+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
INDEX zabiegów

Alidya Zabieg przeciw cellulitowy - usuwanie redukcja cellulitu

Alidya mezoterpaia cena zabieg gdzie
 
 
Zabieg przeciw cellulitowy Alidya, usuwanie redukcja cellulitu – Cena. Profilaktyka Cellulitu nadmiaru tkanki tłuszczowej, skórki pomarańczy – Zabieg, Efekty, Opinie, Cennik. Gabinet i Klinika Gdzie i Do Kogo. Gojenie pozabiegowe. Przeciwskazania, Forum, Blog. Polecany zabieg - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Kędzierzyn Koźle Śląskie Częstochowa.
 
 
®

Zabieg przeciwcellulitowy - Alidya

Adresowany jest do osób chcących pozbyć się cellulitu, u których problem ten jest we wczesnym stadium rozwoju nadwagi.




CENA OD: prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny
CZAS ZABIEGU: 45_minut
LICZBA POWTÓRZEŃ: 4-5_RAZY/12_MC
ZNIECZULENIE: miejscsowe, inne niewymagane
EFEKTY ZABIEGU: wygładzenie skóry, cellulitu tzw. skórki pomarańczy
SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
OPIEKA POZABIEGOWA: TAK
ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK
WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie






ALIDYA


ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. To skuteczny zabieg na cellulit i znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach.




Zabieg na Cellulit - ALIDYA®



Bardzo częstym problemem estetycznym dotyczącym głównie kobiet, jest tak zwany objaw „skórki pomarańczowej”, czyli powszechnie znany cellulit. Jest to nazwa potoczna, która w nomenklaturze medycznej w ogóle nie znajduje odzwierciedlenia, gdyż cellulitis to łacińska nazwa zapalenia tkanki podskórnej.
Pojęciem medycznym właściwym dla tego objawu jest lipodystrofia. Polega ona na zaburzeniu rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, wraz z towarzyszącymi zmianami obrzękowymi. Przypadłość ta dotyczy głównie okolicy tylnej powierzchni ud, a także pośladków.




Alidya – skuteczne leczenie cellulitu



Istnieje wiele sposobów radzenia sobie z problemem cellulitu. Również współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości przeciwdziałania tej dolegliwości. Użycie ALIDYA poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. Co ważniejsze, nawet u osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.




Alidya – jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?



Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu.




Alidya – wskazania



  • Leczenie istniejącego cellulitu oraz zapobieganie jego powstaniu po liposukcji oraz w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.
  • Chęć przeciwdziałania nieatrakcyjnym deformacjom tkanki skórnej.
  • Dbałość o zachowanie dobrej kondycji skóry na poziomie komórkowym i tkankowym.
  • Dążenie do poprawy kondycji ciała poddanego negatywnym skutkom stresu, złej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub przebywania w środowisku o wysokim stężeniu toksyn.




Alidya – postępowanie przed zabiegiem


Przed zabiegiem przeprowadzana jest rozmowa, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań i ustalenie harmonogramu kuracji. Zabieg z użyciem preparatu Alidya nie wymaga żadnych dodatkowych przygotowań. Samą procedurę z użyciem ALIDYA wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza on zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Następnie oczyszcza i odkaża miejsce wkłucia i jego bezpośrednie sąsiedztwo, a potem dokonuje iniekcji, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej.

Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.




Alidya – Jak wygląda zabieg?


Preparat Alidya może być zastosowany praktycznie w każdej okolicy, choć zazwyczaj procedura jest przeprowadzana w okolicach dotkniętych cellulitem (uda, pośladki). Środek wprowadzany jest w tkankę podskórną przy zastosowaniu metody mezoterapii igłowej.
Mezoterapia igłowa jest jednym z częściej wykonywanych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną. Jej istotą jest wprowadzanie w skórę różnego rodzaju substancji aktywnych poprzez mikroinjekcje. Dzięki temu omijana jest warstwa naskórka, co pozwala na lepszą penetrację w głąb tkanki.
Podstawową zaletą mezoterapii igłowej jest jej wysokie bezpieczeństwo. Z uwagi na fakt, iż jest to procedura niechirurgiczna, nie wymaga hospitalizacji ani opieki anestezjologicznej. Nie niesie ze sobą również ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej ani stanu zapalnego. Nie powoduje trwałych uszkodzeń skóry, ani jej nadwrażliwości na światło.
 
 
Ponadto okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a rezultat długotrwały.
Zabieg trwa około 30 minut.


Alidya – TECHNIKA PODAWANIA:

  • intradermoterapia (mezoterapia)
  • iniekcje w warstwy skóry głębokiej lub powierzchniowej warstwy podskórnej
  • igła 30G – 4 mm
  • technika mikro – grudek (0,2 – 0,3 ml) podskórnie i/lub śródskórnie



Alidya – DAWKOWANIE:

  • cykl zabiegowy: od 5 do 12 zabiegów
  • 1-2 ampułek 10 ml/ ampułka na jeden zabieg (ilość uzależniona od wielkości leczonego obszaru)
  • częstotliwość: 1 zabieg raz w tygodnie
  • po pełnym cyklu zabiegowym możliwe jest wykonanie jednego lub kilku powtórzeń w odstępie 15 – 30 dni
  • korzystne jest wspomaganie leczenia poprzez drenaż limfatyczny manualny lub pneumatyczny
  • zalecane wspomaganie leczenie radiofrekwencją mikroigłową
  • zalecane powtarzanie leczenia raz do roku, w celu utrzymania stabilnego rezultatu.



Alidya – postępowanie po zabiegu

Powrót do codziennej aktywności po zabiegu jest praktycznie natychmiastowy. Należy pamiętać, aby w pierwszej dobie po jego przeprowadzeniu, unikać nakładania kosmetyków na okolicę poddawaną zabiegowi. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zalecenia lekarskie mówią inaczej. Zaleca się również unikanie bezpośredniemu działaniu ciepła.



Alidya – Główne miejsca zastosowania:


  • Uda i pośladki - zabieg Alidya daje efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ud i pozbawionych cellulitu, jędrnych pośladków. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.
  • Ramiona i brzuch - zabieg Alidya daje efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ramion i pozbawionego cellulitu, jędrnego brzucha. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.




Alidya – czy zabieg jest bolesny?


Zabieg nie jest bolesny, ale u wrażliwych pacjentów smożna zastosować znieczulenie.
 



Alidya – Zasada Działania


  • Poprawa krążenia tętniczego i drenażu osmotycznego
  • Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników.
  • Skuteczność w profilaktyce antycellulitowej
  • Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza. Dlatego też zabieg z wykorzystaniem Alidya jest tak skuteczny nie tylko w leczeniu cellulitu, ale też w profilaktyce antycellulitowej.
  • Odżywienie i regeneracja tkanek


ALIDYA pobudza mikrokrążenie co sprzyja odżywieniu i regeneracji tkanek. Preparat może zostać podany w zasadzie w każdej okolicy, choć najczęściej stosowany jest na uda i pośladki - wprowadzany w tkankę podskórną droga mezoterapii igłowej.



Alidya – postępowania pozabiegowe

 
Przez około dwanaście godzin  wykluczyć stosowanie kosmetyków w miejscach objętych terapią oraz unikać ekspozycji na  słońce i inne źródła promieniowania oraz ciepła (sauna, ogrzewanie się przy kominku).




Alidya – przeciwwskazania



  • Ciąża lub wczesny okres karmienia piersią
  • Chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie
  • Ciężkie alergie lub choroby narządowe, reakcje anafilaktyczne lub schorzenie autoimmunologiczne
 
 
 
 
 
   


Inne osoby przeczytały:


a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści