjonizowany za pomocą pierwszej zautomatyzowanej technologii.

        Wprowadzenie na rynek Dermapen 4 ustanawia nowy standard i punkt odniesienia, który zapewnia najwyższy poziom zaawansowanej i innowacyjnej mikroigiełki z niezrównaną pewnością, obsługą i wyjątkowymi wynikami pacjenta. W ciągu ostatnich kilku lat przeznaczono miliony dolarów na badania, rozwój i modyfikacje, które wymyślą mikronedling, jaki znamy.

        Dzisiaj Dermapen pozostaje najpowszechniej stosowanym systemem mikroukładania na całym świecie z ponad 1,6 miliona procedur klinicznych wykonanych i wspieranych przez utrzymanie w domu z "mydermapen", nic dziwnego, że wielu pacjentów i lekarzy zwraca się do oryginalnych i zaufanych zabiegów Dermapen za niesamowite wyniki. Dermapen 4.0 w Katowice – cena. Cena zawiera usługę wykonania zabiegu, koszt jednorazowej końcówki, materiałów do zapewnienia sterylnych warunków wykonania zabiegu, koszt kwalifikacji, wizyt kontrolnych. Dodatkowym kosztem, jaki musi ponieść pacjent to koszt kremu nawilżającego w zależności od własnych preferencji.

         
         

           
         
         
        I Katowice
        Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców w/w miast, ale także:
        Opole, Kędzierzyn, Nysa, Zabrze, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
           
           

          
        Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
        0
        0
        0
        0
        0
        Podaj swoją ocenę:
        0
        recenzje
        Wróć do spisu treści