+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 Popularne Zabiegi:
 
Problem:

Dolina łez


Dolina łez. Masz nierówne zagłębienia pod oczami, oczy się zapadają?  Wyglądasz starzej? Bezpieczny Skuteczny cena Śląsk Katowice Kędzierzyn Koźle Opole Zabrze Chorzów Bytom Gliwice Rybnik Sosnowiec Bielsko Białka Nysa Głuchołazy Na czym polega u kogo dobry znany lekarz efekty koszt Forum Polecany
 
 
 
 

Co to jest dolina łez?

Okolica oczu starzeje się szybciej w porównaniu do pozostałych partii ciała. Przyczyn szybszego starzenia się jest wiele i zaliczamy do nich: cienką i delikatną skórę, niewielką ilość gruczołów łojowych, narażenie na promienie słoneczne, duża mimika tej okolicy, która sprzyja powstawaniu zmarszczek oraz geny. Dodatkowo wraz z wiekiem dochodzi do zaniku tkanki tłuszczowej podskórnej, wiotkości skóry i powstaje zagłębienie rozpoczynające się od wewnętrznego kąta oka do środka policzka nazywane doliną łez. Dolina łez powoduje że oko wygląda na zmęczone.
 
  

Jak sobie z tym problemem poradzić?

Warto udać się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi medycyny estetycznej pozwolą w sposób szybki pozbyć się problemu. Kwas hialuronowy jest tutaj niezastąpiony.
 
 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących poprawić wygląd oczy, pozbyć się cieni i doliny łez pod oczami. Przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i dobierana jest odpowiednia metoda pozbycia się problemu.

 
Usieciowany kwas hialuronowy dolina łez
Usieciowany kwas hialuronowy podany kaniulą w okolicę doliny łez pozwala natychmiast pozbyć się problemu. Niewielka ilość kwasu hialuronowego powoduje znaczną poprawę wyglądu tej okolicy. Dodatkowo można poprawić zewnętrzną okolice oka, aby przywrócić mu dawny wygląd. Zabieg nie wymaga powtarzania, można go rozłożyć na etapy. Warto wykonać zabieg kaniulą, która minimalizuje ryzyko siniaków. Efekt zabiegu utrzymuje się ok. 12 miesięcy. Warto udać się na zabieg do osoby doświadczonej. Zbyt płytkie podanie kwasu hialuronowego powoduje prześwitywanie kwasu tzw. efekt Tyndalla.
 
 
Nieusieciowany kwas hialuronowy / mezoterapia/
Mezoterapia okolic oczy również jest dobrym rozwiązaniem pod warunkiem ze dolina łez nie jest zbyt głęboka. Zabiegi należy wykonać w serii 2-3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni. Efekt utrzymuje się 6 miesięcy. Co 6 miesięcy należy wykonać 1 zabieg przypominający.
 
 
Nici PDO
Nici PDO /polidioksanon/ sa skuteczne w przypadku doliny łez oraz sińców pod oczami. Nitka zaimplantowana pod oko stymuluje produkcję kolagenu, pogrubia skórę, co powoduje, że dolina łez jest mniej widoczna. Efekt utrzymuje się 1 rok.
 
 

Przeciwwskazania do zabiegów:

-ciąża
 -okres laktacji
- niewyrównane choroby autoimmunologiczne
- infekcja w miejscach podania preparatu/implantacji nici
 
 
Zalecenia pozabiegowe:
- utrzymywanie miejsc wkłuć w czystości
 -makijaż po 24 godzinach od zabiegu
-2 tygodnie nie opalać się, nie przegrzewać twarzy
- 2 tygodnie nie przegrzewać twarzy
 
 
Czas zabiegu
Zabieg trwa ok. 50 minut
 
 
Ilość powtórzeń
1/rok
 
 
Efekty
Efekty utrzymują się ok. 1 roku
 
 
Opieka całodobowa
Jestem dostępna 24h/dobę
 
 
Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
W przypadku nieuzyskania satysfakcjonującego efektu lub gdy istniejący problem jest mocno nasilony można powtórzyć zabieg lub zastosować terapię łączoną/ 2 różna zabiegi/
 
 
Pozostałe informacje
Zabieg jest niebolesny. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Nie jest wymagany okres rekonwalescencji.
 
 
 
 
 


Inne osoby także przeczytały:


 
   
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści