+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
    
    
    
    
             
   
Miło jest mi Państwa poinformować, że od dnia 01.02.2019 prowadzę badanie kliniczne we współpracy z lekarzami Medycyny Estetycznej z EU oraz USA. Celem badania jest ugruntowanie wiedzy z zakresu Medycyny Estetycznej.
 
Badanie kliniczne jest badaniem naukowym prowadzonym z udziałem ludzi. Celem niniejszego badania klinicznego jest potwierdzenie bezpieczeństwa długotrwałego stosowania nici PDO bądź nici haczykowych /stożkowych/. Badanie polega na analizie skutków zabiegowych u pacjentów stosujących w/w niechirurgiczny lifting twarzy. Najcenniejszymi osobami, które zapraszamy do badania są osoby, które wielokrotnie stosowały tego typu zabieg bez innych ingerencji chirurgicznych w twarz na przełomie ostatnich lat. Im dłuższy okres stosowania nitek tym cenniejsze dane.
Przeprowadzenie badań klinicznych jest jedynym wiarygodnym sposobem pozwalającym ustalić czy obecny sposób postepowania zabiegowego jest skuteczny na lata i jak można poprawić jego efektywność w kontekście chirurgicznego liftingu twarzy.


Badanie kliniczne realizowane jest w gabinetach/klinikach medycyny estetycznej w których pracuje dr n. med. Agnieszka Ledniowska bądź w klinikach zainteresowanych tematyką. Badania prowadzone są z poszanowaniem praw i godności oraz wszelkich obowiązujących przepisów prawa dotyczących prowadzania badań klinicznych.
Udział w badaniu naukowym jest dobrowolny i nieobowiązkowy. Przed przystąpieniem do badania osoba musi wyrazić pisemną zgodę na udział w badaniu klinicznym, podpisując formularz zgody. Przed podpisaniem zgody Pacjent zostanie poinformowany o procedurach, postępowaniu. Udział w badaniu klinicznym wiąże się z jednym kluczowym obowiązkiem dla uczestnika badania, czyli systematycznym zgłaszaniu się na badania kontrolne, które mogą być częstsze w porównaniu do postępowania standardowego.

Medycyna Estetyczna badania Ledniowska

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt wyłącznie drogą telefoniczną: 00 48 517 056 831
Ze wględu na pandemie i wynikłe opóźnienia badanie naukowe potrwa do 30.06.2023 roku
 
 
dr n. med. Agnieszka Ledniowska - od dziesięciu lat wykonuję zabiegi z zakresu medcyny estetycznej dzięki czemu poznałam potrzeby i wymagania współczesnych kobiet oraz mężczyzn. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty oraz szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti - Aging im. Prof. Pasquale  Motolese pozwoliły mi  stale podnosić  swoje  kwalifikacje, umiejętności. Swoją pracę zawodową łącze z rozwojem naukowym, jestem autorką publikacji naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach.
 
   
   
             
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści