Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
 

Dermapen - przebarwienia na skórze

       
Mezoterapia

Depigmentacja

    
 
Przebarwienia na skórze - Mezoterapia Dermapenem: twarz, szyja, dekolt, inne okolice ciała. Ze względu na pozytywne opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy. Forum, blog. Wybierz Gabinet bądź Klinikę.

 

Cennik:

Dermapen 4.0
1. Koszt jednego zabiegu - 450 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
     
2. Koszt jednego zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 675 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
      
3. Koszt jednego zabiegu + amp. do przeprowadzenia zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 850 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
 
 
    
obszar zabiegowy, cena za Dermapen w Katowice

Twarz  I  650 zł  1h 15min

Twarz+szyja+dekolt  I  1250 zł   1h 45min

Twarz +szyja  I  950 zł   

   
Celem augmentacji zabiegowej w zależności od problemu można rozważyć dodatkowe zabiegi potęgujące efekty: Radiofrekwencja
                
    
    
    
Spis treści
           
        
  
  
Depigmentacja
        
Usuwanie Pigmentacji - przebarwienia skóry wywołane przez wewnętrzne czynniki fizyczne i / lub czynniki zewnętrzne, które mogą obejmować zmiany hormonalne, ekspozycję na słońce, typ skóry, uraz i naturalny proces starzenia się skóry. Przedstawiając obszary nierównego koloru skóry, ciemności, plamy starcze lub piegi, pigmentacja występuje, gdy nadmiar melaniny (barwnik skóry) został pobudzony do niekontrolowanej produkcji. Pigmentacja powierzchniowa zazwyczaj wpływa na jaśniejsze odcienie skóry i zwykle powstaje na przykład przez uszkodzenie słoneczne; plamy słoneczne, plamy starcze, piegi. Głębsza pigmentacja (skórna) może być spowodowana przez urazy, leki i czynniki hormonalne, i może objawiać się przez blizny po trądziku pigmentowym, znamiona, ostuda / melasma.
 
 
W przeciwieństwie do niektórych zabiegów laserowych, Dermapen eliminuje ryzyko obrażeń spowodowanych ciepłem i upośledzenia, jednocześnie promując zoptymalizowane funkcje komórek. To sprawia, że ​​jest to odpowiednia procedura dla każdego pacjenta dotkniętego przebarwieniami. Leczenie jest również odpowiednie dla wszystkich typów skóry Fitzpatricka i grup etnicznych. Stwierdzono także, że kuracja dermapenem jest skuteczna w leczeniu Hypopigmentation Vitiligo. Klinicznie, zabiegi Dermapen działają na cztery sposoby, odwracając produkcję przebarwień i melasma.
 
 
Zabiegi Dermapenem są wysoce skuteczne w leczeniu przebarwień, szczególnie w ciemnych barwach skóry, gdzie zabiegi laserowe mogą nie być najbezpieczniejszą opcją (ze względu na dalsze ryzyko pigmentacji). Zabieg wytwarza do 1920 frakcyjnych mikrokanałów na sekundę w celu inicjajcji większej równowagi i znormalizowanej funkcji komórkowej. Melanocyty (komórki wytwarzające pigment) są bezpośrednio ukierunkowane, proces naprawy i korygowania zachęca do równomiernego odcienia skóry, tworząc zrównoważony koloryt skóry
3-6 - Sesji
po 10-20 Minut
w 4-6 tygodniowych odstępach
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Dla wszytkich osób w każdym wieku z przebarwieniami na skórze. Zabieg przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn - osób, które chcą zniwelować bądź całkowicie usunąć nadmiar pigmentu, który występuje na skórze twarzy głównie w okolicy czoła, oczu, ust. Procedura jest wykonywana przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Zabieg dostępny także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Informacje, grafikipodane zgodnie z www.dermapenworld.com
 
 
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: 10-90 minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 2-6 zabiegów w jednej serii trwającej kilka tygodni.
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: redukcja przebarwień.
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> ALTERNATYWNE ZABIEGI: laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, Cosmelan, Laser Q-switched
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 2-3 dni. Może wystąpić przejściowe zaczerwienienie z towarzyszącym obrzękiem skóry.
  
Zalecenia pozabiegowe:

 • Po zabiegu może być odczuwalna lekka bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się zmniejszać z każdym dniem.
 • Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest lekkie swędzenie i/lub krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne mogą być zaczerwienienie i obrzęk w obszarze zabiegowym. Stan ten jest naturalną reakcją organizmu na zabieg i ustępuje samoistnie.
 • Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków w celu zmniejszenia pozabiegowego obrzęku.
 • Przez okres około 6 tygodni po zabiegu należy unikać długotrwałej ekspozycji na słońce i nie można korzystać z solarium.
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • Skóra znieczulana jest kremem EMLA, więc zabieg jest niebolesny.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana. W przypadku intensywnej kuracji, aplikuję krem znieczulający. Dobieram długość igieł oraz szybkość pracy urządzenia. Nakłuwam obszar poddawany zabiegowi. Na zakończenie zabiegu nakładam cienką warstwą kremu regenerującego


        Kwalifikacja + badanie lekarskie
        Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
        • przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i podpisywana jest zgoda na zabieg.
        • po zabiegu można wrócić do codziennych czynności - należy jednak przestrzegać zaleceń pozabiegowych.
        \/
        Wskazania

        • przebarwienia skórne


        Ile trwa rekonwalescencja?
         
        • ewentualne działania niepożądane, jeśli występują, najczęściej są chwilowe i odwracalne.
        • objawy niepożądane: przejściowe zaczerwienie skóry, ewentualnie obrzęk skóry - zawsze wskazana jest konsultacja lekarska.


        X
        Przeciwwskazania:

        • stany zapalne skóry, aktywne infekcje, zmiany ropne
        • wszystkie choroby zakaźne
        • zakażenia wirusowe (opryszczka, brodawki, mięczak zakaźny), grzybicze i bakteryjne
        • przeczosy, nadżerki
        • skłonność do keloidów (bliznowców)
        • choroby nowotworowe
        • zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających
        • ciąża i okres laktacji
        • cukrzyca nieuregulowana
        • trądzik różowaty

          
          
           
             
          
           

        Tanio

                
        Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
          
          


         

        Czas zabiegu
                
        Indywidualnie, najczęściej czas trwania zabiegu to około 10-90 minut. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję.
         
         
         
         
         
        Jak sie przygotować
               
        Przez 7 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
          
          


         

        Ilość powtórzeń
                
        Ogólnie zalecana seria od 2 do 6 zabiegów w odstępach kilku tygodni.
          
          

         
         

        Efekty zabiegu
                
        Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w serii, u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt obserwowany jest w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w serii.
          
          


         

        Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
                
        Do kogo i gdzie się zgłosić w przypadku niepokojących objawów pozabiegowych? My zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
          
          
         
           
         
          
        Zabiegi alternatywne
                
        Laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, Cosmelan, Laser Q-switched
          
          
         
         
         
         
        Komentarz eksperta, pozostałe informacje
                
        Zabieg jest uznaną procedurą na całym świecie. Jest zdecydowanie silniejszy niż wszelkiego rodzaju peelingi czy mikrodermoabrazje. Efektywnością dorównuje radiofrekwencji czy klasycznemu laserowi co2. Nieznacznie ustępuje laserowi Q-switched. Zabieg Dermapenem na zmarszczki w rozsądnej cenie w Katowicach jest osobną procedurą, warto zapoznać się ze szczegółami.

          
         
          

         
         
        Oferta Estei "Doktor" Sp. P. Lekarzy jest wykonywana przez profesjonalistów, dzięki którym zabieg jest efektywny. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych miast:
        Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
            
            

          
                     
           
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz

        Lekarz Medycyny Estetycznej, Specjalista Położnictwa i Ginekologii
        Ginekologia Estetyczna, Seksuologia Kliniczna
        Gabinet Medycyny Estetycznej
        Zarządzanie Jednostkami Ochrony Zdrowia
        Specjalista Urolog, Febu
        &
        Estei Doktor Sp.P. Lekarzy
         
         
         

           
         
           
                     
                 
        a.d. 2020
                      
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
                      
        EMAIL: biuro@estei.pl
        TEL: +48 517 056 831

        czynne 08.00-22.00
                      
        "Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
        KRS: 0000754277
        NIP: 7492102996
        Regon: 381627880
                      
        ©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
         
         
                 
        Wróć do spisu treści