+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści

Oko zabiegi odmładzające Usunięcie Dolina łez Cienie - c.d.

 
 
 
 
 
 
Oko zabiegi odmładzające Usunięcie Dolina łez Cienie Worki Usunięcie Dolina łez Cienie Worki pod oczami opinie cennik tanio. Zmarszczki wokół oczu oka Korekcja Likwidacja Worki pod oczami. Poprawa wyglądu oka oczu Wiotka skóra pod oczami Pozbycie się wiotkiej skóry pod oczami - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 
  
   
 

MEZOTERAPIA OSOCZE BOGATOPŁYTKOWEMezoterapia osoczem bogatopłytkowym uznawana jest jako najbardziej odmładzający zabieg w medycynie estetycznej dający trwałe i widoczne efekty odmłodzenia skóry. Osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta, co powoduje że  nie ma  ryzyka reakcji uczuleniowej a zabieg jest całkowicie bezpiecznym.Osocze bogatopłytkowe zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki a twarz nabiera blasku.

 
Jak wygląda zabieg?

Lekarz pobiera krew (ok. 10ml), następnie krew jest odwirowywana w specjalnym urządzeniu. Powstały w tym koncentrat bogatopłytkowy możemy użyć do zabiegu mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz mezoterapii skóry głowy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.
Już jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej.

 
Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroba nowotworowa
 • choroby z zaburzeniami krzepnięcia
 • aktywne stany zapalne skóry
 • aktywna opryszczka
 • infekcje HCV, HBV i HIV
 

Postępowanie po zabiegu:

-po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. Mogą pojawić się siniaki, które ustępują do 10-14 dni. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.
 
 
 
 
 
 
 
  
 

DOLINA ŁEZTeosyal Redensty II to innowacyjny produkt zaprojektowany z myślą o zabiegach w okolicy oka. Składa się on z dwóch rodzajów kwasu hialuronowego – usieciowanego i nieusieciowanego, kompleksu: witamin, aminokwasów, antyoksydantów i minerałów oraz lidocainy.
Teosyal Redensity II prawie w ogóle nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne, co chroni przed pojawieniem się obrzęku w tej okolicy.
 

Wskazania do zabiegu:

 • cienie pod oczami
 • dolina łez
 

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się średnio przez 8-12 miesięcy. W miejscu iniekcji możliwe zaczerwienienia oraz lekki obrzęk, które ustępują po przyłożeniu chłodzącego opatrunku.
 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • infekcje skórne w miejscu zabiegowym
 • uczulenie na preparat – kwas hialuronowy
 • ciąża okres laktacji
 • tendencja do powstawania bliznowców
 • niewyrównana cukrzyca

 
 
 
 
 
 
  
 

WIOTKA POWIEKAStretchCare to produkt o wyjątkowo skutecznej formule który zawiera:
kwas hialuronowy
DMAE
witaminę B5
pierwiastki śladowe: Cu-Zn
 

Jaki efekt daje mezoterapia z użyciem StretchCare?

-efekt liftingu i naprężenia skóry - dzięki obecności DMAE
-poprawa jakości skóry - dzięki kwasowi hialuronowemu i jego właściwościom nawilżającym oraz odbudowującym komórki
-wzmocnienie naturalnych mechanizmów obronnych skóry - pierwiastki śladowe oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą
-zmniejszenie  efektu rozciągnięcia - DMAE wzmacnia poluzowane włókna kolagenowe, co zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji
-twarz i ciało - dzięki efektowi wzmocnienia i tonizacji, StretchCare poprawia napięcie powierzchniowe skóry, szczególnie po zabiegu modelującym, liposukcji oraz przy opadaniu skóry w wyniku starzenia.

 
Rezultaty zabiegu

Skóra jest lepiej napięta i wzmocniona. Rysy twarzy się wyostrzają, owal twarzy staje się idealnie wyrzeźbiony i wyrazisty. Skóra jest gładsza, lepiej napięta, wzmocniona i  "podniesiona". Twarz odzyskuje poprzednie napięcie i elastyczność. Efekty rozciągnięcia w znacznym stopniu zostają złagodzone, a pigmentacja zdecydowanie mniej wyraźna (rozjaśnienie skóry).

Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów w odstępie miesięcznym. 
 
 
 
  
 
NICI PDO – REWITALIZACJA SKÓRY


Implantacja nici PDO w skórze to przełomowa, szybka i bezpieczna procedura medycznego modelowania i korygowania skóry. PDO (polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się  z jednego lub dwóch skręconych stałych włókien, które po pewnym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici PDO pobudzają w tkankach produkcję kolagenu - który jest odpowiedzialny za napięcie i jędrność skóry, stymulują fibroblasty powodując pobudzenie syntezy elastyny - białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry oraz kwasu hialuronowego.
 

Efekty zabiegu:

 • lifting skóry
 • poprawa jędrności i sprężystości skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • odmłodzenie skóry
 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciem nici PDO?

Zabieg jest dedykowany wszystkim pacjentom w wieku 30-65 lat z objawami wiotkiej skóry, którzy chcą poprawić owal twarzy, zredukować zmarszczki i poprawić jędrność skóry.


Wskazania do zabiegu:

 • wiotkość i zmarszczki powieki


Jak przebiega zabieg?

Po znieczuleniu miejscowym w określony obszar zabiegowy wprowadzamy sterylną, bardzo cienką igłę, na której umieszczona jest nic PDO. Procedura trwa od 5 do 50 minut i w żaden sposób nie upośledza normalnego funkcjonowania pacjenta/tki. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin. Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem.


Jak długo utrzymują się efekty?

Wprowadzając nić PDO w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10-14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.


Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Po zabiegu z użyciem nici PDO zwykle występuje drobne zaczerwienienie skóry, które znikają w ciągu kilku godzin. Mogą pojawić się siniaki ustępujące w przeciągu 10-14 dni. W następnej dobie po zabiegu można wykonać makijaż.


Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • choroba nowotworowa
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 • zaburzenia krzepliwości krwi 
 
 
 
  
 
NICI LIFTINGUJĄCE 4D - PODNIESIENIE OPADAJĄCEJ POWIEKI


Nic 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Haczyki rozłożone są gęsto dookoła nici w czterech wymiarach, stąd nazwa nici 4 D. Nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO co znacznie zwiększa efekt liftingu.

 
Wskazania do zabiegu:

 • opadanie górnych powiek
 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • zmiany zapalne w obrębie skóry
 • skłonność do występowania blizn przerostowych

 
Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym (1-2 % lignocaina), co powoduje że implantacja nici jest bezbolesna. Nic wprowadzana jest pod skórę za pomocą kaniuli. Po zaimplantowaniu nici haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa około godziny.


Po zabiegu

Po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Skóra w miejscu wprowadzenia nici może być lekko obrzęknięta. Mogą również pojawić się zasinienia lub krwiaki na przebiegu wprowadzonej nici. Przez kilka dni twarz może być tkliwa. Do dwóch tygodni mogą utrzymywać się lekkie nierówności na przebiegu nitki.
Po 14 dniach rozpoczyna się pod skórą proces neokolageneza, wzrasta napięcie i jędrność skóry. Stymulowane są fibroblasty do produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe "rusztowanie". Nawet po rozpuszczeniu się nici skóra poddana zabiegowi nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu, proces starzenia zachodzi w zwolnionym tempie.


  
 
 
 
 
  
 
BOTOX


Botox jest  preparatem oczyszczonej toksyny botulinowej typu A stosowanej w medycynie od wielu lat. Mechanizm działania leku opiera się na hamowaniu przewodzenia impulsu nerwowego do komórki mięśniowej, co powoduje rozluźnienie mięśni i znajdującej się nad nimi skóry, zapobiega skurczowi tych mięśni, marszczeniu i fałdowaniu skóry. Toxyna botulinowa działa jedynie w miejsce w które została podana, pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas.


Jak wygląda zabieg?

Toxyna botulinowa wstrzykiwana jest przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę.  Preparat wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko, zaledwie 10-15 minut. Nie potrzebne znieczulenie. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności.


Kiedy spodziewać się efektu BOTOX-u?

-efekt zabiegu widoczny jest po 2-3 dniach, pełny efekt uzyskuje się ok. 10-14 dniach.
 

Jak długo utrzymuje się efekt?

-efekt zabiegu  utrzymuje się  5-8  miesięcy, a okres ten może różnić się w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem na bazie toksyny botulinowej rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

  
Wskazania do zabiegu:

 • uniesienie brwi
 • „kurze łapki”
 • zmarszczki pod oczami
 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i okres laktacji
 • miastenia gravis
 • zespół lamberta- eatona
 • alergia na albuminę ludzką
 

Postępowanie po zabiegu

Aby zmniejszyć do minimum ryzyko rozprzestrzeniania się BOTOX-u przez 4 godziny po zabiegu należy unikać: masowania i pocierania miejsc w które podano BOTOX, znacznego schylania głowy  (np. jak przy zawiązywaniu butów czy myciu głowy), kładzenia się i skakania. Do 48 godzin po zabiegu BOTOX-em nie jest wskazany intensywny wysiłek fizyczny a do 24 godzin lot samolotem. Nie należy też narażać sie na wahania termiczne otoczenia - szczególnie przez pierwsze 48h . Do  1 tygodnia rezygnujemy z: sauny, łaźni parowych, solarium czy z komór zimna. Unikamy dłuższego przebywania w temperaturze poniżej 0 st. C oraz nie opalamy się, ponieważ może to spowodować dezaktywację preparatu lub osłabić jego działanie, a tym samym zmniejszyć efekt zabiegu. Wskazana jest natomiast praca mięśni w tych okolicach, aby zwiększyć wychwyt BOTOX-u. Po zabiegu może wystąpić ból głowy- w takim przypadku można zażyć leki p/bólowe dostępne bez recepty np. Ibuprom, Pyralgina, Paracetamol co 4-6 godzin. Ból głowy może się utrzymywać 1-2 dni. Objawy uboczne występujące w wyniku zastosowania BOTOX-u są znikome i w przypadku prawidłowego użycia sporadyczne. Zawsze są one przejściowe.
 
 
 
 
 
 
 


Polecane:
   


Inne osoby także przeczytały:

 
Lifting Twarzy
zabieg koło oczodołu ledniowska agnieszka
Odmładzanie
cena od 1500 PLN
Kurze Łapki
skóra oczodół powieki zabieg agnieszka ledniowska
Korygowanie
Zagęszczanie skóry
nierówności skóry Agnieszka Ledniowska zabieg gabinet klinika
Mezoterapia
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści