Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

 
+48 517 056 831
Przejdź do treści
  

Mężczyzna

Realna Medycyna Estetyczna dla Panów
                         
   

  
        

Mężczyzna Medycyna Estetyczna. Estei
 
 
ZDJĘCIA ZABIEGOWE PRZED I PO - obejrzyj realne efekty.
Sprawdź możliwe zabiegi estetyczne sprofilowane dla Panów, inne dedykowane protokoły zabiegowe specjalnie dobrane dla Mężczyzyny.


   
    
 
        
        
 
 
 
 

Medycyna Estetyczna dla mężczyzn


W gąszczu wielu specjalistycznych nazw osoba, która zaczyną "przygodę" z zabiegami estetycznymi może mieć poważny problem z odnalezieniem się czego potrzebuje. Myślę, że poniższa rycina niezmiernie ułatwi wybór zabiegu. Zawsze służę pomocą w celu dokładniejszych wyjaśnień. W razie pytań proszę o kontakt.
  

  
Pakiety zabiegowe dla mężczyzn

Warto rozważyć zabiegi w tzw. pakietach - wtedy stosunek wydanych środków pieniężnych do uzyskanych efektów jest najlepszy!

- Łysienie -terapia
- Tatuaże - korekcja
- Usuwanie owłosienia  /kończyny górne, dolne, okolice krocza, tułowia twarzy/
- Modelowanie twarzy wypełniaczami
- Wyszczuplanie sylwetki, redukcja otyłości, poprawa kształtów ciała
- Zmiany barwnikowe na skórze
- Toksyna botulinowa usuwanie zmarszczek twarzy, szyi
- Likwidacja bruzd nosowo wargowych
- Uniesienia owalu policzka twarzy
- Usuwanie popękanych mikrokopijnych naczyń
- Leczenie bruksizmu
-Usuwanie, Redukcja pocenia się /ręce, pachy, stopy/
 
   
   
   
        
        
        
           
           


    
Zabiegi wykonuje lekarz dr n. med. Agnieszka Ledniowska i dr Grzegorz Ledniowski specjalista Urologii, Seksuologia Kliniczna.

PAMIĘTAJ, diagram nie wyczerpuje wszystkich możliwości zabiegowych, nie obejmuje wielu, wielu innych zabiegów....
   
     
    
Wraz z upływem lat wygląd twarzy staje się coraz bardziej zmęczony, niestety ma na to wpływ coraz szybsze tempo życia, intensywność w obowiązkach zawodowych. Poprawa wyglądu mężczyzny na pewno przekłada się na życie osobiste oraz pozycję w życiu zawodowym. Medyna estetyczna dla mężczyzn jest wstanie zaoferować znaczną pomoc w rozwiązywaniu męskich problemów.
   
   
   
Lifting twarzy
Zabiegi estetyczne dla mężczyzn są skuteczne a efekty zadowalające. Dodatkowo wzrasta poczucie męskiej wartości. W ofercie przygotowujemy także inne zabiegi wpływające na poprawianie męskiego wyglądu. Jeszcze kilka lat temu procent osób płci męskiej odwiedzających salony urody na śląsku był bardzo mały, teraz to już kilkanaście procent.
   
   
Przy użyciu nici 4D
Nić liftingująca 4D to specjalna nitka z systemem haczyków implantujących się w tkankach dzięki czemu idealnie unosi skórę i wygłasza twarz. Efekt zabiegu widoczny jest już po wykonaniu zabiegu. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
  
   
Kwas hialuronowy
Zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym to nieinwazyjny i komfortowy zabieg poprawiający nawodnienie tkanek i podnoszący owal twarzy. Zabieg polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie dzięki czemu podnoszą się nam policzki, spłycają bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust, skóra wygląda na bardziej wypoczętą i odżywioną, przywrócone zostają właściwe proporcje twarzy. Zabieg wykonuje się przy użyciu kaniuli, przez którą podaje się kwas hialuronowy redukując w ten sposób powstanie krwiaków i siniaków.
   
   
 
   
Włosy Przeszczep - transplantacja, preparaty na łysienie.
  
   
Leczenie łysienia androgenowego. Przeszczep włosów.
Przeszczep włosów u mężczyzn jest możliwy, efekty przeszczepu włosów mogą być trwałe zachowując pewne reguły w codzienności. Leczenie męskiego łysienia daje spektakularne efekty. Myślę, że wiele osób powinno rozważyć poprawę własnego wizerunku w tego typu kwestii.
   
   
Koszt
Gabinety estetyczne coraz częściej będą oferować tego typu usługi ze względu na konkurencyjność oraz głównie poprzez zapytania klientów. Dostęp do tego typu zabiegów staje się dostępny, ceny zaczynają się od 4000 PLN.
   
   
Preparaty na łysienie
Nie ma cudownych preparatów które zwiększą ilość włosów. Preparaty te albo zwiększają objętość włosów bez zwiększenia ich liczby albo przyspieszają wzrost włosów także bez zwiększenia ich ilości. Rozumiejąc to czego oczekujemy nie możemy być w pełni zadowoleni stosując tego typu preparaty.
  
   
Przeszczep włosów a jaki rodzaj łysienia
Leczenie łysienia androgenowego jest skuteczne. Inne typy łysienia nie nadają się do tego typu form postępowania.
 
 
Łysienie androgenowe
Najczęstsza przyczyna utraty włosów u mężczyzn. Łysienie androgenowe jest znane jako łysienie typu męskiego. Spotykane też jest u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi. Androgeny spełniają ważne funkcje u kobiet i mężczyzn, regulują m.in. popęd płciowy i wzrost włosów.
 
 
Transplantacja włosów
 Obecnie metody są dopracowane, zachęcające do stosowania w praktyce lekarsko estetycznej pod okiem doświadczonych specjalistów. Doświadczony specjalista z zakresu medycyny estetycznej na pewno doradzi, wszystko wytłumaczy i wyjaśni nurtujące kwestie.
  
  

Dla Mężczyzn: Katowice Śląsk Kędzierzyn. Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii dla mężczyzny 40+ 50+ 60+ 30+ - Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec.
   
 
 
           
           
 
 
  

    
Zabiegi dla Panów

Panowie cenią sobie zabiegi trwające krótko a dające trwałe efekty.

 
 

Najczęstsze popularne zabiegi wśród Panów w województwie śląskim wg studenckich ankieterów:

 
 
 
Dlaczego warto

Dbanie o dobry wygląd stało się czymś naturalnym dla współczesnego mężczyzny, wpływającym nie tylko na samopoczucie i wysoką samoocenę, ale również warunkującym powodzenie zawodowe i wysoką samoocenę, ale przekładającym się na wysokość dochodów. Coraz więcej mężczyzn rozumie, że odpowiednio zadbany wygląd podkreśla ich męskość i czyni ich bardziej atrakcyjnymi.
  
 
 
Różnice miedzy skórą żeńską a męską
Męska skóra jest o około 20% grubsza niż kobieca, zawiera większą ilość kolagenu i elastyny, a także gruczołów łojowych, co sprawia, że jest bardziej sprężysta, lepiej nawilżona, natłuszczona i później się starzeje. Z drugiej jednak strony częściej występują u mężczyzn problemy związane ze skórą łojotokową: zaskórniki, wypryski, rozszerzone pory.
 
 
 
Wpływ determinantów
Golenie, błędy pielęgnacyjne, wpływ czynników środowiskowych – warunków atmosferycznych, dymu tytoniowego, złej diety, czynników stresogennych sprzyjają stanom zapalnym, podrażnieniom, przesuszeniu skóry, pękaniu naczyń. Nadmierna aktywność silnych mięśni mimicznych głównie czoła i gładzizny skutkuje powstaniem zmęczonego wyrazu twarzy poprzez widoczne zmarszczki i bruzdy. Nadmierny i niewłaściwie zlokalizowany tłuszcz, rozstępy, łysienie, nadmierne owłosienie mogą stanowić problem. Bywa, że pozostały rozstępy z okresu szybkiego wzrostu bądź blizny powstałe w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych lub na skutek przebytego trądziku czy zabiegów z dzieciństwa.  Wszystko to można wyeliminować w trakcie zabiegów medycyny estetycznej. Procedury medyczne dla mężczyzn są wykonywane tak samo dokładnie i z taką samą starannością jak zabiegi dla Pań.
 
 
 

Zacznij od Botoxu


Zastosowanie toksyny botulinowej pozwala wygładzić zmarszczki mimiczne, a jego mechanizm polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co następuje rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie zmarszczek. Botoks stosowany jest w celu wygładzania zmarszczek pomiędzy brwiami (lwich zmarszczek), zmarszczek poprzecznych czoła, zmarszczek wokół oczu (kurzych łapek). Zabieg trwa zaledwie kilka minut i jest prawie bezbolesny. Nie jest potrzebne znieczulenie i zaraz po wyjściu z gabinetu można wrócić do pracy. Dzięki wygładzeniu zmarszczek mimicznych twarz odzyskuje młodszy i bardziej „pogodny” wygląd. Efekt widoczny jest po ok. 14 dniach, przy czym pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach.  Skutek zabiegu utrzymuje się średnio 6-8 miesięcy. Szybciej ustępuje u osób palących i odwiedzających solarium  Zabieg z użyciem botoksu jest również bardzo skuteczny w przypadku leczenia nadmiernej potliwości.
 
 
        
   
 
 
 
Inne osoby także przeczytały:


 
Zdjęcia
Polityka ceny
Lasery
Lifting twarzy
   
 
Tańsza Estetyka
Trądzik
Zmarszczki
Zdjęcia
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści