+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
INDEX zabiegów
 
 

Hydrobalans skóra rewitalizacja RESTYLANE SKINBOOSTER


Odmładzonie skóry - twarz, szyja, dekolt, ręce /dłonie/

nawilżenie skóry cena zabieg gdzie
 
 
Hydrobalans rewitalizacja skóry Zabieg Katowice Kędzierzyn Hydrobalance Zabieg Cena zabiegu Efekty Opinie Tanio Cennik Korekcja Gabinet Klinika Gdzie Leczenie Do Kogo Gojenie Przeciwskazania Forum Blog Polecane - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa.

 
®

RESTYLANE SKINBOOSTER HYDROBALANCE®- zabieg na odmłodzenie skóry twarzy, dekoltu, szyi
CENA OD: prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny
CZAS ZABIEGU: 50_minut
LICZBA POWTÓRZEŃ: 1_RAZY/12_MC
ZNIECZULENIE: miejscowe
EFEKTY ZABIEGU: odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
OPIEKA POZABIEGOWA: TAK
ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK
WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie


RESTYLANE SKINBOOSTER HYDROBALANCE®- co to jest?Zabieg opiera się na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego w sposób podobny do mezoterapii, w której jednak dotychczas stosowano tylko kwas hialuronowy niestabilizowany.

Hydrobalans/Soft Lifting polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie i/lub podskórnie przy zastosowaniu, tzw. miękkiej kaniuli, której koniec jest tępo zakończony. Dokonując aplikacji kaniulą nie dochodzi do uszkodzenia naczyń i ważnych nerwów. Użycie techniki „miękkiego liftingu” minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i daje naturalny efekt. Kwas hialuronowy tworzy dodatkową siatkę, rodzaj ‘rusztowania’, które zapobiega tworzeniu się zmarszczek i pozwala modelować owal twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, jednocześnie poprawia się kondycja skóry i jej nawilżenie.

RESTYLANE SKINBOOSTER®- zastosowanie


:-rewitalizacji, odmładzania, nawilżania skóry: twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.
-pobudza syntezę kolagenu
-w  przypadku skóry wiotkiej przywraca jej  elastyczność i gęstość
-utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry – hydrobalans
-powoduje efekt liftingu
RESTYLANE SKINBOOSTER®- przebieg zabiegu

Preparat może być podawany u osób w każdym wieku, które pragną aby skóra miała naturalny i zdrowy wygląd.
Do osiągnięcia optymalnego efektu potrzebne są 3 zabiegi wykonywana w odstępach 3-4 tygodni. Cykl można powtarzać po 6 miesiącach.
Lekarz wprowadza preparat do głębokich warstw skóry przy zastosowaniu mikrokaniuli. Taki sposób aplikacji minimalizuje dolegliwości związane z zabiegiem oraz ryzyko powstania siniaków. Produkty hydrobalans – Restylane Vital i Restylane Vital Light zawierają domieszkę środka znieczulającego, co dodatkowo minimalizuje dolegliwości bólowe związane z przeprowadzeniem zabiegu.
RESTYLANE SKINBOOSTER®- wygląd skóry po zabiegu


Przez 1-2 dni widoczne nierówności pod skórą (mikrogrudki), związane z zawartym w preparatach wysokousieciowanym kwasem hialuronowym. Przy technice softfillingu ( preparat podawany mikrokaniulą ) na skórze praktycznie nie widać żadnych śladów.
RESTYLANE SKINBOOSTER®- przeciwwskazania do zabiegu:


  • ciąża, okres karmienia piersią
  • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
  • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
  • cukrzyca niewyrównana
  • choroba nowotworowa
  • alergie na stosowany preparat
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna
RESTYLANE SKINBOOSTER®- mechanizm działania:

Resylane Skinboosters to specjalnie skomponowana formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego charakteryzująca się wysoką trwałością dzięki czemu po zaplikowaniu do głębokich warstw skóry, pozytywnie wpływa na nią przez wiele miesięcy, dając efekt głębokiego nawilżenia i rewitalizacji. Stabilizowany kwas hialuronowy Restylane Skinboosters zwiększa objętość i stymuluje komórki skóry do produkcji nowego kolagenu i elastyny. W efekcie skóra zyskuje sprężystość, jędrność i elastyczność. Skuteczność zabiegu hydrobalans z zastosowaniem Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania przeprowadzone na całym świecie.

RESTYLANE SKINBOOSTER®- zalecenia pozabiegowe

Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).
W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, Hydrobalans/Soft Lifting nie powoduje u pacjentów dyskomfortu wynikającego z bólu i leczenia. Efekty są natychmiastowe i tuż po zabiegu można normalnie funkcjonować.
RESTYLANE SKINBOOSTER®- JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT

W zależności od wieku pacjenta, rodzaju i nasilenia defektu oraz charakteru użytego preparatu kwasu hialuronowego efekt poprawy nawilżenia utrzymuje się od 1-6 miesięcy i zawsze wymaga terapii podtrzymującej. Wpływ na czas trwania efektu ma również tryb życia, dieta i pielęgnacja po zabiegu.
RESTYLANE SKINBOOSTER®- ZALECENIA PO ZABIEGU
Podobnie jak po zabiegu Soft Filling zalecamy przemywanie skóry np. wodą borną, octeniseptem i nawilżanie jednym z preparatów nawilżających o działaniu bakteriostatycznym, i zawierających aktywne składniki wspomagające gojenie skóry po drobnych zabiegach. (srebro koloidalne, beta-glucan, ceramidy, witaminy, kolagen )
RESTYLANE SKINBOOSTER®- REKONWALESCENCJA I CZEGO NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i obrzęk, które są osobniczo zmienne i jeśli wystąpią utrzymywać się mogą od kilku godzin do 2-3 dni. Miejscowa tkliwość jeśli wystąpi – ustępuje po 24 godzinach. Ślady po wkłuciach nie są najczęściej widoczne.

Zasinienia jeśli wystąpią utrzymują się do kilku dni i można je zakamuflować makijażem.
 
 
 
 
 
   


Inne osoby przeczytały:


a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści