Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

Przejdź do treści

   

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (P-T-M-E-I-A-A)

oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej
(European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology - ESCAD).

 
 
 
 
 
 
 
  

dr n. med. Agnieszka Ledniowska


 
Doświadczenie:
         
1. Lekarz Medycyny Estetycznej od 2008
2. Doktor Nauk Medycznych - (tytuł uzyskany na Śląskim Uniwersytecie Medycznym}
3. Wykładowca akademicki Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (kształcę na uczelni lekarzy z zakresu Medycyny Estetycznej, promotor i recenzent prac na wielu kierunkach)
4. Adiunkt Zakładu Anatomii Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Opolu
5. Specjalista Ginekologii i Położnictwa
6. Ukończone studia podyplomowe: Seksuologia Kliniczna, Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, Medycyna Estetyczna dla Lekarzy
7. Ponadto kilkadziesiąt certyfikatów, a także wyróżnienia
8. Ceniony lekarz w sferze "beauty" przez fotomodelki i aktorów. Liczne rekomendacje
9. Razem z mężem wiodą prym w rozwiązywaniu kobiecych i męskich problemów
10. Prezes spółki "Doktor" Sp.p. A.L. & G.L. Lekarze
         


....
Dzięki zadowolonej rzeszy osób, ponad 1000 oddanych głosów wygrałam ranking na najlepszego Lekarza Medycyny Estetycznej i uzyskałam tytuł Mistrzyni Urody w Krakowie w roku 2018. Ze względu na dobre opinie, najlepsze efekty, trwałe i skuteczne zabiegi, polecenia zadowolonych Pacjentów, z moich usług korzysta wiele znanych osób. Pracuję na Uczelni SWSM Katowice, gdzie jestem Wykładowcą Medycyny Estetycznej kształcąc lekarzy z Katowic, ale także z całego Śląska, województwa opolskiego, małopolskiego, mazowieckiego, zachodnio-pomorskiego. Na Uniwersytecie Opolskim Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Opolu kształcę także przyszłych lekarzy w zakresie Anatomii.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2009 roku ukończyłam studia podyplomowe w GWSH im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku: Medycyna Estetyczna dla Lekarzy. Tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na Wydziale Lekarskim w Zabrzu ŚUM w Katowicach pod opieką naukową Pana Doktora hab. n. med. Stanisława Horáka. Swoją pracę zawodową łącze z rozwojem naukowym, jestem autorką publikacji naukowych w polskich oraz zagranicznych czasopismach.
Lider Naturalnego Wyglądu 2019

....

dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz

Od przeszło dziesięciu lat wykonuję zabiegi z zakresu medcyny estetycznej dzięki czemu poznałam potrzeby i wymagania współczesnych kobiet oraz mężczyzn. Liczne kongresy naukowe, kursy, warsztaty oraz szkolenia medyczne, m.in. w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti - Aging im. Prof. Pasquale  Motolese pozwoliły mi  stale podnosić  swoje  kwalifikacje, umiejętności.
 
W ciągu pracy zawodowej wykonałam ponad 2500 zabiegów medycyny estetycznej, zjednując sobie rzesze zadowolonych kobiet oraz mężczyzn. Pracowałam nad farmaceutykami wprowadzanymi na rynek detaliczny. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są najlepszymi preparatami dostępnymi na rynku, posiadającymi certyfikaty rejestracyjne w dziedzinie medycyny estetycznej oraz wyróżnionymi przez zespoły dermatologów estetycznych tzw. „Perły dermatologii estetycznej”.

W pracy zawodowej stawiam na ciągły rozwój oraz perfekcjonizm. Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu podkreślić urodę, skorygować jej niedoskonałości, nadać skórze blasku, świeżości aby uzyskać spójność i harmonię. Dla mnie Medycyna jest sztuką, a doświadczenie uczy pokory - to moje motto w pracy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej.

 
  
Warto zobaczyć:
studia i certyfikaty z Medycyny Estetycznej

Klinika Medycyny Estetycznej

Na zabiegi z Medycyny Estetycznej szczególnie zapraszam do VipRoom Aesthetic Academy do prestiżowej Kliniki w Katowicach na ulicy Stawowej 10 - I piętro
 
 
 
 
 
 
 

Aneta Heluszka - Mistrzyni 2012 i 2013 w Fitness Sylwetkowym, Mistrzyni Polski 2018 i 2019 w Fitness Atletycznym, 1 miejsce Diamond CUP 2019 Warszawa, 4 miejsce Mistrzostwa Świata seniorów 2018, 3 miejsce Mistrzostwa Świata seniorów 2019
 

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

 
   
a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści