Przejdź do treści
     
     

Cennik Medycyna Estetyczna

      

 
 
 
 
 
 
 
     
 
Cennik Medycyna Estetyczna
   
 

I Cennik:


      
bądź ceny pakietowe podane poniżej:
 
1. Dla 🍀 jednej osoby i zabiegów pakietowych łącznie powyżej 2500PLN
2. Łącznie dla 🍀 dwóch osób wspólny pakiet - łączna kwota powyżej 2500PLN
3. Łącznie dla 🍀 trzech osób wspólny pakiet - łączna kwota powyżej 2500PLN
  

  
I Botoks /Botox/
 
 
Likwidacja zmarszczek - jedna okolica (zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, lwia zmarszczka)
 
Botox Allergan, Azzalure, Bocouture -
290 PLN   550PLN
 
 
Leczenie nadpotliwości (dłonie, pachy, stopy)
 
Botox Allergan, Azzalure, Bocouture -
1100 PLN   2000PLN
 
 
Leczenie bruksizmu
 
Botox Allergan, Azzalure, Bocouture -
590 PLN   900PLN
 
 
 

 
I Kwas hialuronowy
 
 
Zabiegi Wolumetryczne
 
Neauvia Intense –
550 PLN   880PLN
  
Neauvia Stimulate –
550 PLN  880PLN
  
Stylage L -
590 PLN   900PLN
  
Stylage XL i XXL -
690 PLN   1100PLN
  
Restylane Lyft -
690 PLN   1100PLN
 
 
Modelowanie i powiększanie ust
 
Stylage S -
540 PLN   1100PLN
 
Stylage M -
550 PLN   1100PLN
 
Neauvia Lips -
540 PLN   900PLN
 
Neuavia Rheology -
540 PLN   900PLN
 
Restylane Kysse -
660 PLN   1000PLN
 
Restylane Classic -
640 PLN   1000PLN
 
 
Wypełnianie doliny łez, usuwanie cieni pod oczami
 
Teosyal Redensity II –
660 PLN   900PLN
 
Neauvia Rheology –
590 PLN   920PLN
 
Restylane Skinboosters -
640 PLN   1100PLN
 
 
Modelowanie kształtu nosa
 
Neauvia Intense –
640 PLN  920PLN
 
Restylane Lyft -
680 PLN   1100PLN
 
 
Odmładzanie skóry dłoni
 
Restylane Skinboosters –
590 PLN   1100PLN
 
Neauvia Rheology –
590 PLN   920PLN
 
 
Remodeling tkanek
 
PROFHILO 2 ml -
950 PLN   1400PLN
 
 
Głęboka mezoterapia kwasem hialuronowym
-
Restylane Skinboosters –
590 PLN   1100PLN
 
Neauvia Hydro Deluxe 2.5ml -
450 PLN   800PLN
-
Neauvia Explosion –
850 PLN   1300PLN
-
Neauvia stimulate & lift –
1580 PLN   2670PLN
-
StretchCare –
320 PLN   420PLN
-
RRS HA Eyes –
230 PLN   360PLN
 
 
Modelowanie brody i żuchwy
-
Neauvia Intense –
640 PLN    920PLN
-
Restylane Lyft -
680 PLN   900PLN
  
 
 

 
I Kwas hialuronowy i bursztynowy
 
  
Bursztynowe odmładzanie skóry - redermalizacja anty-aging
-
Xela Rederm 1,1% -
390 PLN   750PLN
-
Xela Rederm 1,8% -
440 PLN   850PLN
-
Xela Rederm 2,2% -
490 PLN   900PLN
 
 
 

 
I Nici
 
 
Nici PDO
-
Zagęszczanie skóry - nićmi PDO mono New U –
39 PLN jedna nitka   100PLN
-
Nici liftingujce PDO screw New U –
39 PLN jedna nitka   90PLN
 
 
Bezoperacyjny lifting twarzy - nici haczykowe
-
NewU Lift Strong –
290 PLN jedna nitka   480PLN
 
 
 

 
I Kolagen / Peptydy /Osocze bogatopłytkowe / Witaminy
 
 
Zagęszczanie / stymulacja skóry
-
LINERASE 100 mg –
790 PLN   1200PLN
-
MD-Tissue -
480 PLN   750PLN
-
MD-Matrix -
480 PLN  750PLN
-
MD-Muscle –
480 PLN  750PLN
-
Nucleofill Strong 1,5ml -
650 PLN   990PLN
-
Sunekos1200 -
980 PLN   1500PLN
-
Osocze bogatopłytkowe –
450 PLN   700PLN
-
Mezoterapia skóry głowy XL Hair –
190 PLN   400PLN
 
 
 

 
I Lipoliza
 
 
Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej
-
LipoLax -
240 PLN   450PLN
-
Fosfatydylocholina –
150 PLN, za kolejne amp 90 PLN   200/amp
 
 
 
 
Stosujemy oryginalne i bezpieczne preparaty, zabieg jest wykonany w bezpiecznych warunkach w gabinecie zabiegowym - m.in. gabinet "Estei" Doktor Sp.P. K-K Matejki 18. Cennik estei.pl nie obowiązuje w Klinikach. W „cofaniu czasu” stawiamy na sprawdzone profesjonalne metody, a nie na niesprawdzone w praktyce nowości. Ważne - wertując oferty, zawsze zwracaj uwagę nie tylko na cenę, ale także na ilość oferowanego w cenie zabiegu preparatu, co wpływa na efekt pozabiegowy i długość jego utrzymywania się.
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie ceny podane są w PLN. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC. Rabaty nie łączą się z innymi promocjami. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych, nie naszych gabinetach - nigdy nie uważamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Poniżej przedstawiamy trzy różne cenniki różniące się ilością informacji dodatkowych w zależności od preferencji a także miejscem wykonywania zabiegów.
                     
Cenniki-estei.pl i regularne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
  
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Katowice

Koszty medycyny estetycznej zazwyczaj są przedstawione w formie rozbudowanej bądź bardzo krótkiej. Dla osób mających styczność z estetyką i zabiegami znalezienie konkretnej kwestii nie stanowi problemu. Dla osób mających pierwszą styczność z tego typu ofertami bądź są osobami początkującymi w tym względzie zrozumienie oferty bywa bardzo trudne. Związane to jest z tym, że czasami cena zabiegu oparta jest o preparat jakim jest wykonywana procedura, osobą początkująca może nie mieć wiedzy w tym względzie, dlatego znalezienie tego co kogoś konkretnie interesuje może być niemożliwe. Coraz większa liczba ofert zakłada podziała na zabieg oraz na okolicę ciała.
 
 

Medycyna estetyczna w Katowicach - cennik

Opole i inne miasta ... Medycyna Estetyczna w Katowicach, Opolu jest dostępna w wielu gabinetach. W innych miastach zazwyczaj jest przynajmniej jeden profesjonalny lekarz medycyny estetycznej. Mnogość ofert bywa duża, zazwyczaj im większe miasto tym więcej ofert, warto wyczekiwać na promocję oraz okresowe obniżki cen – wtedy estetyka bywa najtańsza, ale wymaga od nas stałego wertowania ofert, co jest związane ze znacznym nakładem czasu.
 
 
Ceny zabiegów w gabinecie i klinice na twarz
Ceny zabiegów na twarz są kluczowym punktem tego typu ofert, gdyż anty-aging tyczy się przede wszystkim twarzy. W gabinetach czy klinikach ceny za ten sam zabieg mogą być znacznie różne. Poza ilością użytego preparatu jak i początkową jego ceną na poziom oferty końcowej może wpływać koszt utrzymania danego lokalu i kosztów z tym związanych, więc to jest dość istotny element różnicujący koszt. Państwo wybierają gdzie pójdą i do kogo. Zabiegi wykonywane przez lekarzy są zazwyczaj wyższe niż koszt tego samego zabiegu wykonana przez inną osobę.
 
 
Cennik zabiegów medycyny estetycznej i kosmetyki estetycznej z dermatologią estetyczną
Dermatologia estetyczna jest synonimem ogólnie pojętej medycyny estetycznej. Dermatolog dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób skóry, wenerologią. Kosmetyka estetyczna obejmuje dodatkowo szereg prostych procedur, gdzie najczęstszą w tym zakresie jest peeling skóry czy inne drobne zabiegi mające na celu lekko wygładzić, rozjaśnić cerę.
 

Racjonalnie najniższe
Cena zabiegów jest niestety znaczna jak na realia polskie. Zdecydowanym czynnikiem warunkującym ostateczny kształt oferty jest cena użytego preparatu jak i jego ilość. Inną grupą kosztów jest tzw. doświadczenie osoby wykonującej zabieg, na które składa się koszt uzyskania wiedzy jak i pełnej świadomości związanej z odpowiedzialnością prawną. Ostatnią grupą kształtująca ostateczny koszt jest lokal i koszt jego utrzymania.
 
 
Niskie ceny, najtaniej
W najtańszej czy niskiej cenie zabiegi medycyny estetycznej są możliwe do wykonania profesjonalnie, ale i tak suma pieniężna jest znaczna o czym mowa była powyżej. Przy ostatecznym wyborze gdzie i do kogo pójdziemy na zabieg cena nie może być jedynym czynnikiem wpływającym na tą decyzję, gdyż praktyka zawodowa pokazuje jak wiele osób zgłasza się celem leczenia powikłań, a cześć tych powikłań można było przewidzieć i uniknąć.
 
 
Ginekolog
Ginekolog jest lekarzem zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń narządów rodnych kobiety. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że ginekolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała, więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 
Urolog
Urolog jest lekarzem w praktyce zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń układu moczowego oraz zewnętrznych narządów rodnych mężczyzny. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że urolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała (badanie może obejmować badanie palpacyjne gruczołu krokowego przez odbyt), więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 
Lekarz medycyny estetycznej
Lekarz medycyny estetycznej jest lekarzem w praktyce nie leczącym chorób, zajmuje się głównie elementami anty-aging i zabiegami pochodnymi. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, ewentualne wykonanie zabiegu. Wszystko może zająć do 120 minut. Lekarz dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej, u której wykonywany jest zabieg.
 
 
Urologia estetyczna
Zajmujemy się zabiegami poprawiającymi wygląd zewnętrznych narządów płciowych męskich.
 
 
Ginekologia estetyczna
Zajmujemy się zabiegami poprawiającymi wygląd zewnętrznych narządów płciowych żeńskich.
 
 
Seksuologia kliniczna
Poza wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii, urologii posiadamy wiedzę z zakresu Seksuologii Klinicznej poprzez ukończone studia podyplomowe SWPS. Seksuologia Kliniczna zajmuje się m.in. etiologią, patogenezą i leczeniem dysfunkcji seksualnych, które ma na celu poprawę w zakresie zaburzeń relacji partnerskiej. Jest dziedziną łączącą klasyczną medycynę z elementami psychologii, psychoterapii. Pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, terapeutycznego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że urolog, ginekolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała (u mężczyzny badanie także może obejmować badanie palpacyjne gruczołu krokowego przez odbyt), więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 
Dermatologia estetyczna
Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje leczenie schorzeń skóry należy zgłosić się do Dermatologa.
 
 
Kosmetologia i Chirurgia estetyczna
Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje proste i podstawowe czynności bez przerywania na całej grubości ciągłości skóry należy zgłosić się do Kosmetologa. Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje procedury chirurgiczne należy zgłosić się do lekarza Chirurgii Plastycznej.
 
 

Zapraszamy do klinik, gabinetów z którymi współpracujemy :)
 
Najtaniej
Najtaniej nie zawsze oznacza najlepiej, nie daje zadowolenia z zabiegu.
 
Dobre ceny
Dobre ceny nie zawsze oznaczają bezpiecznie i profesjonalnie. Pamiętaj o tym.
    
 
 
 
 
  
BOTOX, Vistabel, Bocouture, Botox Azzalure
          
 
1 jednostka Botoksu = 1 jednostka Bocouture = 2,5 jednostki Azzalure.
Różnica między praparatami to zasięg działania toksyny botulinowej, mierzony w centymetrach od punktu podania. Przyjmuje się, że Botox / Vistabel i Bocouture mają podobny zasięg (Botox 3,7 cm, Bocouture 3,2 cm), natomiast Azzalure ma większy zasięg, 4,6 cm. Dla osoby, u której wykonywany jest zabieg różnica zasięgu jest bez znaczenia. W praktyce ma to jedynie znaczenie dla osoby wykonującej zabieg, zaś dla osoby, której podawany jest botox jest to bez różnicy. Końcowy efekt po zastosowaniu każdego wymienionego preparatu botoksu jest taki sam. Różnica polega też na sposobie przechowywania preparatu oraz na podstawowej cenie. Najdroższy i nie wymagający przechowywania w lodówce jest Bocouture, najpopularniejszy w gabinetach jest zaś Azzalure ze względu na najlepszy stosunek ceny do efektu, ale wymaga przechowywania w lodówce – stąd jeżeli botox nie był prawidłowo transportowany, przechowywany to zwyczajnie „nie chwyci” – nie zadziała.


 
Podnoszenie, uniesienie brwi
          
   
Wykorzystujemy do tego odpowiednie nici implantowane pod skórę ale także botox. Alternatywą o mniejszej inwazyjności są zabiegi laserowe, o większej inwazyjności zabiegi chirurgiczny. Nici mające zastosowanie w medycynie estetycznej umieszcza się w odpowiedni sposób, tak aby uzyskać efekt uniesienia brwi, bardzo ważne jest zachowanie symetrii. Zabieg przeznaczony dla opadniętych brwi w stopniu  średnim, bardzo skuteczny, można powtórzyć po około 18 – 24 miesiącach. Botox daje natychmiastowy efekt, może być uzupełnieniem zabiegu z nićmi jak i samodzielnym zabiegiem, należy powtarzać co 6 miesięcy, jest całkowicie bezinwazyjny. Dla brwi znacznie opadniętych z dużym nadmiarem skóry zarezerwowany jest zabieg inwazyjny, czyli chirurgiczny – decyzja o formie postępowania jest możliwa po konsultacji lekarskiej.
 

 
  
Zmarszczki nosa - królicza zmarszczka. Likwidacja króliczego nosa.
          
 
Boczne zmarszczki, które korygujemy przy pomocy toksyny botulinowej oraz innych zabiegów jak Dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi. Króliczy nos to zmarszczki mimiczne Zlokalizowane są w okolicy bocznych powierzchni nosa zmieniając wygląd twarzy na „wiecznie niezadowoloną”, „bez uśmiechu” „twarz grymaszącą”. Z takimi zmarszczkami wyglądamy bardzo nieatrakcyjnie. Botox króluje w korekcji tego typu problemy dając spektakularne efekty. Tego typu zmarszczki powstają ze względu na zbyt żywą mimikę twarzy oraz utrwalenie marszczenia skóry. Po zastosowaniu botoksu warto skórę wygładzić przy pomocy dermapenu, radiofrekwencji czy lasera co2. Można też zastosować peelingi.

Uśmiech dziąsłowy. Likwidacja.
          
 
Korekcja przy pomocy botoksu.

Podnoszenie kącików ust. Kąciki ust.
         
 
Stosujemy wypełniacze tkankowe. Pomocne bywają nici implantowane podskórnie, HIFU, botox.

Cellulit bródkowy - silny mięsień bródkowy. Kamienista broda. Lifting podbródka. Korygowanie kształtu brody.
         
 
Zastosowanie: botoks, wypełniacze tkankowe.

Platysma - wygładzanie szyi. Lifting szyi.
         
 
Do wygładzenia szyi możemy użyć botoksu, nici, zabiegów typu Dermapen, laser, radiofrekwencja
Kwas hialuronowy
         
 
Najbardziej popularny wypełniacz tkankowy stosowany w wielu okolicach ciała. Istnieje enzym hialuronidaza, która może rozpuścić kwas hialuronowy w przypadku potrzeby medycznej.
Powiększanie ust
         
 
Bardzo popularny i pożądany zabieg. Najczęściej stosuje się do wypełnienia kwas hialuronowy, istnieją tez wypełniacze, które nie są stworzone na bazie hialuronu.

Bruzdy nosowo-wargowe
         
 
Podstawa jest wypełnienie bruzd wypełniaczem, zabiegami dodatkowymi mogą być nici, hifu, chirurgiczny lifting twarzy.

Odmładzanie dłoni – rąk. Poprawa wyglądu.
         
 
Możemy zastosować silne peelingi, dodatkowo wypełniacz tkankowy, nici PDO, zabiegi laserowe, RF mikroigłową.

Osocze bogatopłytkowe
         
 
Zabieg mający na celu rewitalizację skóry poprzez pobudzenie procesów metabolicznych w żądanej okolicy – podania osocza. Zabieg bardzo skuteczny pod warunkiem, ze jest wykorzystywany systematycznie.

Lifting Twarzy
         
 
Popularny zabieg odmładzający twarz, wygładzający rysy twarzy, bardzo skuteczny z natychmiastowym efektem. Stosuje się nici pdo, z haczykami, stożkami, inne.
Kurze łapki. Likwidacja zmarszczek okolicy oka /oczodołu/
         
 
Zmarszczki wokół oczu, podstawowym rekomendowanym zabiegiem jest zastosowanie toksyny botulinowej. Zabiegami dodatkowymi mogą być: Dermapen, laser, RF, peelngi.

 
Cosmelan. Redukcja przebarwień
         
 
Bardzo skuteczna terapia depigmentacyjna. Zabieg polega na nałożeniu odpowiedniej substancji na skórę, która usuwa przebarwienia. W domu stosuje się dodatkowy, rekomendowany krem jako zabieg uzupełniający.

Dermapen
         
 
Bardzo skuteczny zabieg wygładzający skórę, czyli niwelujący drobne zmarszczki. Możemy stosować go na każdą okolicę ciała.

Nos – korekta. Korekta kształtu nosa.
         
 
Lekkie krzywizny garbu nosa możemy korygować wypełniaczami tkankowymi. Warto zastanowić się, czy nosa nie należy skorygować chirurgicznie.

 
Czoło zmarszczki poziome, poprzeczne.
         
 
Standardowym zabiegiem jest botox. Jest bardzo skuteczny, należy go systematycznie powtarzać. Dodatkowe zabiegi to: dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi.

 
Lwia zmarszczka. Zmarszczki pionowe czoła
         
 
To pionowa zmarszczka na czole pomiędzy brwiami. Standardowym zabiegiem jest botox. Jest bardzo skuteczny, należy go systematycznie powtarzać. Dodatkowe zabiegi to: dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi.

Migrenowy ból głowy. Leczenie migreny.
         
 
Przy przewlekłych napięciowych bólach głowy z pomocą przychodzi botoks. Jest to zabieg bardzo skuteczny, pełna ulga odczuwana jest po około 2 tygodniach od iniekcji botuliny.

Nadpotliwość. Leczenie nadpotliwości.
         
 
Bardzo popularny i skuteczny zabieg przy zastosowaniu Botoxu. Jest to zabieg bardzo skuteczny, pełna ulga odczuwana jest po około 2 tygodniach od iniekcji botuliny. Alternatywa do zabieg RF.

Bruksizm. Leczenie bruksizmu.
         
 
Zgrzytanie zębami. Zabieg przy zastosowaniu Botoxu. Rewelacyjna skuteczność.

Wypadanie włosów.
         
 
Wskazane odżywcze zabiegi mezaoterapii. Przy genetycznych uwarunkowaniach brak skutecznych prewencyjnych metod. Warto jest wykonać diagnostykę lekarsko hormonalną celem wykluczenia przyczyn łysienia na tej płaszczyźnie.

Cienie pod oczami
Worki pod oczami
         
 
Cienie jak i worki pod oczami to bardzo częsty problem estetyczny twarzy kobiet i mężczyzn. Skuteczne metosdy to wypełniacze tkankowe, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, laser co2, dermapen, radiofrekwencja mikroiglowa. Jest wuele skutecznych metod na tego typu problemy. Ostateczne postępowanie ustala się po konsultacji lekarskiej.

Mezoterapia Szyi, Dekolt
         
 
Zabiegi mezoterapii wskazane celem rewotalizacji skóry, czyli pobudzenia do odnowy, celem wygładzenia, nadania świeżego wyglądu.

 
Wolumetria twarzy
Wolumetria policzki
         
 
Zabiegi wypełniania są wskazane, gdy skora twarzy jest wiotka, a owal zaburzony. Zabieg niezmiernie popularny. Nadaje twarzy odpowiedni świeży wygląd, odbudowuje owal czyli prawidłowy kształt twarzy, poprawia wszelakie asymetrie.

 
Broda powiększanie
         
 
W przypadku krótkiej czy zapadniętej brody z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Stosuje się wypełniacze tkankowe o różnej gęstości, twardości.

Zmarszczki palacza. Likwidacja zmarszczek palacza
         
 
Zmarszczki powstałe w wyniku palenia tytoniu /wielu papierosów/ wokół ust, czyli czerwienie wargowej.

Wampirzy lifting
         
 
To jedna z najbardziej skutecznych mezoterapii celem odmłodzenia skóry. Stosuje się własną, odwirowaną krew – osocze, które na zasadzie iniekcji podskórnej podaje się w pożądane miejsce celem odnowy biologicznej.

 
Ginekologia Estetyczna
         
 
Całokształt zabiegów mających na celu poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych u kobiety. Bardzo popularna i pożądana grupa zabiegów.

Przywracanie objętości warg sromowych większych
         
 
Zastosowanie mają wypełniacze tkankowe.

Lifting krocza tylnego
         
 
Lifting przy pomocy implantacji nici.

Lipoliza wzgórka łonowego
         
 
W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy wzgórka łonowego, która nadaje tej okolicy nieatrakcyjny wygląd istnieje możliwość jej redukcji przy zastosowaniu substancji redukujących tkankę tłuszczową.

Powiększanie punktu G. Zabieg O-shot /Orgasm-Shot/
         
 
Celem wzmocnienia przeżyć seksualnych istnieje możliwość powiększenia punktu G za pomocą kwasu hialuronowego.

  
Głębokie nawilżenie okolicy. Ujędrnienie skóry, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, odbudowa skóry okolicy intymnej.
         
 
Koktajle odżywcze podane za pomocą mezoterapii igłowej.

 
Urologia estetyczna
         
 
Całokształt zabiegów mających poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych u mężczyzn.

Powiększanie penisa
         
 
Zastosowanie mają wypełniacze tkankowe oraz drobne metody chirurgiczne.

Wydłużenie krótkiego wędzidełka
         
 
Wydłużenie wędzidełka w przypadku wskazań.

Wąski napletek
         
 
Przewężony napletek wymagający korekty chirurgicznej.

Stulejka
         
 
W przypadku całkowicie nieodprowadzalnego napletka wskazana jest korekta chirurgiczna, ewentualne wycięcie przewężonego napletka.

Seksuologia
         
 
Seksuologia Kliniczna - całokształt objawów, zaburzeń tyczących się sfery intymnej, współżycia seksualnego. U kobiet, mężczyzn, nastolatków.

Modelowanie ust
         
 
W przypadku małych, nieatrakcyjnych ust, asymetrycznych, przesuszonych polecamy zabieg wypełniania kwasem hialuronowym. Dla osób z uczuleniem na w/w substancję oferujemy alternatywny wypełniacz.

Redukcja zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie - indywidualny dobór zabiegu. Odmłodzenie szyi i  dekoltu.
         
 
To ogólna grupa zabiegów mających na celu odmłodzenie, czyli anty-aging. Zastosowanie mają: botoks, wypełniacze tkankowe, peelingi chemiczne, dermapen, laseroterapia, radiofrekwencja mikroigłowa, hifu.

Korekta kształtu żuchwy
         
 
W przypadku zaburzonego owalu twarzy, odwróconego trójkąta młodości istnieją zabiegi medycyny estetycznej pozwalające na korekcję kształtu żuchwy. Zastosowanie mają nici z haczykami, stożkami, lipoliza, wypełniacze tkankowe. W przypadku zaawansowanych zmian wskazany chirurgiczny lifting. Zabiegi nie zmieniają kształtu kości – żuchwy.
Wypełnianie okolicy skroniowej
         
 
W przypadku zapadniętej skroni istnieje możliwość zastosowania wypełniaczy tkankowych

 
Modelowanie policzków
         
 
Wolumetria to bardzo popularny zabieg, zwłaszcza przy zastosowaniu kolagenu.

 
Nawilżenie ust
         
 
Zastosowanie: kwas hialuronowy

 
Nici liftingujące - lifting twarzy. Podnoszenie skóry policzków. Modelowanie, uniesienie owalu twarzy. Redukcja chomików. Podkreślenie kąta żuchwy.
         
 
Bardzo popularny zabieg celem przywrócenia prawidłowych proporcji twarzy, odmłodzenia i wygładzenia twarzy, redukcji ostrych zarysów. Jedna z najczęstszych procedur estetycznych w medycynie. Nici pdo, haczykowe, stożkowe, lift strong, inne.

Uniesienie piersi
         
 
Przy pomocy nici. Zabieg małoinwazyjny, bardzo skuteczny przy małych piersiach. Przy dużym biuście niewskazany.   

Mezoterapia igłowa.
         
 
Mikronakłuwanie skóry celem podania podskórnego substancji odżywczych celem odnowy /rewitalizacji/ skory, pobudzenia procesów odnowy biologicznej.

Sucha, odwodniona skóra - poprawa "gęstości" i nawilżenie skóry
         
 
Mezoterapia igłowa głownie z zastosowaniem kolagenu, kwasu hialuronowego.

Nierówna, porowata skóra, rozszerzone pory. Redukcja drobnych zmarszczek – Dermapen
         
 
Bardzo skutecznie wygładza skórę każdej okolicy poprzez miliony nakłuć pobudzając ją do odnowy biologicznej.
Wiotka skóra. Poprawa napięcia skóry
         
 
Poprawa tego typu problemów możliwa przy zastosowaniu Demapenu, lasera, radiofrekwencji mikroigłowej, wypełniaczy.
Odmłodzenie twarzy
         
 
Wszytkie procedury anti aging.

Redukcja blizn
         
 
Możliwa redukcja przy zastosowaniu dermapenu, radiofrekwencji mikroigłowej.

   
Uniesienie czubka nosa
         
 
Zabieg możliwy do wykonania przy pomocy wypełniaczy tkankowych, najczęściej kwasu hialuronowego.
 
 
 


dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz

Lekarz Medycyny Estetycznej, Specjalista Położnictwa i Ginekologii
Ginekologia Estetyczna, Seksuologia Kliniczna
Gabinet Medycyny Estetycznej
Zarządzanie Jednostkami Ochrony Zdrowia
Specjalista Urolog, Febu
&
Estei Doktor Sp.P. Lekarzy

   
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści