+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
    

Lipoliza podbródka

redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

Katowice

        
i inne miasta


 
 
 
 
 
 
Skuteczny trwały efekt. Ze względu na pozytywne rekomendacje, bezpieczeństwo, opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn. Forum, blog. Wybierz: Gabinet bądź Klinikę.

Lipoliza okolicy brody, bródki - usunięcie nadmiaru tłuszczu.


Problem: miejscowe otłuszczenie. Zabieg nieinwazyjny w porównaniu z innymi metodami na zasadzie mezoterapii igłowej, cel - modelowanie podbródka. Lipoliza to jedna metod na wymodelowanie podbródka substancją nie powodującą uczuleń, znaną medycynie wiele lat. Pozwala zniwelować nadmiar tłuszczu już podczas jednego zabiegu. Nadmiar skóry i tłuszczu pod brodą sprawia, że nasza twarz traci na atrakcyjności ze względu na brak odpowiedniego zarysowania linii żuchwy. Metoda pozwala na eliminację nagromadzonego tłuszczu pod bródką.
Lipoliza chemiczna 💕 - uznana za jedną z najskuteczniejszych metod modelujących. Substancja aktywna, powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych, z których wydostaje się tłuszcz i następuje przyspieszone jego metabolizowanie i usuwanie z organizmu. Preparat niszczy komórki tłuszczowe i powoduje ich skuteczny oraz trwały rozpad. Jeden zabieg to kilka wstrzyknięć, jednak najlepsze efekty są widoczne po przeprowadzeniu serii minimum 3 zabiegów. Ich ilość zależy od indywidualnych potrzeb i predyspozycji danego pacjenta. Wstrzyknięcia są praktycznie nieodczuwalne. Igła wykorzystywana do lipolizy jest bardzo cienka, wkłucia delikatne.
 
 
 
 
 
     
 
Dla kogo?
       
Dla wszystkich osób z tzw. drugim podbródkiem, bądź znacznym nadmiarem tłuszczu w tej okolicy powodujący fałdy skórne. Zabieg przeznaczony dla kobiet oraz 🔔 mężczyzn - osób, które chcą w sposób zdecydowany poprawić wygląd twarzy, poprawić jej rysy, kontur w okolicy dolnej krawędzi twarzy /żuchwa, broda/. Procedura jest wykonywana przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Zabieg dostępny także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Preparat został po raz pierwszy zatwierdzony wiele lat temu i obecnie uważa się go za w pełni bezpieczny do wielokrotnego użytku.
 
 
 
 
 
      
 
 
 
 

Cennik:

cena – od 200 PLN

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Efekty Przed i Po

Pierwsze jakiekolwiek efekty widoczne są po około 7-10 dniach. Pierwsze sensowne efekty pozabiegowe pojawią się po 3-4 tygodniach. Pełny efekt po 2-3 miesiącach.  Efekty są trwałe, pod warunkiem, że pacjent nie zacznie przybierać na wadze. Jeżeli jeden zabieg nie rozwiązał problemu to kolejny wykonujemy za około 3 tygodnie po ostatnim i tak samo z kolejnymi aż do zadowalającego efektu. Zazwyczaj to seria około 3 wstrzyknięć preparatu. Dzieje się to wolno, jednak mamy większa kontrolę nad efektem, unikamy w ten sposób powstania nierówności, asymetrii które są zmorą po liposukcji, czyli metoda odsysania tłuszczu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 30_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 1-6 razy, najczęściej 2-3 razy
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: wymodelowanie okolicy brody, kąta żuchwy
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: liposukcja, nici liftingujące, wolumetria policzków
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.
 
 
 
Czy to boli?
 
 • zabieg jest praktycznie bezbolesny, dla osób bardzo wrażliwych na ukłucie cienkiej igły proponujemy krem znieczulający miejsce iniekcji.
 
 
 
 
 
  
 
Wskazania
 • drugi podbródek - małe, średnie nasilenie problemu
 • tłuszczaki
 • asymetria, zniekształcenia po liposukcji /odsysanie kaniulą/
 
 
 
Przeciwskazania
 • ciąża i karmienie piersią
 • problemy związane z krzepliwością krwi
 • ostre i przewlekłe infekcje
 • schorzenia o podłożu autoimmunologicznym
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca
 • ciężkie schorzenia wątroby, nerek oraz tarczycy (m.in. niewyrównana niedoczynność oraz choroba Hashimoto – u takich pacjentów zabieg jest wykonywany wyłącznie w sytuacji, gdy poziom przeciwciał jest bardzo niski bądź na poziomie zero)
 • znaczna nadwaga (BMI>29)
 • stany zapalne skóry
 • alergie na składniki zawarte w preparatach
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew  
   

   
Przygotowanie do zabiegu:
 • Na 7-10 dni przed zabiegiem należy odstawić Aspirynę (ewentualnie zamiana na heparyny drobnocząsteczkowe w przypadku bezwzględnych wskazań).
 
 
 
Przebieg zabiegu:
 • Zabieg jest bezbolesny. Ilość preparatu stosowanego w czasie jednego zabiegu jest różna i zależy od kilku czynników – tolerancji Pacjenta, ilości tkanki tłuszczowej oraz oczekiwań po zabiegu.  Najczęściej konieczne jest wykonanie od 2 do 4 zabiegów z przerwą między zabiegami ok. 8 tygodni.
  
  
  
Zalecenia po zabiegu, rekonwalescencja
 • W okolicy zabiegowej może pojawić się uczucie swędzenia, pieczenia, podrażnienia, ciężkości (pojawia się obrzęk po zabiegowy – efekt pożądany), bolesności oraz uczucie dyskomfortu. Dzieje się tak dlatego, gdyż wstrzyknięty preparat zaczyna rozpuszczać komórki tłuszczowe, dlatego tak ważnie jest nieprzyjmowanie niesteroidowych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Dopuszczalne jest przyjmowanie Paracetamolu. Bezwzględnie zaleca się picie dużej ilości wody, tj, więcej niż 2500ml na dobę. Na skórze mogą również pojawić się siniaki oraz zaczerwienienie, co należy do spodziewanych objawów.
 • faktyczne działania niepożądane, jeśli występują, najczęściej są chwilowe, max kilkudniowe i odwracalne.
 
 
 
Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
       
Do kogo i gdzie się zgłosić w przypadku niepokojących objawów po zabiegowych? Zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
 
 
 
 
 
  
 

Obrzęk (opuchlizna)

 • Opuchlizna po tego typu procedurze w miejscu podania preparatu jest czymś, czego oczekujemy, innymi słowy, gdy nie było tego typu objawów to znaczy, ze preparat nie zadziała. Ważne są ewentualne kontrole pozabiegowe, więc łatwy dostęp do lekarza, który wykonywał zabieg. Obrzęk powinien być pod pełną kontrolą, tak aby wszystko przebiegało po naszej myśli. Czasami może być zbyt duży czy migrować – wtedy także jest potrzebny łatwy dostęp do lekarza. Warto wybierać takie miejsca, gdzie konsultacje pozabiegowe to nie jest dodatkowy koszt.
 
 
 
 
 
    
     

Opinie, do kogo?


 • Opinie po zastosowaniu lipolizy chemicznej są różne. Do najczęstszych wad jakie wymieniają osoby po zabiegach to fakt, że na efekty należy czekać długo, nawet kilka, kilkanaście tygodni. Druga wada to podrażnienie i dyskomfort. Trzecia wada to ilość zabiegów i czas spędzony w gabinecie aby uzyskać efekt jaki chcemy. Czwarta wada – preparat musi metabolizować nasz organizm. Bezprecedensowo efektywniejszym zabiegiem jest odsysanie tkanki tłuszczowej (liposukcja) – szybko, efektywnie, z widocznym od razu efektem – i jeżeli tak by to było zawsze w praktyce, to byłby to idealny zabieg, postępowanie  z wyboru. Liposukcja jest metodą inwazyjną, nie nadająca się do wielokrotnego stosowania w jednym miejscu przez tworzące się zrosty w wyniku inwazyjnej ingerencji. Dodatkowo często występują nierówności po tego typu zabiegu, a zabiegi dodatkowe niwelujące tą wadę są drogie.
 • lipoliza okolicy brody, bródki Katowice - opinie: kwalifikujemy wg indywidualnych wskazań, nie zachwalamy jednej metody na wszytko. Wg naszego doświadczenia Kobiety i Mężczyźni z lokalnym niewielkim nadmiarem chwalą dobie tą formę zabiegu.
 • Reasumując: nie ma cudownej jednej i w rozsądnej cenie metody. Wszystko zależy od osoby, czyli kluczem jest konsultacja lekarska, dobra 👍 kwalifikacja i obiektywne doradzanie kobiecie / mężczyźnie. Czasami obydwie metody się cudownie uzupełniają przy znacznej nadwadze. Do małych korekt logicznym wyborem jest lipoliza, do pozostałych metoda łączona. Całość wymaga cierpliwości ze strony lekarza i pacjenta tak aby efekt był idealny.
 • logicznym jest w zakresie liposukcji w pierwszej kolejności rozważyć liposukcję LASEROWĄ - precyzyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej
 
 
  

Lipoliza podbródka Katowice cena - 200 PLN 1 amp.

Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Także gabinet czy Katowice, czy inne miasto należy do Państwa wyboru. Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny i wynika to wyłącznie z tzw. optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku - wygogluj, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie niekoniecznie u nas.
 
 
 
Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak:
Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych:
Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
 
 
 
 
 
Przed
Po
Przed
Po
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Podaj swoją ocenę:
0
recenzje
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści