+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
    

Sculptra

stymulacja kolagenu

Katowice

        
i inne miasta


 
 
 
 
 
 
Ze względu na pozytywne rekomendacje, bezpieczeństwo, opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn. Forum, blog. Wybierz: Gabinet bądź Klinikę.

Sculptra


Preparat firmy Galderma, zabieg estetyczny bez ryzyka alergii, który ma za zadanie stopniową regenerację, czyli pobudzenie komórek skóry i tkanki podskórnej do produkcji kolagenu, który daje efekt ujędrnienia (wypełniamy głębokie zmarszczki 💕). Dodatkowymi korzyściami płynącymi z terapii jest większa elastyczność skóry. Całokształt ma zadanie hamować proces starzenia się. Głównym składnikiem preparatu jest kwas polimlekowy, który także przywraca objętość tkanek tak jak klasyczne wypełniacze. Kwas polimlekowy jest bezpieczny, dobrze tolerowany, znany w medycynie przeszło ćwierć wieku!
 
 
 
 
 
     
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
       
Dla wszystkich osób już od 25 roku życia. Zabieg przeznaczony dla kobiet oraz 🔔 mężczyzn - osób, które chcą w sposób zdecydowany poprawić wygląd twarzy, czyli odmłodzić wygląd twarzy okolicy policzków, wygładzić bruzdy nosowo - wargowe, wypełnić zapadnięte okolice twarzy (chomiki, opadnięta skóra przy brodzie) to wszystko co powyżej ma za zadanie naciągnąć skórę twarzy. Procedura jest wykonywana przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Zabieg dostępny także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Preparat został po raz pierwszy zatwierdzony w Europie w 1999 roku do wypełniania niewielkich ubytków twarzy i jest obecnie dostępna w ponad 40 krajach na całym świecie.
 
 
 
 
 
      
 

Cennik:

kwas polimlekowy, stymulacja skóry
1100 PLN (gab. "estei.pl" w zestawie)
1100 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
 
 
Cena - Katowice:
1.250,00 zł
    
 
 
 
 
Sculptra Katowice zabieg
 
 
 
 
 
 

Efekty Przed i Po

 • Dla uzyskania najlepszego efektu potrzebne są 2 - 3 zabiegi w odstępach 1 - 6 miesięcy. Po zastosowaniu preparatu zauważymy pełniejszy kształt twarzy oraz naturalnie gładszą oraz młodszą skórę wraz z redukcją zmarszczek, bruzd i cieni. Rezultaty zabiegu utrzymują się 2 maksymalnie 3 lata. Efekt zdjęciowy poniżej.
 
 
 
 
 
 
 
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 60_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 1 raz, czasami należy powtórzyć 2-3 razy. Zabieg powinno sie powtrzać w cyklach 24 mc
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: odmłodzenie twarzy
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa.
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy. &
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.


Stymulacja kolagenu

 
Preparat stymulujący produkcję kolagenu. W wyniku stymulacji powstaje nowa tkanka, która poprawia jędrność i sprężystość skóry. Z biegiem lat ilość pierwotnego kolagenu w skórze maleje, przez co staje się ona wiotka i pomarszczona. Najczęściej z tego typu zabiegu korzystają osoby po 40 roku życia, jednak czasami warto rozważyć terapię po 30 roku życia. Stres, palenie papierosów, zbyt mała ilość snu niestety predysponuje to utraty kolagenu.
 
Sculptra jest stosowana od 1999 roku, stosowany u kilkudziesięciu tysięcy ludzi z bardzo dobrymi efektami. W zależności od wieku kobiety czy mężczyzny i związaną z tym ilością zmarszczek, cieni, nierówności i oczekiwanych efektów ilość wykonywanych zabiegów wynosi od jednego do maksymalnie trzech. Im starsza osoba tym zazwyczaj większą ilość powtórzeń należy wykonać. Ogólnie terapia działa na zasadzie liftingu niechirurgicznego twarzy, częściowo powoduje uniesienie opadających partii twarzy, także wypełnia zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe. Końcowym efektem jest wypełniona, naciągnięta i ujędrniona skóra. Pożądane efekty narastają po każdym kolejnym zabiegu, proponowane odstępy pomiędzy zabiegami to 4-6 tygodni. Rezultaty utrzymują się około dwa lata i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi. Po tym czasie wskazane są zabiegi podtrzymujące zazwyczaj w ilości jeden, max dwa zabiegi.
 
 
 
 
 
  
 
Wskazania
 • zmniejszona objętość tkanek dolnej części twarzy z cechami wiotkości skóry,
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • zwis policzków i ich opadnięcie,
 • płaska okolica kości jarzmowej,
 • wklęsła okolica skroniowa,
 • zwis skóry okolicy żuchwy,
 • wiotka skóra okolicy szyi,
 
 
 
Przeciwskazania
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • ostre i przewlekłe stany zapalne skóry,
 • ciąża i karmienie piersią,
 
 
   
 
 
Przygotowanie do zabiegu:
 • Na 7-10 dni przed zabiegiem należy odstawić Aspirynę (ewentualnie zamiana na heparyny drobnocząsteczkowe w przypadku bezwzględnych wskazań).
 
 
 
Przebieg zabiegu:
 • Preparat jest wstrzykiwany głęboko podskórnie. Zabieg nie jest bolesny, wykonywany cieniutkimi igłami, na życzenie  przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Po wprowadzeniu implantu rozprowadza się go poprzez delikatny masaż. Ważne jest, aby także w domu systematycznie rozmasowywać wstrzyknięty preparat, tak aby wykorzystać maksymalną skuteczność terapii.
  
  
  
Zalecenia po zabiegu
 • Bardzo ważny jest odpowiedni masaż okolic twarzy gdzie zaimplementowano preparat. Po zabiegu czasami pojawia się subtelny obrzęk wraz z towarzyszącym zaczerwienieniem, warto wtedy jest się skonsultować z lekarzem, jednak najczęściej mija samoistnie po kilku dniach.
 
 
 
 
 
    
     

Opinie

 • Opinie po zastosowaniu kwasu polimlekowego w medycynie są od wielu lat pozytywne. Zabieg zyskał uznanie faktem, iż efekty są wielomiesięczne, a zabiegi przypominające po 2-3 latach nie wymagają już serii zabiegowej, tak jak na początku – 2,3 zabiegi Sculptra z przerwami kilka tygodni.
 
 
  

Katowice - cena

Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Także gabinet czy Katowice, czy inne miasto należy do Państwa wyboru. Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny i wynika to wyłącznie z tzw. optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku - wygogluj, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie niekoniecznie u nas.
 
 
 
Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak:
Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych:
Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
 
 
 
 
 
sculptra Przed i Po
początkowe stadium zabiegowe
sculptra - efekt końcowy
finalne stadium zabiegowe
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Podaj swoją ocenę:
0
recenzje
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści