Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

 
+48 517 056 831
Przejdź do treści
 
   

Cennik Medycyna Estetyczna

      

 
 
  
 Cennik Medycyna Estetyczna
 
Cennik - sprawdź ceny, stosujemy oryginalne i bezpieczne preparaty, zabieg jest wykonany w bezpiecznych warunkach w gabinecie zabiegowym - zapraszamy do naszego kameralnego gabinetu "Estei" Doktor Sp.P. K-K Matejki 18 - nowe ceny :) W „cofaniu czasu” stawiamy na sprawdzone metody a nie na niesprawdzone w praktyce nowości. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą łącznie z promocjami.
 
 
WAŻNE!
 
Wertując oferty, zawsze zwracaj uwagę nie tylko na cenę ale także na ilość oferowanego w cenie zabiegu PREPARATU, co wpływa na efekt pozabiegowy i długość jego utrzymywania się.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poniżej przedstawiamy trzy różne cenniki różniące się ilością informacji dodatkowych w zależności od preferencji.
                     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     

Medycyna Estetyczna

Cennik zabiegów Estei

          
W zależności czy jesteś osobą początkującą z Medycyną Estetyczną czy też nie, masz do wyboru trzy rodzaje cenników. W każdym z nich zakres cen jest ten sam, różnią się między sobą ilością informacji dodatkowych. Dla osób, które potrzebują jeszcze więcej informacji wskazane jest skorzystanie z formularza kontaktowego bądź wybranie innej formy kontaktu.
 

Możliwość indywidualnej wyceny zabiegu
                  
Skontaktuj się telefonicznie, po krótkim przedstawieniu problemu uzyskasz racjonalną i indywidualną wycenę zabiegu.
  
   
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Katowice

Cennik zabiegów medycyny estetycznej

Koszty medycyny estetycznej zazwyczaj są przedstawione w formie rozbudowanej bądź bardzo krótkiej. Dla osób mających styczność z estetyką i zabiegami znalezienie konkretnej kwestii nie stanowi problemu. Dla osób mających pierwszą styczność z tego typu ofertami bądź są osobami początkującymi w tym względzie zrozumienie oferty bywa bardzo trudne. Związane to jest z tym, że czasami cena zabiegu oparta jest o preparat jakim jest wykonywana procedura, osobą początkująca może nie mieć wiedzy w tym względzie, dlatego znalezienie tego co kogoś konkretnie interesuje może być niemożliwe. Coraz większa liczba ofert zakłada podziała na zabieg oraz na okolicę ciała.
 
 

Medycyna estetyczna Katowice cennik

Opole

Medycyna Estetyczna w Katowicach, Opolu jest dostępna w wielu gabinetach. W innych miastach zazwyczaj jest przynajmniej jeden profesjonalny lekarz medycyny estetycznej. Mnogość ofert bywa duża, zazwyczaj im większe miasto tym więcej ofert, warto wyczekiwać na promocję oraz okresowe obniżki cen – wtedy estetyka bywa najtańsza, ale wymaga od nas stałego wertowania ofert, co jest związane ze znacznym nakładem czasu.
 
 

Ceny zabiegów w gabinecie i klinice na twarz

Ceny zabiegów na twarz są kluczowym punktem tego typu ofert, gdyż anty-aging tyczy się przede wszystkim twarzy. W gabinetach czy klinikach ceny za ten sam zabieg mogą być znacznie różne. Poza ilością użytego preparatu jak i początkową jego ceną na poziom oferty końcowej może wpływać koszt utrzymania danego lokalu i kosztów z tym związanych, więc to jest dość istotny element różnicujący koszt. Państwo wybierają gdzie pójdą i do kogo. Zabiegi wykonywane przez lekarzy są zazwyczaj wyższe niż koszt tego samego zabiegu wykonana przez inną osobę.
 
 
Cennik zabiegów medycyny estetycznej i kosmetyki estetycznej z dermatologią estetyczną
Dermatologia estetyczna jest synonimem ogólnie pojętej medycyny estetycznej. Dermatolog dodatkowo zajmuje się leczeniem chorób skóry, wenerologią. Kosmetyka estetyczna obejmuje dodatkowo szereg prostych procedur, gdzie najczęstszą w tym zakresie jest peeling skóry czy inne drobne zabiegi mające na celu lekko wygładzić, rozjaśnić cerę.
 

Racjonalnie najniższe

Ceny zabiegów
Cena zabiegów jest niestety znaczna jak na realia polskie. Zdecydowanym czynnikiem warunkującym ostateczny kształt oferty jest cena użytego preparatu jak i jego ilość. Inną grupą kosztów jest tzw. doświadczenie osoby wykonującej zabieg, na które składa się koszt uzyskania wiedzy jak i pełnej świadomości związanej z odpowiedzialnością prawną. Ostatnią grupą kształtująca ostateczny koszt jest lokal i koszt jego utrzymania.
 
 
Niskie ceny, najtaniej
W najtańszej czy niskiej cenie zabiegi medycyny estetycznej są możliwe do wykonania profesjonalnie, ale i tak suma pieniężna jest znaczna o czym mowa była powyżej. Przy ostatecznym wyborze gdzie i do kogo pójdziemy na zabieg cena nie może być jedynym czynnikiem wpływającym na tą decyzję, gdyż praktyka zawodowa pokazuje jak wiele osób zgłasza się celem leczenia powikłań, a cześć tych powikłań można było przewidzieć i uniknąć.
 
 

Ginekolog

Ginekolog jest lekarzem zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń narządów rodnych kobiety. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że ginekolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała, więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 

Urolog

Urolog jest lekarzem w praktyce zajmującym się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń układu moczowego oraz zewnętrznych narządów rodnych mężczyzny. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że urolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała (badanie może obejmować badanie palpacyjne gruczołu krokowego przez odbyt), więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej jest lekarzem w praktyce nie leczącym chorób, zajmuje się głównie elementami anty-aging i zabiegami pochodnymi. Zazwyczaj pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, ewentualne wykonanie zabiegu. Wszystko może zająć do 120 minut. Lekarz dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej, u której wykonywany jest zabieg.
 
 

Urologia estetyczna

Zajmujemy się zabiegami poprawiającymi wygląd zewnętrznych narządów płciowych męskich.
 
 

Ginekologia estetyczna

Zajmujemy się zabiegami poprawiającymi wygląd zewnętrznych narządów płciowych żeńskich.
 
 

Seksuologia kliniczna

Poza wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii, urologii posiadamy wiedzę z zakresu Seksuologii Klinicznej poprzez ukończone studia podyplomowe SWPS. Seksuologia Kliniczna zajmuje się m.in. etiologią, patogenezą i leczeniem dysfunkcji seksualnych, które ma na celu poprawę w zakresie zaburzeń relacji partnerskiej. Jest dziedziną łączącą klasyczną medycynę z elementami psychologii, psychoterapii. Pierwsza wizyta która obejmuje dokładny wywiad lekarski, badanie fizykalne, omówienie postępowania diagnostycznego, leczniczego, terapeutycznego, omówienie oczekiwań, podsumowanie wizyty, zajmuje około 60-90 minut. Zawsze trzeba mieć na względzie że urolog, ginekolog z racji specyfiki zawodu czasami zaproponuje badanie fizykalne intymnych części ciała (u mężczyzny badanie także może obejmować badanie palpacyjne gruczołu krokowego przez odbyt), więc należy się tego spodziewać, lekarz zaś dopełni wszelakich starań aby dochować maksymalnej godności jak i komfortu osoby badanej.
 
 
Dermatologia estetyczna
Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje leczenie schorzeń skóry należy zgłosić się do Dermatologa.
 
 
Kosmetologia i Chirurgia estetyczna
Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje proste i podstawowe czynności bez przerywania na całej grubości ciągłości skóry należy zgłosić się do Kosmetologa. Jeżeli zakres czynności estetycznych obejmuje procedury chirurgiczne należy zgłosić się do lekarza Chirurgii Plastycznej.
 
 
     
Kędzierzyn-Koźle, Opole, Gliwice, Bytom, Zabrze, Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska
Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzislaw Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Kraków, Wadowice, Skoczów

Zapraszamy do klinik, gabinetów z którymi współpracujemy :)
 

Najtaniej

Najtaniej nie zawsze oznacza najlepiej, nie daje zadowolenia z zabiegu !
 

Dobre ceny

Dobre ceny nie zawsze oznaczają bezpiecznie i profesjonalnie. Pamiętaj o tym.
    
 
 
 
 
 
 
  
   
 

BOTOX, Vistabel, Bocouture, Botox Azzalure

           
  
1 jednostka Botoksu = 1 jednostka Bocouture = 2,5 jednostki Azzalure.
Różnica między praparatami to zasięg działania toksyny botulinowej, mierzony w centymetrach od punktu podania. Przyjmuje się, że Botox / Vistabel i Bocouture mają podobny zasięg (Botox 3,7 cm, Bocouture 3,2 cm), natomiast Azzalure ma większy zasięg, 4,6 cm. Dla osoby, u której wykonywany jest zabieg różnica zasięgu jest bez znaczenia. W praktyce ma to jedynie znaczenie dla osoby wykonującej zabieg, zaś dla osoby, której podawany jest botox jest to bez różnicy. Końcowy efekt po zastosowaniu każdego wymienionego preparatu botoksu jest taki sam. Różnica polega też na sposobie przechowywania preparatu oraz na podstawowej cenie. Najdroższy i nie wymagający przechowywania w lodówce jest Bocouture, najpopularniejszy w gabinetach jest zaś Azzalure ze względu na najlepszy stosunek ceny do efektu, ale wymaga przechowywania w lodówce – stąd jeżeli botox nie był prawidłowo transportowany, przechowywany to zwyczajnie „nie chwyci” – nie zadziała.


  
 
Podnoszenie, uniesienie brwi
           
     
Wykorzystujemy do tego odpowiednie nici implantowane pod skórę ale także botox. Alternatywą o mniejszej inwazyjności są zabiegi laserowe, o większej inwazyjności zabiegi chirurgiczny. Nici mające zastosowanie w medycynie estetycznej umieszcza się w odpowiedni sposób, tak aby uzyskać efekt uniesienia brwi, bardzo ważne jest zachowanie symetrii. Zabieg przeznaczony dla opadniętych brwi w stopniu  średnim, bardzo skuteczny, można powtórzyć po około 18 – 24 miesiącach. Botox daje natychmiastowy efekt, może być uzupełnieniem zabiegu z nićmi jak i samodzielnym zabiegiem, należy powtarzać co 6 miesięcy, jest całkowicie bezinwazyjny. Dla brwi znacznie opadniętych z dużym nadmiarem skóry zarezerwowany jest zabieg inwazyjny, czyli chirurgiczny – decyzja o formie postępowania jest możliwa po konsultacji lekarskiej.
  

  
   
Zmarszczki nosa - królicza zmarszczka. Likwidacja króliczego nosa.
           
  
Boczne zmarszczki, które korygujemy przy pomocy toksyny botulinowej oraz innych zabiegów jak Dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi. Króliczy nos to zmarszczki mimiczne Zlokalizowane są w okolicy bocznych powierzchni nosa zmieniając wygląd twarzy na „wiecznie niezadowoloną”, „bez uśmiechu” „twarz grymaszącą”. Z takimi zmarszczkami wyglądamy bardzo nieatrakcyjnie. Botox króluje w korekcji tego typu problemy dając spektakularne efekty. Tego typu zmarszczki powstają ze względu na zbyt żywą mimikę twarzy oraz utrwalenie marszczenia skóry. Po zastosowaniu botoksu warto skórę wygładzić przy pomocy dermapenu, radiofrekwencji czy lasera co2. Można też zastosować peelingi.
 

 
 
Uśmiech dziąsłowy. Likwidacja.
           
  
Korekcja przy pomocy botoksu.

 
Podnoszenie kącików ust. Kąciki ust.
          
  
Stosujemy wypełniacze tkankowe. Pomocne bywają nici implantowane podskórnie, HIFU, botox.

 
Cellulit bródkowy - silny mięsień bródkowy. Kamienista broda. Lifting podbródka. Korygowanie kształtu brody.
          
  
Zastosowanie: botoks, wypełniacze tkankowe.

 
Platysma - wygładzanie szyi. Lifting szyi.
          
  
Do wygładzenia szyi możemy użyć botoksu, nici, zabiegów typu Dermapen, laser, radiofrekwencja
 
 

Kwas hialuronowy

          
  
Najbardziej popularny wypełniacz tkankowy stosowany w wielu okolicach ciała. Istnieje enzym hialuronidaza, która może rozpuścić kwas hialuronowy w przypadku potrzeby medycznej.
 
 

Powiększanie ust

          
  
Bardzo popularny i pożądany zabieg. Najczęściej stosuje się do wypełnienia kwas hialuronowy, istnieją tez wypełniacze, które nie są stworzone na bazie hialuronu.

 

Bruzdy nosowo-wargowe

          
  
Podstawa jest wypełnienie bruzd wypełniaczem, zabiegami dodatkowymi mogą być nici, hifu, chirurgiczny lifting twarzy.

 
Odmładzanie dłoni – rąk. Poprawa wyglądu.
          
  
Możemy zastosować silne peelingi, dodatkowo wypełniacz tkankowy, nici PDO, zabiegi laserowe, RF mikroigłową.

 

Osocze bogatopłytkowe

          
  
Zabieg mający na celu rewitalizację skóry poprzez pobudzenie procesów metabolicznych w żądanej okolicy – podania osocza. Zabieg bardzo skuteczny pod warunkiem, ze jest wykorzystywany systematycznie.

 

Lifting Twarzy

          
  
Popularny zabieg odmładzający twarz, wygładzający rysy twarzy, bardzo skuteczny z natychmiastowym efektem. Stosuje się nici pdo, z haczykami, stożkami, inne.
 
 

Kurze łapki. Likwidacja zmarszczek okolicy oka /oczodołu/

          
  
Zmarszczki wokół oczu, podstawowym rekomendowanym zabiegiem jest zastosowanie toksyny botulinowej. Zabiegami dodatkowymi mogą być: Dermapen, laser, RF, peelngi.

  

Cosmelan. Redukcja przebarwień

          
  
Bardzo skuteczna terapia depigmentacyjna. Zabieg polega na nałożeniu odpowiedniej substancji na skórę, która usuwa przebarwienia. W domu stosuje się dodatkowy, rekomendowany krem jako zabieg uzupełniający.

 

Dermapen

          
  
Bardzo skuteczny zabieg wygładzający skórę, czyli niwelujący drobne zmarszczki. Możemy stosować go na każdą okolicę ciała.

 
Nos – korekta. Korekta kształtu nosa.
          
  
Lekkie krzywizny garbu nosa możemy korygować wypełniaczami tkankowymi. Warto zastanowić się, czy nosa nie należy skorygować chirurgicznie.

  
Czoło zmarszczki poziome, poprzeczne.
          
  
Standardowym zabiegiem jest botox. Jest bardzo skuteczny, należy go systematycznie powtarzać. Dodatkowe zabiegi to: dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi.

  
Lwia zmarszczka. Zmarszczki pionowe czoła
          
  
To pionowa zmarszczka na czole pomiędzy brwiami. Standardowym zabiegiem jest botox. Jest bardzo skuteczny, należy go systematycznie powtarzać. Dodatkowe zabiegi to: dermapen, laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, peelingi.

 
Migrenowy ból głowy. Leczenie migreny.
          
  
Przy przewlekłych napięciowych bólach głowy z pomocą przychodzi botoks. Jest to zabieg bardzo skuteczny, pełna ulga odczuwana jest po około 2 tygodniach od iniekcji botuliny.

 

Nadpotliwość. Leczenie nadpotliwości.

          
  
Bardzo popularny i skuteczny zabieg przy zastosowaniu Botoxu. Jest to zabieg bardzo skuteczny, pełna ulga odczuwana jest po około 2 tygodniach od iniekcji botuliny. Alternatywa do zabieg RF.

 
Bruksizm. Leczenie bruksizmu.
          
  
Zgrzytanie zębami. Zabieg przy zastosowaniu Botoxu. Rewelacyjna skuteczność.

 
Wypadanie włosów.
          
  
Wskazane odżywcze zabiegi mezaoterapii. Przy genetycznych uwarunkowaniach brak skutecznych prewencyjnych metod. Warto jest wykonać diagnostykę lekarsko hormonalną celem wykluczenia przyczyn łysienia na tej płaszczyźnie.

 

Cienie pod oczami

Worki pod oczami

          
  
Cienie jak i worki pod oczami to bardzo częsty problem estetyczny twarzy kobiet i mężczyzn. Skuteczne metosdy to wypełniacze tkankowe, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, laser co2, dermapen, radiofrekwencja mikroiglowa. Jest wuele skutecznych metod na tego typu problemy. Ostateczne postępowanie ustala się po konsultacji lekarskiej.

 
Mezoterapia Szyi, Dekolt
          
  
Zabiegi mezoterapii wskazane celem rewotalizacji skóry, czyli pobudzenia do odnowy, celem wygładzenia, nadania świeżego wyglądu.

  

Wolumetria twarzy

Wolumetria policzki

          
  
Zabiegi wypełniania są wskazane, gdy skora twarzy jest wiotka, a owal zaburzony. Zabieg niezmiernie popularny. Nadaje twarzy odpowiedni świeży wygląd, odbudowuje owal czyli prawidłowy kształt twarzy, poprawia wszelakie asymetrie.

  
Broda powiększanie
          
  
W przypadku krótkiej czy zapadniętej brody z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Stosuje się wypełniacze tkankowe o różnej gęstości, twardości.

 
Zmarszczki palacza. Likwidacja zmarszczek palacza
          
  
Zmarszczki powstałe w wyniku palenia tytoniu /wielu papierosów/ wokół ust, czyli czerwienie wargowej.

 

Wampirzy lifting

          
  
To jedna z najbardziej skutecznych mezoterapii celem odmłodzenia skóry. Stosuje się własną, odwirowaną krew – osocze, które na zasadzie iniekcji podskórnej podaje się w pożądane miejsce celem odnowy biologicznej.

  

Ginekologia Estetyczna

          
  
Całokształt zabiegów mających na celu poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych u kobiety. Bardzo popularna i pożądana grupa zabiegów.

 
Przywracanie objętości warg sromowych większych
          
  
Zastosowanie mają wypełniacze tkankowe.

 
Lifting krocza tylnego
          
  
Lifting przy pomocy implantacji nici.

 
Lipoliza wzgórka łonowego
          
  
W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy wzgórka łonowego, która nadaje tej okolicy nieatrakcyjny wygląd istnieje możliwość jej redukcji przy zastosowaniu substancji redukujących tkankę tłuszczową.

 
Powiększanie punktu G. Zabieg O-shot /Orgasm-Shot/
          
  
Celem wzmocnienia przeżyć seksualnych istnieje możliwość powiększenia punktu G za pomocą kwasu hialuronowego.

   
Głębokie nawilżenie okolicy. Ujędrnienie skóry, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, odbudowa skóry okolicy intymnej.
          
  
Koktajle odżywcze podane za pomocą mezoterapii igłowej.

  

Urologia estetyczna

          
  
Całokształt zabiegów mających poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych u mężczyzn.

 

Powiększanie penisa

          
  
Zastosowanie mają wypełniacze tkankowe oraz drobne metody chirurgiczne.

 

Wydłużenie krótkiego wędzidełka

          
  
Wydłużenie wędzidełka w przypadku wskazań.

 
Wąski napletek
          
  
Przewężony napletek wymagający korekty chirurgicznej.

 
Stulejka
          
  
W przypadku całkowicie nieodprowadzalnego napletka wskazana jest korekta chirurgiczna, ewentualne wycięcie przewężonego napletka.

 

Seksuologia

          
  
Seksuologia Kliniczna - całokształt objawów, zaburzeń tyczących się sfery intymnej, współżycia seksualnego. U kobiet, mężczyzn, nastolatków.

 

Modelowanie ust

          
  
W przypadku małych, nieatrakcyjnych ust, asymetrycznych, przesuszonych polecamy zabieg wypełniania kwasem hialuronowym. Dla osób z uczuleniem na w/w substancję oferujemy alternatywny wypełniacz.

 
Redukcja zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie - indywidualny dobór zabiegu. Odmłodzenie szyi i  dekoltu.
          
  
To ogólna grupa zabiegów mających na celu odmłodzenie, czyli anty-aging. Zastosowanie mają: botoks, wypełniacze tkankowe, peelingi chemiczne, dermapen, laseroterapia, radiofrekwencja mikroigłowa, hifu.
 

Korekta kształtu żuchwy
          
  
W przypadku zaburzonego owalu twarzy, odwróconego trójkąta młodości istnieją zabiegi medycyny estetycznej pozwalające na korekcję kształtu żuchwy. Zastosowanie mają nici z haczykami, stożkami, lipoliza, wypełniacze tkankowe. W przypadku zaawansowanych zmian wskazany chirurgiczny lifting. Zabiegi nie zmieniają kształtu kości – żuchwy.
 
 
Wypełnianie okolicy skroniowej
          
  
W przypadku zapadniętej skroni istnieje możliwość zastosowania wypełniaczy tkankowych

  

Modelowanie policzków

          
  
Wolumetria to bardzo popularny zabieg, zwłaszcza przy zastosowaniu kolagenu.

  

Nawilżenie ust

          
  
Zastosowanie: kwas hialuronowy

  
Nici liftingujące - lifting twarzy. Podnoszenie skóry policzków. Modelowanie, uniesienie owalu twarzy. Redukcja chomików. Podkreślenie kąta żuchwy.
          
  
Bardzo popularny zabieg celem przywrócenia prawidłowych proporcji twarzy, odmłodzenia i wygładzenia twarzy, redukcji ostrych zarysów. Jedna z najczęstszych procedur estetycznych w medycynie. Nici pdo, haczykowe, stożkowe, lift strong, inne.

 
Uniesienie piersi
          
  
Przy pomocy nici. Zabieg małoinwazyjny, bardzo skuteczny przy małych piersiach. Przy dużym biuście niewskazany.   

 

Mezoterapia igłowa.

          
  
Mikronakłuwanie skóry celem podania podskórnego substancji odżywczych celem odnowy /rewitalizacji/ skory, pobudzenia procesów odnowy biologicznej.

 

Sucha, odwodniona skóra - poprawa "gęstości" i nawilżenie skóry

          
  
Mezoterapia igłowa głownie z zastosowaniem kolagenu, kwasu hialuronowego.

 
Nierówna, porowata skóra, rozszerzone pory. Redukcja drobnych zmarszczek – Dermapen
          
  
Bardzo skutecznie wygładza skórę każdej okolicy poprzez miliony nakłuć pobudzając ją do odnowy biologicznej.
 
 
Wiotka skóra. Poprawa napięcia skóry
          
  
Poprawa tego typu problemów możliwa przy zastosowaniu Demapenu, lasera, radiofrekwencji mikroigłowej, wypełniaczy.
 
 

Odmłodzenie twarzy

          
  
Wszytkie procedury anti aging.

 
Redukcja blizn
          
  
Możliwa redukcja przy zastosowaniu dermapenu, radiofrekwencji mikroigłowej.

    
Uniesienie czubka nosa
          
  
Zabieg możliwy do wykonania przy pomocy wypełniaczy tkankowych, najczęściej kwasu hialuronowego.
 
 
 
 
 
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści