Przejdź do treści
   
   

Russian LIPS

Powiększanie - usta "na płasko"
                 
powiększanie ust na płasko
Usta "na płasko" - ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie, zabieg stał się standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn. Forum, blog. Wybierz Gabinet bądź Klinikę.

  

Cennik:

cena od 600PLN 1ml kwas hialuronowy (gab. "estei.pl" w zestawie)
cena od 680PLN 1ml kwas hialuronowyl (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg
 
 
Cena - Katowice:
od 800 zł
    
    
    
    
    
    
    
Spis treści
           
        
  
  

Usta na płasko - Russian LIPS - powiększanie.

        
Zabieg powiększania ust na płasko z podkreśleniem zewnętrznego konturu czerwieni wargowej. 💕 Inna technika wykonania zabiegu jak i odpowiednia sekwencja iniekcji uwypukla czerwień wargową w inny sposób niż tradycyjna metoda wypełniania na zasadzie wolumetrii. Do Russian Lips stosujemy kwas hialuronowy, który jest podawany prostopadle, gwieździście względem wargi górnej oraz dolnej. Wrażenie powiększenia ust uzyskujemy poprzez zwiększenie powierzchni czerwieni wargowej uwypuklając ją obwodowo. Usta są znacznie uwydatnione, ale mnie wypełnione niż przy klasycznej metodzie.
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Zabieg przeznaczony jest dla Pań 🌸 oraz Panów 🕶, którzy chcieliby podkreślić lub zmienić wygląd swoich ust. Uwydatnienie ust na płasko idealnie pasuje do młodszych osób i tych starszych "odważniejszych".
 
 

Katowice i inne miasta

Procedura jest wykonywana m. in. przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Russian Lips dostępne są także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Zapraszamy do kontaktu także osoby z innych miast - prosimy o e-mail bądź kontakt telefoniczny.
 
   
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 60_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 1raz/4-8mc. Efekt utrzymuje się do 8 miesięcy, jest uwarunkowany indywidualnie.
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: powiększenie czerwieni wargowej techniką na "płasko".
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: makijaż permanentny
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1-3 dni.
  

Zalecenia pozabiegowe:
 • W zaleceniach pozabiegowych należy przestrzegać pewnych prostych reguł. Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości. Ważne jest aby przez kilkanaście godzin po zabiegu nie nakładać makijażu, tak aby skóra swobodnie „oddychała”. Nie należy także do 5 dni uprawiać ekstremalnych, wysiłkowych sportów czy uprawiać ciężkiej fizycznej pracy (ma to związek z możliwym przejściowym odwodnieniem, co negatywnie wpływa na kwas hialuronowy, który jest higroskopijny). Wszelakie gwałtowne wahania termiczne także nie są korzystne.
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • Zabieg nie jest bolesny, ponieważ na skórę stosuje się krem anestetyczny. Znieczulenie miejscowe.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i podpisywana jest zgoda na zabieg.
   • skóra przed zabiegiem jest znieczulana tak aby zabieg był dla Państwa jak najmniej uciążliwy.
   • kwas hialuronowy podawany jest igłą bądź kaniulą w czerwień wargową.
   • efekt zabiegu jest natychmiastowy.
    
   Zabieg wykonuje się w 99% przypadków w znieczuleniu miejscowym – jest to najbezpieczniejsza forma znieczulenia, bez ryzyka np. na uczulenie na środek znieczulający podany w iniekcji.
       
       

      Kwalifikacja + badanie lekarskie
      Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

      \/
      Wskazania

      👉 mała powierzchnia czerwieni wargowej - powiększenie ust na płasko      Ile trwa rekonwalescencja?
      • 1-3 dni, szczególna rekonwalescencja nie jest wymagana


      X
      Przeciwwskazania:

      • Typowe dla podawania kwasu hialuronowego
        
        
         
           
        
         

      Tanio

              
      Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
        
        


       

      Czas zabiegu
              
      Zabieg trwa około 60 minut. Po zabiegu przez 2 dni może utrzymywać się obrzęk ust. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze pełną rekonwalescencję
       
       
       
       
       
      Jak sie przygotować
             
      Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
        
        


       

      Ilość powtórzeń
              
      Ilość powtórzeń zależy od wielu czynników: wielkości ust które chcemy osiągnąć, wyglądu ust przed zabiegiem, nawadniania się, palenia papierosów, opalania się i stosowania się do zaleceń lekarskich. Pełny efekt pojedynczego zabiegu utrzymuje się około 4-8 miesięcy, jest uwarunkowany indywidualnie.
        
        

       
       

      Efekty zabiegu
              
      Efekt zabiegu jest natychmiastowy, proponujemy obejrzeć zdjęcia i filmy Przed i Po.
        
        


       

      Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
              
      Zapewniamy pełne wsparcie pozabiegowe w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
        
        
       
         
       
        
      Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
              
      Nie wymaga szczególnych zabiegów, można rozważyć dodatkowy makijaż.
        
        
       
       
       
       
      Komentarz eksperta, pozostałe informacje
              
      Należy pamiętać, że dopiero konsultacja wyjaśni wątpliwości jaka metoda na powiększanie ust będzie najkorzystniejsza u danej osoby. U osób, które powiększały usta 💋 do kilku miesięcy wstecz należy rozważyć w pierwszej kolejności zabieg rozpuszczania kwasu hialuronowego. Powiększanie ust klasycznie jest mniej „krzykliwe”, ale twarz wygląda bardziej dostojnie, poważnie. W metodzie ust na płasko usta zdecydowanie bardziej rzutują się na pierwszy „rzut oka”, twarz jest bardziej ekstrawagancka dla innych. Palenie papierosów, korzystanie z solarium, odwadnianie się oraz opalanie się skracają efekt zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego.
       
        

       
       
      Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych miast:
      Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
          
          

        
      Wróć do spisu treści