Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
   

Nici liftingujące twarz

Do mocnego liftingu
                 
  

Katowice

    
   
Ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie, zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn. Forum, blog - google.pl. Wybierz Gabinet bądź Klinikę - Gdzie i do kogo?
 
 

Cennik:

    
Nici PDO
-
Zagęszczanie skóry - nićmi PDO mono New U –
650 PLN 10 nitek (gab. "estei.pl" w zestawie)
750 PLN 10 nitek (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg)
-

Nici liftingujce PDO screw New U –
650 PLN 10 nitek (gab. "estei.pl" w zestawie)
750 PLN 10 nitek (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg)
    
 
 
Bezoperacyjny lifting twarzy - nici haczykowe
-
NewU Lift Strong –
1400 PLN 4 nitki (gab. "estei.pl" w zestawie)
1500 PLN 4 nitki (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg)
-
NewU Lift Strong –
800 PLN 2 nitki (gab. "estei.pl" w zestawie)
850 PLN 2 nitki (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg)
-
NewU Lift Strong –
1900 PLN 6 nitek (gab. "estei.pl" w zestawie)
1900 PLN 6 nitek (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
-
NewU Lift Strong –
200 PLN każda kolejna nitka powyżej 6 (gab. "estei.pl" w zestawie)
250 PLN każda kolejna nitka powyżej 6 (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg)
 
 

Cena - Katowice:
     
Nici Silhouette 1 szt 1.000,00 zł
Nici Silhouette 6 szt 5.000,00 zł
Nici Barb 4D 1 szt 500,00 zł
Nici Barb 4D 6 szt 2.700,00 zł
-
Nici PDO proste 1 szt 80,00
 
 
Celem augmentacji zabiegowej w zależności od problemu można rozważyć dodatkowe zabiegi potęgujące efekty: Radiofrekwencja, wolumetria, stymulatory tkankowe
    
    
    
    
    
    
    
Spis treści
           
        
  
  
Twarz lifting. Nici
        
Modelowanie rysów, odmładzanie twarzy. Innowacyjne nici do mocnego liftingu - wchłanialne, stymulujące produkcję kolagenu i elastyny. Bezpieczny i skuteczny zabieg polegający na korekcji rysów twarzy. Zabiegi poprawiające owal twarzy nićmi, czyli lifting bez skalpela to doskonała alternatywa do bardziej inwazyjnych, chirurgicznych metod modelowania owalu twarzy i szyi. Nici są błyskawicznie przyswajane przez organizm, po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Skóra zyskuje odświeżony, młodzieńczy wygląd. To jedna z metod modelowania twarzy i szyi, która pozwala na uzyskanie efektów przypominających rezultat po liftingu chirurgicznym, jednak, z uwagi na niską inwazyjność, jest bezpieczniejsza i nie pozostawia blizn, jak zabiegi z użyciem skalpela. W tej metodzie używa się wchłanialnych nici, wyposażonych w mikroskopijne haczyki. Te haczyki zaczepiają się w tkance podskórnej, co pozwala na podciągnięcie skóry i wymodelowanie rysów twarzy. Można powiedzieć, że nici te stają się swoistym rusztowaniem dla skóry. Najbardziej pożądanym kształtem twarzy jest tzw. „trójkąt młodości”, którego wierzchołek stanowi wąska broda a podstawę  uwypuklone kości policzkowe, brwi i oczy. Wraz z wiekiem trójkąt młodości zanika a rysy twarzy zmieniają się tworząc „trójkąt starości”, pojawiają się „chomiki”,  bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust,  poszerza się owal twarzy a brzeg linii żuchwy staje się mniej wyrazisty i zaburzony przez opadające tkanki.
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Zabieg jest przeznaczony dla Kobiet oraz Mężczyzn, dla tych, którzy szybko i skutecznie chcą odmłodzić twarz, usunąć zmarszczki i poprawić jej rysy, podnieść owal, finalnie osiągnąć odmładzające efekty. Wszystko zależy od kondycji skóry, która może być bardzo różna nawet dla rówieśników. Zwykle jednak nici aplikuje się u osób pomiędzy 35 a 60 rokiem życia. Bywają przypadki, że nici wszczepia się także młodszym osobom, jeśli występują odpowiednie wskazania (np. problem asymetrii twarzy).
 
   
    
ABC:
> CENA OD: od 880_PLN /2nitki/ z haczykami, od 800 PLN - dziesięć nitek PDO
> CZAS ZABIEGU: do 50_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 1raz/12-24mc. Efekt utrzymuje się około 12-24 miesięcy, jest uwarunkowany indywidualnie.
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: wygładzenie bruzd na twarzy, poprawa jej owalu, „odświeżenie” wyglądu twarzy.
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: dermapen, botox, wolumetria kwasem hialuronowym, mezoterapia, Hifu.
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1-3 dni.
  

Rodzaje nici używanych do zabiegów
 
  
 

 
 
 
 
 
 
Zalecenia pozabiegowe:
 • nie korzystać z basenów i saun przez okres kilku dni
 • stosować antybiotyk miejscowo – w miejscu wprowadzenia nici
 • ograniczyć gwałtowne ruchy mimiczne
 • przez jakiś czas po zabiegu Pacjent może odczuwać wrażenie ucisku i gniecenia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół Pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy. Niestety są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale, przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny.
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • Zabieg nie jest bolesny, ponieważ przed wprowadzeniem nici pod skórę stosuje się krem anestetyczny. Znieczulenie miejscowe. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w naszej praktyce nie zdarzyło się, aby zabieg należało przerwać, gdyż komuś coś sprawia ból, bądź dzieje się coś innego niemiłego. Dodatkowo jeżeli zabieg przebiega w miłej atmosferze to czas ucieka szybciej i nie skupiamy się tak na tym, że ktoś coś tam robi przy naszej twarzy….. Często słyszę po zabiegu, że wydawało się początkowo, że będzie nieprzyjemnie, ale z biegiem czasu nic negatywnego się nie dzieje i zabieg bez problemu można wytrwać do końca, choć niejednokrotnie założenie wszystkich nitek to czas około 60-90 minut.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowy wywiad lekarski, którego celem jest zapewnienie Pacjentowi pełnego bezpieczeństwa podczas procedury medycznej.
   • Skóra pacjenta na kilkadziesiąt minut przed zabiegiem jest miejscowo znieczulana, tak żeby zabieg był dla Państwa jak najmniej uciążliwy. W ciągu kolejnych kilkudziesięciu minut lekarz medycyny estetycznej, przy pomocy bardzo cienkiej igły, wokół której owinięta jest nić liftingująca, wprowadza ją pod skórę i modeluje w odpowiedni sposób.
   • Nici są całkowicie wchłaniane przez organizm – mają doskonałą tolerancję biologiczną. Same nici, znajdując się pod skórą, tworzą swego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry twarzy.
   • Haczyki obecne w niciach wpływają na firbrozę, przez co zwiększają poziom kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. A zatem zabieg nie tylko wpływa na natychmiastowe odmłodzenie twarzy ale też stymuluje organizm do dalszej konsekwentnej odbudowy i regeneracji skóry. Niechirurgiczny lifting twarzy jest pojmowany jako procedura nieinwazyjna bądź małoinwazyjna. Podczas zabiegu proceduralnie dochodzi do tzw. „przerwania ciągłości skóry na całej grubości” jednak sam uraz ma 2-3 mm, więc jest bardzo mały w porównaniu z jakąkolwiek operacją chirurgiczną. Przerwanie ciągłości skóry jest obustronne, tzn. po prawej i lewej połowie twarzy w wyznaczonym punkcie przez lekarza wykonującego zabieg. Zdarzają się jeszcze oferty zabiegowe w tym zakresie proponowane przez osoby niewykonujące zawodu medycznego – to do Was należy wybór gdzie i do kogo pójdziecie na zabieg.
       
       
      Kwalifikacja + badanie lekarskie
      Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

      \/
      Wskazania

      • wiotka skóra zarówno twarzy, jak i ciała
      • zmarszczki
      • utrata owalu – usuwanie chomików twarzy
      • opadające brwi
      • opadające policzki
      • wiszący podbródek
       
       
      Ważne planowanie zabiegu liftingu twarzy.

      Należy bezwzględnie idealnie teoretycznie znać i praktycznie rozumieć anatomię twarzy, jej topografię, aby mieć jakikolwiek sensowny punkt zaczepienia w kwestii planowania tego rodzaju zabiegu. Osobiście nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł przystąpić do tego rodzaju zabiegu bez merytorycznego i praktycznego przygotowania – należy pamiętać, że zabieg wykonujemy w szczególnym miejscu, na twarzy. Każda twarz jest inna, pewne odstępstwa od książkowej anatomii nie są kazuistyką, więc fakt odmienności anatomicznej należy także brać pod uwagę.
        
        
      Czy jest to zabieg rutynowy?

      Nici liftingujące twarz - Lekarz wykonujący zabieg musi znać technikę implementacji nitek, jednak w fazie planowania zabiegu należy poświęcić odpowiednio dużo czasu, aby indywidulanie zaplanować przebieg nitek, tak aby wytworzyć jak najlepszy i pożądany szkielet z nici /nici PDO/, który ma na celu uniesienie owalu twarzy, bądź zmianę jego charakterystyki. W przypadku nici z haczykami bądź stożkami warto jest wykonać kilka, a nawet kilkanaście prób, by mieć 100% pewność, że siły ciągu jakie wytworzą się wzdłuż nitek będą wstanie poprawić owal twarzy, ale zarazem nie będzie to uciążliwe dla danej osoby. „Przeciążenia” na haczykach też nie mogą być zbyt duże, gdyż łatwo dojdzie do zerwania tkanek w tym miejscu i zabieg wtedy nie przyniesie totalnie żadnego efektu.
        
        
      Dobór nitek do liftingu twarzy.

      To ważny i często pomijany temat. Wielokrotnie już napisano, że nici PDO, czyli bez-haczykowe należy zakładać w zdecydowanie większej ilości /kilkanaście, nawet kilkadziesiąt/ i nadają się jedynie u osób, gdzie bardziej chcemy wytworzyć odpowiedni szkielet tkanki łącznej /magiczny kolagen/ niż podnieść owal twarzy. Nitki PDO świetnie sprawdzają się w profilaktyce opadania owalu twarzy. Jeżeli owal twarzy opadnie, skóra zalega w okolicy żuchwy jedyną pomocą mogą być nici z haczykami bądź stożkami. Nici te można podzielić używając potocznego języka na słabsze i mocniejsze. Mocniejsze są grubsze, mają na sobie częściej haczyki bądź stożki i są one większe niż w tzw. słabszych niciach. Wydawałoby się, więc po co są te słabsze nici – mianowicie u osób ze szczupłą twarzą, małą bądź nikłą podskórną wyściółką tłuszczową grube nitki z dużymi haczykami czy stożkami byłyby wyczuwalne przez skórę - a tego nikt nie chce.
       
       
      Ile trwa rekonwalescencja?
      • jeden dzień, szczególna rekonwalescencja nie jest wymagana. Dość często może pojawić się obrzęk okolicy kości jarzmowych, policzków czy żuchwy – wtedy należy bezwzględnie zgłosić się na kontrolną wizytę lekarską. Należy ocenić, czy jest to stan przejściowy i całkowicie niegroźny, bądź czy należy zainicjować jakieś dodatkowe postępowanie. Zdarza się, że do 2-3 tygodni od zabiegu możemy „czuć jakiś haczyk” pod skórą, bądź skóra może być lekko zaciągnięta w okolicy rzutu haczyka czy stożka – nie jest to żaden poważny problem, po obejrzeniu kontrolnego zdjęcia ewentualnie zalecam kontrolę pozabiegową, czasami należy wykonać repozycję haczyka/stożka/. Zaznaczam, że wszystkie kontrole pozabiegowe są bezpłatne.
      • Kolejne tygodnie, miesiące po liftingu twarzy. Jeżeli bezwzględnie zastosujemy się do zaleceń pozabiegowych bardzo ważnych w pierwszych 3-4 tygodniach to efekt zabiegu utrzymuje się do dwóch lat. Zabiegi przypominające są dużo krótsze i prostsze, gdyż szkielet „kolagenowy” wytworzony podczas poprzedniego zabiegu pozostaje na całe życie, więc zabieg przypominający wygląda jak lekka korekta, gdzie stosujemy mniejszą ilość nitek niż podczas pierwotnego zabiegu niechirurgicznego liftingu twarzy przy pomocy nici. Zabieg można wykonywać wielokrotnie przez całe życie i nie daje jakichkolwiek odległych powikłań jak w przypadku np. powiększania piersi. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, preferuję kontakt e-mailem bądź poprzez formularz kontaktowy.
       
       
      X
      Przeciwwskazania:

      • ciąża i okres karmienia
      • choroba nowotworowa
      • zmiany chorobowe skóry
      • rany i owrzodzenia
      • zaburzenia krzepliwości i leczenie przeciwzakrzepowe
      • choroby autoimmunologiczne
        
        
         
           
        
         

      Tanio

              
      Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Cena uzależniona od ilości NITEK potrzebnych do wykonania zabiegu liftingu twarzy u danej osoby. Niechirurgiczny lifting twarzy jest alternatywą do zabiegu chirurgicznego. Minusem jest faki, że zabieg należy powtarzać co jakiś czas, jednak zabieg ten można wykonywać wielokrotnie i bardzo dokładnie korygować kształt twarzy mając na uwadze uciekający czas i ciągłą zmianę owalu twarzy - w tym znaczeniu powtarzalność zabiegu jest ogromnym atutem. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
        
        


       

      Czas zabiegu
              
      Zabieg trwa około 30-50 minut. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie dwa, trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję. Pobyt w Gabinecie po zabiegu - 30 minut. Wyjście po minumum 30 minutach od zabiegu.
       
       
       
       
       
      Jak sie przygotować
             
      Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
        
        


       

      Ilość powtórzeń
              
      1raz/12-24mc
      Zabieg powinno sie powtrzać w cyklach 12-18 mc
        
        

       
       

      Efekty zabiegu
              
      Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Pełny efekt osiąga się po około 2 tygodniach.
      • lifting twarzy
      • pozbycie się chomików
      • przywrócenie trójkąta młodości
      • odmłodzenie
      • alternatywa dla liftingu chirurgicznego


      Są widoczne natychmiastowo, pełny efekt po 14 dniach. Lekarz wykonujący zabieg ma dużo lepszą kontrolę na korekcją owalu twarzy niż podczas laserowego zabiegu, a zabieg nie jest tak inwazyjny jak zwykła operacja chirurgiczna.Efekty zabiegu przy pomocy nici są zauważalne niemal natychmiast po zabiegu i utrzymują się do 5-6 lat. Nici rozpuszczają się w organizmie już po kilkunastu miesiącach, ale efekty przez nie wywołane trwają znacznie dłużej. Poza wyraźnym odmłodzeniem skóry, efektem całościowego liftingu lub liftingu konkretnej części ciała, wynikiem wszczepienia nici liftingujących może być również korekta rysów twarzy. Odpowiednie wprowadzenie nici i ich sprofilowanie przez lekarza daje bardzo szerokie pole do modelowania kształtu twarzy Kobiety czy Mężczyzny :)

      • Bezpieczeństwo: kompleksowe odmłodzenie i modelowanie twarzy bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgii plastycznej twarzy, a zatem bez nacięć, ryzyka blizn i powikłań – to podstawowy atut liftingu przy pomocy nici.
      • Naturalność i biokompatybilność: całkowicie wchłanialne nici liftingujące charakteryzują się doskonałą tolerancją biologiczną, co oznacza, że organizm błyskawicznie je przyswaja, a skóra natychmiastowo zyskuje odświeżony, młodszy wygląd.
      • Szybkość działania: nici liftingujące są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla tych z naszych Pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie osiągnąć spektakularne odmładzające efekty i modelowanie twarzy, widoczne niemal natychmiast.
       
       
      Ponieważ o sukcesie zabiegu decyduje doskonała znajomość anatomii, struktury i ułożenia ludzkiej skóry i umiejętne, niezwykle precyzyjne wprowadzenie i wymodelowane nici.W okresie rekonwalescencji warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu. Po upływie tego czasu lekarz może poprosić Pacjenta na wizytę, aby ocenić rezultaty i udzielić dalszych wskazówek co do pielęgnacji skóry.
        
        


       

      Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
              
      Zapewniam pełne wsparcie pozabiegowe w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
        
        
       
         
       
        
      Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
              
      Zabiegami uzupełniającymi mogą być: dermapen, botox, wolumetria kwasem hialuronowym, mezoterapia, Hifu. Więcej informacji zawsze znajdziesz w internecie na różnego rodzaju portalach, sprawdź Forum i Blogi poświęconej danej tematyce. Sprawdź inne polecane zabiegi na twarz.
       
       
      Nici liftingujące są zbudowane z materiału wykorzystywanego podczas operacji chirurgicznych. Wchłanialne nici stają się rusztowaniem podtrzymującym skórę od wewnątrz. Nici wyposażone są w mikroskopijne haczyki, które specjalista wprowadza pod skórę nieinwazyjnie i bezboleśnie. Bezbolesna aplikacja mikroskopijnych haczyków. Zabieg nie wymaga użycia skalpela, nie ma nacięć i blizn, a efekty są równie satysfakcjonujące jak po klasycznym liftingu. Nici  wprowadza w skórę z pomocą igły lub kaniuli, a haczyki otwierają się dopiero po pociągnięciu przez lekarza fragmentu igły, w momencie gdy nić znajduje się na właściwej pozycji, tworząc rusztowanie modelujące rysy. Po około ośmiu miesiącach nici samoistnie się rozpuszczają, a efekt liftingu utrzymuje się nawet przez pięć lat. Metoda ta stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu cera pozostaje długo młoda.
       
       
      Celem przeprowadzenia zabiegu skórę znieczula się przy użyciu kremu EMLA. Czasami konieczne jest zmniejszenie objętości chomików czy podbródka, wykonuje się wtedy odsysanie tłuszczu – liposukcja, laser frakcyjny pozwala odzyskać napięcie skóry bez interwencji skalpelem. Stanowi wyśmienitą alternatywę dla klasycznej chirurgii. Dzięki swojej małoinwazyjności nie wymaga znieczulenia ogólnego, ani opieki anestezjologa. Eliminuje to ryzyko związane z zabiegiem chirurgicznym oraz znieczuleniem. W związku z powyższym nie ma konieczności hospitalizacji, ryzyko powikłań jest dużo niższe, a okres rekonwalescencji bardzo krótki. Dodatkowo pobudzana jest ich synteza, której intensywność może być nawet dziesięciokrotnie większa niż w warunkach fizjologicznych. Jest to metoda, która dzięki całkowitej bezinwazyjności pozwala na przeprowadzenie zabiegu liftingu w newralgicznych okolicach ciała jak na przykład obszary oczu, usta czy narządów płciowych.
        
        
       
       
       
       
      Komentarz eksperta, pozostałe informacje
              
      I Nici wyszczuplające twarz
      Podciągnięcie skóry twarzy - metoda pozwalająca na usuniecie nadmiaru skóry, co sprawia, że twarz wygląda młodziej. Klasyczną metodą jest lifting chirurgiczny. Podobny efekt można uzyskać przy pomocy metod nieoperacyjnych. Zabieg wtedy trwa kilka minut, a po zabiegu jesteśmy w 100% gotowi do funkcjonowania w codzienności. Podciagniecie skóry bez skalpela - Zabieg skuteczny u kobiet i u mężczyzn. Można uzyskać imponujący efekt odmłodzenia w kwadrans. Po zabiegu można nałożyć makijaż i normalnie funkcjonować. Odmłodzenie twarzy jest od razu zauważalne, efekt utrzymuje się do dwóch lat. Założenie nici PDO można powtarzać. Zabieg nie pozostawia blizn.
       
       
      Inne metody
      Metody laserowe, metody wykorzystujące klasyczną ultrasonografię. Metody dobre, jednak nad ich efektami nie mamy pełnej kontroli.
       
          
      I Nici PDO albo z haczykami
      Zabieg na nowo ukaże piękno naszej twarzy, buduje nasze „ego”, czujemy się młodsi, nie dopuszczamy by młodość odeszła w zapomnienie. Lifting twarzy sprawia, że pojawia się inne nastawienie do życia i stosunku do samego siebie – efekt psychologiczny. Po zabiegu liftingu twarzy stajemy się pewni siebie i optymistycznie nastawieni do życia.
       
        
      Wolumetria
      Poprawianie owalu twarzy – to lifting przy użyciu kwasu hialuronowego. Różnice dostrzeżemy w owalu twarzy, brakiem wiotkiej skóry oraz bruzdami skórnymi czy nawet głębokimi zmarszczkami. Kobieta/mężczyzna może cieszyć się z efektów przez długi czas po wykonaniu zabiegu. Jeśli chodzi o wybór gabinetu, to zdecydowanie najbardziej liczy się specjalista. Metody liftingujące są różne, ale to człowiek wykonuje zabieg. Specjalista dobiera odpowiednią technikę, zachowuje środki ostrożności. Decyduje czy i w jaki sposób dany zabieg wykonać. Istotne jest doświadczenie osoby wykonującej.
        
       
      Dzięki zabiegom medycyny estetycznej większość zmian na twarzy można odwrócić przywracając twarzy właściwe proporcje i kształt.
       
      • Wykonując zabiegi kwasem hialuronowym możemy poprawić kształt nosa, zaznaczyć kształt żuchwy, ujędrnić płatek ucha, skorygować cofniętą bródkę i policzki.
      • Nici 4D oraz lifting wolumetryczny pozwalają przywrócić twarzy właściwe proporcje i przywrócić „trójkąt młodości”. Efekty zabiegów są natychmiastowe i utrzymują się do 2 lat.
      • Dzięki zabiegom mezoterapii igłowej jesteśmy w stanie poprawić jędrność i elastyczność skóry oraz wyrównać jej koloryt.  
      • Lipoliza pozwala pozbyć się nieestetycznych „chomików” na twarzy oraz podbródka.
      • Toksyna botulinowa jest skuteczna w korekcji kamienistej bródki, napiętym mięśniu szerokim szyi oraz pasmach mięśnia szerokiego szyi.

         
         

        
        I Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze,
       Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców w/w miast,  ale także:
       Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
           
           

        
      Wróć do spisu treści