+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
       

Profhilo - Katowice

      

Cena, Gojenie, Opinie, Zdjęcia, Forum, Blog, Cennik, Gdzie, u kogo? Katowice, Śląsk, Opole, Kędzierzyn, Zabrze, Racibórz, Nysa, Chorzów, Tychy, Oświęcim, Gliwice, Bytom
 
 
 
 
 
 
Profhilo należy do zabiegów stymulujących, czyli należy do grupy innowacji iniekcyjnych bioremodelingu o naturalnych właściwościach. Poza walorami odmładzającymi charakteryzuje go komponenta wzmacniająca skórę i tkankę podskórną. Przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić i odmłodzić skórę twarzy. Jeżeli masz zmęczony wyraz twarzy, przesuszoną skórę, czy zwyczajnie czujesz się nieatrakcyjnie to zabieg właśnie dla Ciebie – dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Całość usługi nie trwa dłużej niż godzinę, efekt utrzymuje się do kilku miesięcy, następnie można rozważyć zabieg „przypominający”. Gwarantujemy doświadczenie w wykonaniu i korzystne ceny.
  
    
profhilo zabieg
 
 
 
 
 

Przemęczona twarz


 
Profhilo jest jedną z najczęściej używanych innowacji w Medycynie Estetycznej na terenie miasta Katowice, szczególnie przeznaczona dla osób z bardzo wiotką i w związku z tym pomarszczoną skórą. Może być stosowana jako zabieg uzupełniający do liftingu twarzy u osób z tzw. chomikami, czyli nagromadzoną i obwisłą skórą w obszarze żuchwy.

Profhilo bardzo dobrze sprawdza się w sytuacjach, gdzie mamy do czynienia z pomarszczoną skórą, ale także gdzie poza zmarszczkami występują głębokie bruzdy na skórze twarzy. Innym zastosowaniem Profhilo jest wykorzystanie w medycynie estetycznej u osób ze znacznie odwodnioną skórą ze względu na higroskopijne właściwości. Efektem będzie wypoczęty wyraz twarzy, tzw. „śmiejąca się buzia”, zniknie nam kilka lat z metryki.

Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja, możemy od razu powrócić do codziennych czynności. Czasami w miejscach iniekcji pozostają mikroskopowe krwiaki, które bez problemu można zatuszować makijażem. Przebieg zabiegu nie jest skomplikowany, preparat najczęściej podaje się na zasadzie około dziesięciu iniekcji w okolice twarzy, w dniu zabiegu może wystąpić przejściowe zaczerwienienie i obrzęk. Zabieg można wykonać w gabinetach współpracujących z ESTEI „Doktor” Sp.p Lekarzy A. Ledniowska G. Ledniowski - zawsze wykonujemy w sterylnych warunkach z zachowaniem zasad aseptyki mając na uwadze okolice w jakiej wykonujemy procedurę estetyczną.
 
                                                                                                                 
 

Zyskaj młodość


 
Profhilo jest coraz częściej wykorzystywany także do rewitalizacji skóry szyi i dekoltu z rewelacyjnym efektem. Przywracanie witalności tej okolicy szczególnie jest ważne u kobiet często korzystających z bluzek czy sukienek z głębokim dekoltem oraz mężczyzn lubiących chodzić w rozpiętej na dwa pierwsze guziki koszuli o góry. Aby wykonać zabieg musimy koniecznie przeprowadzić wstępną kwalifikacje poprzez zebranie wywiadu lekarskiego i badanie fizykalne, aby ustalić ewentualne przeciwskazania do zabiegu. Zaleca się wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 4 bądź 5 tygodni. Efekt utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy i należy pamiętać aby nie wykonywać innych zabiegów estetycznych czy kosmetycznych na twarz w przedziale 2 – 3 tygodni. Lekarze Estei zabiegi przeprowadzają profesjonalnie i cechuje ich wieloletnie doświadczenie, tak aby zapewnić usługę na najwyższym z możliwych poziomów. Z Profhilo korzystają mieszkańcy miast takich jak Katowice czy Opole, ale także z innych, które Państwo znajdą w zakładce „gabinety”.
 
 
 
 
 
 
 
 
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści