Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści
 

Zdjęcia

Przed i Po - dr n. med. Agnieszka Ledniowska
                       
 
     
Zdjęcia
  
 

Zdjęcia Estei

Poniżej znajdą Państwo realne zdjęcia zabiegowe na kilku podstronach, zaczynamy od:

wypełnianie, korygowanie  bruzd nosowo-wargowychWykonane w naturalnych warunkach gabinetowych. Nie są w żaden sposób pozowane, ustawiane studyjnie, bez retuszu graficznego. Zasadą jest pokazać maksymalną naturalność zabiegów medycyny estetycznej, bez względu na pewne niedoskonałości. Pokazujemy rzeczywiste możliwości, tak aby osoba, która chce się zdecydować na zabieg mogła wyobrazić sobie, czy widoczny efekt jest tym czymś czego ktoś oczekuje, czy też wyobrażanie było mylne. Na tej stronie przedstawiona jest procedura wypełnienia głębokich bruzd przy pomocy wypełniaczy tkankowych, najczęściej jest to kwas hialuronowy. Zagłębienie skóry między kącikiem ust a nosem jest problemem wielu osób z nadmiernie żywą mimiką, bądź ma to związek z budową anatomiczną twarzy u danej osoby, także bruzdy są nadmiernie widoczne u palaczy tytoniu, bądź u osób ze suchą skórą.
 
Zabieg w zależności od ilości podanego wypełniacza jak i ilości wkłuć trwa od 5 do 60 minut. Jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, więc osoby, które szczególnie wrażliwe są na jakikolwiek ból będą odczuwać pełen komfort. Osobom, które wyjątkowo są zlęknione widoku igieł proponujemy farmakologiczną premedykację zabiegową. Przy zastosowaniu premedykacji w danym dniu nie jest wskazane po wyjściu z gabinetu kierowanie pojazdami mechanicznymi.
Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail bądź kontakt telefoniczny. Można też skorzystać z formularza kontaktowego.
Zapraszamy :)
 
 
 
 
   
   
             
             
   
 
zdjęcia wysokokiej jakości - mogą się długo ładować przy słabym łączu internetowym, bądź słabym zasięgu internetu mobilnego. Podstrona zawiera część dostępnych materiałów, więcej zdjęć znajdziesz w opisach poszczególnych zabiegów.
 
 
 
 
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
WYPEŁNIANIE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE - MĘŻCZYZNA
WYPEŁNIANIE - MĘŻCZYZNA
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE - MĘŻCZYZNA
WYPEŁNIANIE - MĘŻCZYZNA
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści