Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
 

Dermapen - blizny

       
Mezoterapia

Depigmentacja

    
 
Blizny pooperacyjne, potrądzikowe, pourazowe. Korygowanie – ze względu na pozytywne opinie, zabieg staje się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy. Forum, blog. Wybierz Gabinet bądź Klinikę.

 

Cennik:

Dermapen 4.0
1. Koszt jednego zabiegu - 450 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
     
2. Koszt jednego zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 675 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
      
3. Koszt jednego zabiegu + amp. do przeprowadzenia zabiegu + maska pozabiegowa + jednorazowe nałożenie serum peptydowego na twarz po zabiegu + jednorazowe nałożenie kremu + jednorazowe nałożenie podkładu (preparaty firmy Dermapen) - 850 PLN (gab. "estei.pl" pojedynczy zabieg i w zestawie)
 
 
    
obszar zabiegowy, cena za Dermapen w Katowice

Twarz  I  650 zł  1h 15min

Twarz+szyja+dekolt  I  1250 zł   1h 45min

Twarz +szyja  I  950 zł   

    
Celem augmentacji zabiegowej w zależności od problemu można rozważyć dodatkowe zabiegi potęgujące efekty: Radiofrekwencja
  
    
    
    
Spis treści
           
        
  
  
Dermapen - blizny na skórze
        
Dermapen 4 to jedyne urządzenie z mikroiglicami z dedykowanym ustawieniem na blizny i protokoły do ​​rewizji głębokich, zanikowych blizn; w tym blizny chirurgiczne, przykurcze oparzeniowe, rozstępy i blizny potrądzikowe. Penetracja igły może zostać zwiększona do 3,0 mm. Technologia AOVN, automatycznie kalibruje prędkość silnika, ciśnienie i penetrację dla precyzyjnej precyzji. Bez przeciągania. Bez ciągnięcia skóry. Popularny Dermapen Scar Treatment jest przeznaczony do leczenia rozstępów, zarówno starych, jak i nowych. Zarówno lekarze, jak i pacjenci odkryli, że zabiegi Dermapen są bardziej skuteczne w przypadku rozstępów niż jakiekolwiek zabiegi laserowe. Zabiegi Dermapen Scarring mogą obejmować: blizny zanikowe; w tym chirurgiczne, przykurcze oparzeniowe, rozstępy i rozstępy oraz blizny potrądzikowe.
 
 
 
Blizny powstają w wyniku biologicznego procesu naprawy ran w skórze. W ten sposób bliznowacenie jest naturalną częścią procesu leczenia. Blizny można podzielić na 3 główne kategorie:
 • Ciemne i jasne blizny - te powierzchowne blizny zwykle goją się i są ledwo widoczne w ciągu 3-6 miesięcy.
 • Przerostowe blizny - powstają zwykle na "zaginanych" obszarach skóry (plecy, kolana i łokcie) i wynikają z rozciągania się brzegów rany podczas gojenia. Bliznowate blizny, które rosną poza granicą początkowego urazu mogą stać się bolesne lub swędzące.
 • Ząbkowane blizny - najczęściej spotykany typ blizn i najczęściej są widoczne na twarzy (gdzie obecny był trądzik). Dzieje się tak, gdy powstaje za mało tkanki bliznowatej.
   
Korzystanie z zabiegów Dermapen w leczeniu blizn - remodeling, redukcja i /lub usuwanie należą do najbardziej udanych w przypadku interwencji nieoperacyjnych. Zwłaszcza z nową dedykowaną funkcją Dermapen 4, która pomaga w leczeniu większości rodzajów blizn na różnych częściach ciała. W skórze tworzą się mikrokanały frakcyjne, które aktywnie rozbijają istniejącą tkankę bliznowatą. To zachęca do produkcji i dystrybucji nowego kolagenu, który będzie działał na rzecz budowy zdrowej, grubszej i bardziej jędrnej skóry w regionie bliznowatym. Finalnie skóra będzie gładsza i bardziej równomierna. 4-5  Sesji; po 20 Minut; w 6 tygodniowych odstępach
 
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Dla wszytkich osób w każdym wieku z bliznami na skórze. Zabieg przeznaczony dla kobiet oraz mężczyzn - osób, które chcą częściowowo zniwelować bądź całkowicie usunąć w/w problem. Procedura jest wykonywana przez lekarzy w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Zabieg dostępny także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Informacje, grafikipodane zgodnie z www.dermapenworld.com
 
 
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: 10-90 minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 2-6 zabiegów w jednej serii trwającej kilka tygodni.
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: redukcja przebarwień.
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> ALTERNATYWNE ZABIEGI: laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, Cosmelan, Laser Q-switched
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 2-3 dni. Może wystąpić przejściowe zaczerwienienie z towarzyszącym obrzękiem skóry.
  
Zalecenia pozabiegowe:

 • Po zabiegu może być odczuwalna lekka bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się zmniejszać z każdym dniem.
 • Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest lekkie swędzenie i/lub krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne mogą być zaczerwienienie i obrzęk w obszarze zabiegowym. Stan ten jest naturalną reakcją organizmu na zabieg i ustępuje samoistnie.
 • Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków w celu zmniejszenia pozabiegowego obrzęku.
 • Przez okres około 6 tygodni po zabiegu należy unikać długotrwałej ekspozycji na słońce i nie można korzystać z solarium.
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • Skóra znieczulana jest kremem EMLA, więc zabieg jest niebolesny.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana. W przypadku intensywnej kuracji, aplikuję krem znieczulający. Dobieram długość igieł oraz szybkość pracy urządzenia. Nakłuwam obszar poddawany zabiegowi. Na zakończenie zabiegu nakładam cienką warstwą kremu regenerującego


        Kwalifikacja + badanie lekarskie
        Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
        • przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i podpisywana jest zgoda na zabieg.
        • po zabiegu można wrócić do codziennych czynności - należy jednak przestrzegać zaleceń pozabiegowych.
        \/
        Wskazania

        • blizny


        Ile trwa rekonwalescencja?
         
        • ewentualne działania niepożądane, jeśli występują, najczęściej są chwilowe i odwracalne.
        • objawy niepożądane: przejściowe zaczerwienie skóry, ewentualnie obrzęk skóry - zawsze wskazana jest konsultacja lekarska.


        X
        Przeciwwskazania:

        • stany zapalne skóry, aktywne infekcje, zmiany ropne
        • wszystkie choroby zakaźne
        • zakażenia wirusowe (opryszczka, brodawki, mięczak zakaźny), grzybicze i bakteryjne
        • przeczosy, nadżerki
        • skłonność do keloidów (bliznowców)
        • choroby nowotworowe
        • zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających
        • ciąża i okres laktacji
        • cukrzyca nieuregulowana
        • trądzik różowaty

          
          
           
             
          
           

        Tanio

                
        Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
          
          


         

        Czas zabiegu
                
        Indywidualnie, najczęściej czas trwania zabiegu to około 10-90 minut. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję.
         
         
         
         
         
        Jak sie przygotować
               
        Przez 7 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
          
          


         

        Ilość powtórzeń
                
        Ogólnie zalecana seria od 2 do 6 zabiegów w odstępach kilku tygodni.
          
          

         
         

        Efekty zabiegu
                
        Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w serii, u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt obserwowany jest w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w serii.
          
          


         

        Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
                
        Do kogo i gdzie się zgłosić w przypadku niepokojących objawów pozabiegowych? My zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
          
          
         
           
         
          
        Zabiegi alternatywne
                
        Laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, Cosmelan
          
          
         
         
         
         
        Komentarz eksperta, pozostałe informacje
                
        Dermapen 4 ustanawia nowy standard i punkt odniesienia, który zapewnia najwyższy poziom zaawansowanej i innowacyjnej mikroigiełki z niezrównaną pewnością, obsługą i wyjątkowymi wynikami pacjenta. W ciągu ostatnich kilku lat przeznaczono miliony dolarów na badania, rozwój i modyfikacje, które wymyślą mikronedling, jaki znamy. Dermapen pozostaje najpowszechniej stosowanym systemem mikroukładania na całym świecie z ponad 1,6 miliona procedur klinicznych. Zabieg Dermapenem na zmarszczki w rozsądnej cenie w Katowicach jest osobną procedurą, warto zapoznać się ze szczegółami.

          
         
          

         
         
        Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych miast:
        Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
            
            

          
                     
           
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz

        Lekarz Medycyny Estetycznej, Specjalista Położnictwa i Ginekologii
        Ginekologia Estetyczna, Seksuologia Kliniczna
        Gabinet Medycyny Estetycznej
        Zarządzanie Jednostkami Ochrony Zdrowia
        Specjalista Urolog, Febu
        &
        Estei Doktor Sp.P. Lekarzy
         
         
         

           
         
           
                     
                 
        a.d. 2020
                      
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
                      
        EMAIL: biuro@estei.pl
        TEL: +48 517 056 831

        czynne 08.00-22.00
                      
        "Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
        KRS: 0000754277
        NIP: 7492102996
        Regon: 381627880
                      
        ©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
         
         
                 
        Wróć do spisu treści