+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
  

lekarz Grzegorz Ledniowski

   

Urologia, Psychiatria, Seksuologia Kliniczna, Chirurgia Estetyczna

 
 
 

O mnie


Moja pasją jest kompleksowe rozwiązywanie męskich problemów natury zdrowotnej /cielesnej i psychicznej, czy problemów związanych z zachowaniem, współżyciem intymnym, z estetyką intymną jak i powierzchowności.
 
Jestem lekarzem z kilkunastoletnim stażem pracy. W 2004 roku ukończyłem Wydział Lekarski w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie Urologii. - „Fellow of the European Board of Urology” (FEBU) uznawanego w krajach Unii Europejskiej. Tytuł nadany jest przez Europejską Radą Urologii (EBU - European Board of Urology), należącą do Europejskiej Unii Lekarzy Specjalistów (UEMS - Union Europeenne des Medecins  Specialistes). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology (EAU). Ukończyłem studia z zakresu Seksuologii Klinicznej rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Dodatkowo od kilku lat specjalizuję się w Psychiatrii
 
 
  
Inne dziedziny
Poza Urologią, Seksuologią Kliniczną, Psychiatrią, Chirurgią Estetyczną posiadam również praktyczną wiedzę z innych zakresów medycyny, między innymi Chirurgii Ogólnej, Urazowej, Chorób Wewnętrznych, Kardiologii, Neurologii, Pulmonologii. Wiedzę tą nabyłem przez ponad dekadę świadcząc usługi medyczne w szpitalnych oddziałach ratunkowych, specjalistycznych zespołach wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego oraz Npl.
 
 

Współpraca
Moje szerokie zainteresowanie medycyną pozwoliło mi zdobyć kontakty z wieloma cenionymi lekarzami z zakresu ginekologii, nefrologii, endokrynologii, onkologii, chirurgii ogólnej i plastycznej. W trakcie pracy zawodowej brałem udział w licznych kongresach ogólnopolskich i międzynarodowych. Byłem na stażach zagranicznych m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Francji. Doświadczenie zawodowe, zdobyta wiedza w różnych dziedzinach medycyny pozwala mi szerzej spojrzeć na problem, dzięki czemu mogę jak nikt inny kompleksowo udzielić porady medycznej.
  
   
   
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści