+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści

 
 
Bródka, Żuchwa, Nos, Platek ucha zabiegi cena zabieg gdzie
 
 

Nos krzywy garb nosa

 
 
 
 
 
Nos krzywy garb nosa Poprawa Wyprostowanie Korekta Nosa opinie cennik tanio forum Zabiegi na nos Podkreślenie uwidocznienie kąta żuchwy Ujędrnienie płatka ucha Korekta cofniętej bródki Powiększenie Poprawa profilu brody bródki twarzy Cena - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 

  Nos krzywy garb nosa Poprawa Wyprostowanie Korekta Nosa

   

BRÓDKA


Bródka stanowi ważną część twarzy, gdyż jej wygląd i kształt odpowiadają za zachowanie proporcji twarzy. W przypadku bródki brukowanej lub cofniętej istnieje możliwość jej korekty niechirurgicznej.Cofnięta bródka – korekta kwasem hialuronowym


Cofnięta bródka może być źródłem wielu kompleksów i zaburzać profil twarzy. Korekcja bródki przy użyciu kwasu hialuronowego pozwoli przywrócić pożądany kształt i  harmonię.


Jak wygląda zabieg?

-w okolice bródki podaje się preparat kwasu hialuronowego. Zabieg jest krótki. Skórę znieczula się miejscowo.Bródka brukowana – korekta botoxem


W przypadku bródki brukowanej (o nierównej powierzchni, związanej z nadczynnością mięśnia bródkowego) bezcenny jest zabieg z użyciem botoxu.Podanie botoxu pozwala bródce się nieco zrelaksować, przez co wyrównują się nierówności powstałe na brodzie.


Jak wygląda zabieg?

-zabieg wykonywany jest bez znieczulenia. Jest niebolesny. Polega na podaniu w odpowiednie punkty na brodzie toxyny botulinowej. Pierwszy efekt pojawia się po 2-3 dniach. Pełny efekt uzyskuje się po 2 tygodniach.


  
 
 
 
 


ŻUCHWALinia żuchwy stanowi ważny fundament twarzy a jej kształt wpływa na atrakcyjność i proporcje twarzy.

Najbardziej pożądanym kształtem twarzy jest tzw. „trójkąt młodości”, którego wierzchołek stanowi wąska broda a podstawę uwypuklone kości policzkowe, brwi i oczy. Wraz z wiekiem trójkąt młodości zanika, a rysy twarzy zmieniają się tworząc „trójkąt starości”. Pojawiają się chomiki, bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, poszerza się owal twarzy, a brzeg linii żuchwy staje się mniej wyrazisty i zaburzony przez opadające tkanki.
Większość zmian na twarzy można odwrócić przywracając twarzy właściwe proporcje i kształt.

Medycyna estetyczna proponuje kilka zabiegów przeznaczonych specjalnie do korekty okolicy żuchwy, zaliczamy do nich: lifting z użyciem nici 4d, ostrzykiwanie kwasem hialuronowym lub toxyną botulinową (botoxem).Propozycje zabiegu w zależności od problemu okolicy żuchwy:

 • -korekta z użyciem kwasu hialuronowego – zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiednie punkty w okolicach żuchwy celem podkreślenia kąta żuchwy. Zabieg jest niebolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
 • -lifting z użyciem nici 4d – zastosowanie nici 4d pozwala przywrócić prawidłowy kształt żuchwy i zniwelować tzw. „chomiczki”. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest niebolesny.
 • -ostrzykiwanie botoxem – w przypadku nadmiernie zarysowanego mięśnia żwacza pozwoli osłabić mięsień dzięki czemu twarz przybiera bardziej owalny kształt. Zabieg jest bezpieczny i niebolesny. Osłabienie mięśnia nie powoduje zaburzeń mowy lub żucia.
 • -ostrzykiwanie botoxem - w przypadku nadmiernie napiętego mięśnia szerokiego szyi pozwoli go zrelaksować i przywrócić harmonię twarzy.
 
 
 
 
 
 


Krzywy NosKorekta kształtu nosa kwasem hialuronowym stanowi alternatywę dla tradycyjnej operacji nosa dla osób, które nie chcą się poddać operacji chirurgicznej narażając się na proces gojenia i rekonwalescencji. Przy użyciu kwasu hialuronowego możemy zniwelować garby nosa, podnieść grzbiet i czubek nosa.


Jak wygląda zabieg korekty krzywego nosa?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny.


Wskazania do zabiegu korekcji krzywego nosa:


 • korekcja garbów nosa, opadających wierzchołków nosa
 • podniesienie grzbietu nosa,
 • podniesienie czubka nosa

Po zabiegu nos może być tkliwy i lekko zaczerwieniony. Mogą wrócić do codziennych aktywności i nałożyć makijaż.


Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby autoimmunologiczne
 • zmiany zapalne w obrębie skóry, skłonność do tworzenia się blizn
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych i przeciwzapalnych


  
 
 
 
 


PŁATEK UCHA - ujędrnienie, korekcjaSkóra płatka ucha podobnie jak skóra na ciele również ulega procesowi starzenia. Płatek ucha staje się wiotki, traci jędrność, pojawiają się zmarszczki. Istnieje szybka i bezpieczna metoda przywracanie jędrności przy zastosowaniu kwasu hialuronowego. Zabieg jest niebolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym.Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.


Przeciwwskazania do zabiegu korekty płatka ucha:

 • ciąża i okres laktacji
 • alergia na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • stany zapalne w miejscu podania preparatu
 • choroby nowotworowe w trakcie leczenia
  
 
   
 
 
   
        

Może Cię zainteresuje:


 
   


Inne osoby także przeczytały:


 
Leczenie Łysienia
łysienie zabieg dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Bruzdy nosowo-wargowe
bruzdy na twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Kurze Łapki
skóra na twarzy zmarsczki koło oczu dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Korygowanie
Zagęszczanie skóry
skóra twarzy zabieg mezoterapii dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Mezoterapia
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści