+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści


Zabiegi na twarz, ciało

                       
 
             
   
   
 
 
 
 
Ze względu na różne preferencje w kwestii sposobu wyszukiwania tego co nas interesuje, przedstawiamy kilka możliwych podziałów. Do klasyki należy podział w oparciu o tzw. "Problem". Do wyboru jest także podstawowy oraz rozbudowany podział w oparciu o "Okolicę Anatomiczną".

 
  

Zabiegi na twarz i całe ciało - Estei

Zapraszam Państwa do zapoznania się z możliwymi zabiegami z Medycyny Estetycznej.

 
Inny i najważniejszy podział zabiegów oparty jest o to, co jest najpopularniejsze w klinikach czy gabinetach z Medycyny Estetycznej. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia portfolio tego typu zabiegów dostępnych na witrynie internetowej. Na końcu znajdą Państwo podział w oparciu o preparat stosowany czy urządzenie stosowane przy zabiegu z medycyny estetycznej oraz ogólny, sugerowany podział zabiegów w oparciu o nasz własny wiek metrykalny.

  • Jeżeli ktoś nie potrafi odnaleźć tego czego potrzebuje może skorzystać z naszej prostej wyszukiwarki zabiegów.
  • Jeżeli ostatecznie Państwo mają problem z wyszukaniem zabiegu, sardecznie zapraszam do kontaktu e-mail bądź telefonicznego. Można skorzystać z formularza kontaktowego.
 
 
   
             
 
 
             
   
 
Podział anatomiczy
   
             
 
TWARZ
Zabiegi
wargi usta modelowanie powiekszanie korygowanie
OKOLICA UST

poprawa wyglądu szyi dekoltu dłoni
SZYJA, DEKOLT

jak walczyć z nadpotliwością pach rąk stóp
NADPOTLIWOŚĆ

 
 
Problem
                       
 
 
 
Podział czynnościowy / preparat i urządzenie / wiek
             
    

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna umożliwia systematyczne ujmowanie lat z metryki :) Połącznie metod mechanicznych jak i laserowych kompleksowo pozwala skutecznie walczyć z objawami starzenia. W połączeniu ze zdrowym trybem życia, z unikaniem stresu, z prawidłowym żywieniem i snem daje mocne narzędzie, które sprawi, że w każdym wieku będziemy wyglądać dostojnie i pięknie :)Kto korzysta z zabiegów Medycyny Estetycznej

Medycyna Estetyczna to nie tylko anty-aging to także korekcja defektów urody u osób w każdym wieku, nawet nastoletnim. Kluczem jest aby dana osoba miała ukończoną fazę wzrostu i była na tyle dojrzała aby rozumiała czego oczekuje. Lekarz oczywiście z należytą starannością weryfikuje wskazania do zabiegu.


Jak mam znaleźć odmładzający czy korekcyjny zabieg odpowiedni dla siebie?


Na witrynie estei.pl możemy skorzystać z każdego możliwego podziału stosowanego w Medycynie Estetycznej. Zawsze możesz skorzystać z formularza kontaktowego, jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej informacji.
 
 
 
          
Doświadczenie - Wieloletnia praca, dziesiątki szkoleń, setki zadowolonych pacjentów, mnóstwo pozytywnych opinii!
Kreujemy Twój wizerunek - Pełne metamorfozy wyglądu. Niwelowanie efektów starzenia się, poprawa własnego samopoczucia, poczucia własnej wartości :)
Zaufanie - Swój wizerunek powierzyło mi wiele znanych osób m.in. ze świata sportu, telewizji, modelingu :)
Profesjonalizm - Najwyższa gwarancja minimalnego ryzyka powikłań. Wnikliwa znajomość fizjologii oraz patofizjologii skóry, zakażeń oraz uczuleń. Definicja piękna i podejście Cię zaskoczy. Bez udziwnień a także sztuczności, nachalności. Symetria i dopasowanie, trwałość efektu, minimum ingerencji. Maksymalna neutralność ludzkiej powierzchowności. Gdzie tego typu wizje odnajdziecie?
Autentyczne relacje - Liczy się maksymalne Twoje zadowolenie. W gabinecie nie ma dla nas tematów tabu. Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną czy kobietą.
Trudne przypadki - Wykonuję skuteczne korekty nieudanych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii.
Nasze zabiegi :) - Kompleksowa oferta najnowocześniejszych zabiegów z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej i urologii estetycznej, modelowania sylwetki :)
 
 
 
   
             
   
      
    
Inne osoby przeczytały:


 
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści