+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści

 
 
Obwisłe, wiszące piersi - zabieg: nici.

uniesienie nićmi
              
 
 
Piersi uniesienie - obwisły, wiszący biust. Zabieg niechirurgiczny uniesienia piersi przy użyciu nici - opinie, cennik, polecane wskazania. Gabinet i Klinika - Gdzie i do kogo - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 
  
   

Wiszące, wiotkie piersi

Zabieg cieszy się bardzo dobrymi opiniami u kobiet, u których istnieje problem opadających piersi – zabieg jest bardzo skuteczny pod warunkiem, że biust nie jest duży. Przy dużym biuście nici są zbyt słabym spoidłem, aby skutecznie i trwale spełniały swoje zadanie – tutaj zalecamy kontakt z chirurgiem plastykiem celem kwalifikacji do klasycznego remodelingu piersi. Nici świetnie sprawdzają się u młodych kobiet, ale także starszych o szczupłej budowie ciała. Zanim wykonamy zabieg dokładnie przeprowadzamy wywiad, szczegółowo omawiamy oczekiwania, informujemy o efektywności zabiegu. Nigdy nie zalecamy tej procedury u kobiet w każdym wieku, które nie używają stanika, bądź systematycznie biegają – uważamy, że potrzebna ilość nici u tego typu osób i związany z tym koszt jest nieracjonalny.
 
 
 

UNIESIENIE PIERSI NIĆMI 4D


Nici 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki rozłożone są gęsto dookoła nici w czterech wymiarach, stąd nazwa nici 4 D. Nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO co znacznie zwiększa efekt liftingu.


 
Wskazania do zabiegu:
 
  • opadające piersi
  • obwisłe piersi
  • uniesienie biustu
 

 
Przeciwwskazania:
 
  • ciąża i okres laktacji
  • zmiany zapalne w obrębie skóry
  • skłonność do występowania blizn przerostowych

  

Jak wygląda zabieg?
Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, co powoduje że implantacja nici jest bezbolesna. Nic wprowadzana jest pod skórę za pomocą kaniuli. Po zaimplantowaniu nici haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa około godziny.
 
 

Po zabiegu:
Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Skóra w miejscu wprowadzenia nici może być lekko obrzęknięta. Mogą również pojawić się zasinienia lub krwiaki na przebiegu wprowadzonej nici. Przez kilka dni twarz może być tkliwa. Do dwóch tygodni mogą utrzymywać się lekkie nierówności na przebiegu nitki.
 

 
Efekty:
Po 14 dniach rozpoczyna się pod skórą proces neokolageneza, wzrasta napięcie i jędrność skóry. Stymulowane są fibroblasty do produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe "rusztowanie". Nawet po rozpuszczeniu się nici skóra poddana zabiegowi nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu, proces starzenia zachodzi w zwolnionym tempie.
   
   
   
   
        

Może Cię zainteresuje:


 
Odmłodzenie Twarzy
Odmłodzenie Twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Plastyka Warg Sromowych
wargi sromowe zabieg ledniowska
Bruzdy - wypełnianie
bruzdy nosowo wargowe dr n. med.  Agnieszka Ledniowska
   


Inne osoby także przeczytały:

 
Leczenie Łysienia
łysienie zabieg dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Bruzdy nosowo-wargowe
bruzdy na twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Kurze Łapki
skóra na twarzy zmarsczki koło oczu dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Korygowanie
Zagęszczanie skóry
skóra twarzy zabieg mezoterapii dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Mezoterapia
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści