+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
INDEX zabiegów

Spring Thread Nici - lifting twarzy.

Spring Thread cena zabieg gdzie
 
 
Spring Thread Nici zabieg na twarz opinie cennik efekt niechirurgiczny lifting twarzy Wskazania do zabiegu liftingu modelowania poprawy owalu Twarzy Zabieg Cena zabiegu Efekty Opinie Tanio Cennik Gabinet Klinika Gdzie Leczenie Do Kogo Gojenie Forum Blog Polecane - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 
 
®

Nici Spring Thread trwale liftingujące TWARZ
CENA OD: prosimy o kontakt e-mail bądź telefoniczny
CZAS ZABIEGU: od 60_minut
LICZBA POWTÓRZEŃ: 1_RAZ/12-24_MC
ZNIECZULENIE: miejscowe
EFEKTY ZABIEGU: poprawa owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, likwidacja chomików
SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
OPIEKA POZABIEGOWA: TAK
ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK
WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
 Spring Thread – Nici do trwałego liftingu twarzy
 
Czym są nici liftingujące Spring Thread?
 
Nici Spring Thread to innowacyjna metoda odmładzania twarzy oraz ciała, która zdobyła swoja ogromną popularność najpierw we Francji oraz innych krajach Europy, a dzisiaj dostępna jest również w renomowanych Klinikach Medycyny Estetycznej w Polsce. Nici Spring Thread to nic innego jak cienka nić liftingująca, która pozwala wykonać bezinwazyjny i trwały lifting twarzy i ciała.
 
Powierzchnia nici Spring Thread pokryta jest silikonem, jej rdzeń stanowi zaś elastyczny, poliestrowy materiał, który umożliwia skuteczne, a zarazem naturalne podtrzymywanie opadającej skóry nie tylko twarzy i szyi, ale nawet dekoltu, pośladków, biustu, ramion czy ud.
 
Jakie efekty przynosi zabieg Spring Thread?
 
Nici Spring Thread to nie tylko bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie twarzy i ciała, ale ogólną poprawę kondycji skóry. Przy pomocy nici liftingujących możliwe jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu twarzy – bez konieczności nacięć skóry czy przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji.
 
Zabieg z użyciem Nici Spring Thread pobudza produkcję kolagenu i fibroblastów, dzięki czemu skóra jest pozbawiona zmarszczek, ale też gładsza i bardziej świetlista.
 
Dzięki temu zabiegowi możliwe jest podniesienie owalu twarzy, a także wzmocnienie obwisłych tkanek w wyniku procesu starzenia się skóry.
 
Spring Thread – dla kogo?
 
Nici liftingujące Spring Thread to metoda odmładzania, która najlepiej sprawdza się u osób, które mają do czynienia z pierwszymi oznakami starzenia się skóry – w takim przypadku zabieg przyniesie najlepsze efekty. Oczywiście, zabiegowi mogą poddać się również osoby, u których utrata jędrności i osłabienie struktury skóry jest na bardziej zaawansowanym poziomie, jednak w tym przypadku, dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów, zabieg nićmi Spring Thread warto połączyć z innymi metodami odmładzania twarzy z zakresu medycyny estetycznej jak laser frakcyjny, radiofrekwencja mikroigłowa, lipofilling czy osocze bogatopłytkowe.
 
Jak przebiega zabieg Spring Thread?
 
Zakładanie nici liftingujących Spring Thread nie jest bardzo skomplikowanym zabiegiem, jednak wymaga od osoby wykonującej zabieg znajomości zasad prowadzenia zabiegów w warunkach sterylnych – przydaje się doświadczenie na bloku operacyjnym. Chirurdzy mają ułatwione zadanie poprzez wyrobione nawyki pracy w warunkach sterylnych.
 
Cały zabieg trwa kilkanaście minut, a dzięki znieczuleniu miejscowemu, zabieg jest dla pacjenta praktycznie bezbolesny.
 
Dodatkową zaletą zabiegu jest to, że nie wymaga on hospitalizacji ani długiego okresu rekonwalescencji – po jego wykonaniu pacjent może w bardzo krótkim czasie powrócić do swoich normalnych zajęć.
 
Nici Spring Thread wprowadza się pod skórę przy pomocy specjalnie wyprofilowanych igieł – kaniul. Oczywiście, wykonaniu zabiegu mogą towarzyszyć pewne efekty uboczne w postaci zaczerwienienia, lekkiego bólu, obrzęku czy migreny, jednak powinny one ustąpić po upływie kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin.
 
Nie musimy też martwić się o to, że nici będą w jakiś sposób widoczne lub wyczuwalne pod skórą – są nie tylko bezbarwne, ale też bardzo elastyczne, dzięki czemu będą idealnie dostosowywać się do ruchów mięśni naszej twarzy.
 
Do czego stosuje się nici Spring Thread?
 
Trwałość nici Spring Thread, ich kształt, a także wyjątkowa sprężystość (ok. 20%) decydują o tym, że są one stosowane przede wszystkim do zabiegów przeprowadzanych na najbardziej delikatnych partiach ciała.
 
Najlepsze efekty otrzymuje się przy odmładzaniu twarzy i szyi, podbródka, a także do liftingu skóry pleców, ramion oraz tzw. „pelikanów” czyli tych partii ciała, które do chwili obecnej nie poddawały się zabiegom liftingującym.
 
Nić Spring Thread to szczególne osiągnięcie francuskich laboratoriów – dzięki nim odmładzanie twarzy i ciała jest bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
 
 
 
   


Inne osoby przeczytały:


a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści