Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
 

Dermapen

       
Zmarszczki, poszerzone pory
       

Katowice, Opole

inne miasta, sprawdź
   
Duże pory, "dziury" w skórze. Ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu wyglądu twarzy kobiet i mężczyzn. Forum, blog - google.pl. Wybierz: Gabinet bądź Klinikę.

 

Cennik:

Od 280 PLN - cena pojedynczego zabiegu w pakiecie.
    
    
    
Spis treści
           
        
  
  
Co to jest zabieg niwelowania nierówności skóry na twarzy, innych partii ciała? Zmarszczki - Dermapen
        
Zabiegi Dermapenem można rozpoczynać na początku powstawania drobnych zmarszczek lub zanim drobne zmarszczki zaczną się utrzymywać. Wymaga to minimum 2-3 zabiegów, aby powstała zauważalna różnica. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się minimum 4 zabiegi mikroigłowania. 4 - Sesje; po 30 Minut; w 6 tygodniowych odstępach.
 
Powiększone Pory
Niwelowanie niedoskonałości por z Dermapenem. Rozszerzone pory są problemem kosmetycznym dla dużej liczby osób. Powiększone lub "otwarte" pory mogą tworzyć nierównomierną teksturę na powierzchni skóry, powodując również nierówny wygląd makijażu. Powiększone pory są zwykle bardziej widoczne w okolicy nosa, policzków i podbródka i są powszechne wśród osób cierpiących na trądzik lub problematyczne schorzenia skóry, takie jak zaskórniki. Zabiegi Dermapen MicroNeedling są skuteczną i bezpieczną metodą redukcji rozszerzonych porów. Naturalna reakcja gojenia się skóry jest aktywowana, wytwarzając i rozprowadzając nowy kolagen, wtłaczając i zaostrzając wygląd powiększonych porów i skutecznie zmniejszając ich średnicę. 4 Sesje; 20 Minut; w 5 tygodniowych odstępach
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Zabieg jest przeznaczony dla Kobiet i Mężczyzn w każdym wieku u których występują poszerzone pory bądź pojawiły się liczne powierzchowne zmarszczki na skórze. Informacje, grafiki podane za www.dermapenworld.com
 
 
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 90_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: seria 2-6 zabiegów w odstępach kilku tygodni
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: wygładzenie zmarszczek
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: laser co2, radiofrekwencja mikroigłowa, wypełniacze tkankowe, botox
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.
  

Zalecenia pozabiegowe:
 • Po zabiegu może być odczuwalna lekka bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się zmniejszać z każdym dniem.
 • Bezpośrednio po zabiegu odczuwalne jest lekkie swędzenie i/lub krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne mogą być zaczerwienienie i obrzęk w obszarze zabiegowym. Stan ten jest naturalną reakcją organizmu na zabieg i ustępuje samoistnie.
 • Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków w celu zmniejszenia pozabiegowego obrzęku.
 • Przez okres około 6 tygodni po zabiegu należy unikać długotrwałej ekspozycji na słońce i nie można korzystać z solarium
 
 
Czy zabieg jest bolesny?
 • zabieg jest praktycznie bezbolesny, dla osób bardzo wrażliwych proponujemy preparat znieczulający.
 
 
Jak wygląda zabieg?
   • Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana. W przypadku intensywnej kuracji, aplikuję krem znieczulający. Dobieram długość igieł oraz szybkość pracy urządzenia. Nakłuwam obszar poddawany zabiegowi. Na zakończenie zabiegu nakładam cienką warstwą kremu regenerującego.


        Kwalifikacja + badanie lekarskie
        Dla kogo jest przeznaczony zabieg?
        • przed zabiegiem odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i podpisywana jest zgoda na zabieg.
        • zabieg nie wymaga znieczulenia, lecz na życzenie Pacjent można skórę znieczulić.
        • po zabiegu można wrócić do codziennych czynności - należy jednak przestrzegać zaleceń pozabiegowych.
        \/
        Wskazania

        • Drobne, liczne zmarszczki
        • Poszerone pory


        Ile trwa rekonwalescencja?

        Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Jednak zalecam po zabiegu dwa, trzy dni wolnego mając na uwadze możliwe podrażnienia skóry po zabiegu i w związku z tym chwilowo nieporządany wygląd twarzy.


        X
        Przeciwwskazania:

        • stany zapalne skóry, aktywne infekcje, zmiany ropne
        • wszystkie choroby zakaźne
        • zakażenia wirusowe (opryszczka, brodawki, mięczak zakaźny), grzybicze i bakteryjne
        • przeczosy, nadżerki
        • skłonność do keloidów (bliznowców)
        • choroby nowotworowe
        • zaburzenia krzepliwości krwi i przyjmowanie leków rozrzedzających
        • ciąża i okres laktacji
        • cukrzyca nieuregulowana
        • trądzik różowaty

          
          
           
             
          
           

        Tanio

                
        Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
          
          


         

        Czas zabiegu
                
        Indywidualnie, najczęściej czas trwania zabiegu to około 10-90 minut. Zabieg jest krótki, wręcz weekendowy, wystarczy zaplanować maksymalnie trzy dni wolnego czasu, mając na uwadze rekonwalescencję.
         
         
         
         
         
        Jak sie przygotować
               
        Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
          
          


         

        Ilość powtórzeń
                
        Ogólnie zalecana seria od 2 do 6 zabiegów w odstępach kilku tygodni.
          
          

         
         

        Efekty zabiegu
                
        Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w serii, u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt obserwowany jest w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w serii.

        • Przeciw starzeniu się skóry
        Zabiegi Dermapen opracowane w celu zapewnienia bezpiecznej odpowiedzi na leczenie w organizmie w celu zapoczątkowania naturalnej produkcji kolagenu i elastyny ​​z wnętrza skóry, bez ostrych efektów ubocznych i przestojów, wraz z naprawą warstw wierzchnich, aby uzyskać zdrowszą skórę; wyglądającą jaśniej, mająca bardziej równomiernie, wygładzone pory i zmniejszone zmarszczki. Twarz, okolice ust, okolice oczu, uszy, szyja, klatka piersiowa, dłonie i skóra głowy są traktowane z najwyższą precyzją zabiegową.
         
        • Blizny
        Dermapen 4 to jedyne urządzenie z mikroiglicami z dedykowanym ustawieniem na blizny i protokoły do ​​rewizji głębokich, zanikowych blizn; w tym blizny chirurgiczne, przykurcze oparzeniowe, rozstępy i blizny potrądzikowe. Penetracja igły może zostać zwiększona do 3,0 mm. Technologia AOVN, automatycznie kalibruje prędkość silnika, ciśnienie i penetrację dla precyzyjnej precyzji. Bez przeciągania. Bez ciągnięcia skóry. Popularny Dermapen Scar Treatment jest przeznaczony do leczenia rozstępów, zarówno starych, jak i nowych. Zarówno lekarze, jak i pacjenci odkryli, że zabiegi Dermapen są bardziej skuteczne w przypadku rozstępów niż jakiekolwiek zabiegi laserowe. Zabiegi Dermapen Scarring mogą obejmować: blizny zanikowe; w tym chirurgiczne, przykurcze oparzeniowe, rozstępy i rozstępy oraz blizny potrądzikowe.
         
        • Pigmentacja
        W przeciwieństwie do niektórych zabiegów laserowych, Dermapen eliminuje ryzyko obrażeń spowodowanych ciepłem i upośledzenia, jednocześnie promując zoptymalizowane funkcje komórek. To sprawia, że ​​jest to odpowiednia procedura dla każdego pacjenta dotkniętego przebarwieniami. Leczenie jest również odpowiednie dla wszystkich typów skóry Fitzpatricka i grup etnicznych. Stwierdzono także, że kuracja dermapenem jest skuteczna w leczeniu Hypopigmentation Vitiligo. Klinicznie, zabiegi Dermapen działają na cztery sposoby, odwracając produkcję przebarwień i melasma.
          
          


         

        Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
                
        Do kogo i gdzie się zgłosić w przypadku niepokojących objawów pozabiegowych? My zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
          
          
         
           
         
          
        Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
                
        Nie są wymagane
          
          
         
         
         
         
        Komentarz eksperta, pozostałe informacje
                
        Twoja skóra ma funkcję odmładzającą, która jest w stanie znacznie zmniejszyć przebarwienia spowodowane trądzikiem, urazem, pigmentacją i szeregiem innych dolegliwości. Mikro-igłowanie aktywuje ten proces, powodując drobne nakłucia w całym leczonym obszarze. Kiedy twoja skóra leczy, wytwarza kolagen, który tworzy nową warstwę świeżej tkanki, tworząc bardziej młodzieńczy wygląd na powierzchni i zwalczając przeciwciała poniżej. Wraz z wprowadzeniem poprzednika Dermapena w 2011 roku Microneedling został zrewolucjonizowany za pomocą pierwszej zautomatyzowanej technologii.

        Wprowadzenie na rynek Dermapen 4 ustanawia nowy standard i punkt odniesienia, który zapewnia najwyższy poziom zaawansowanej i innowacyjnej mikroigiełki z niezrównaną pewnością, obsługą i wyjątkowymi wynikami pacjenta. W ciągu ostatnich kilku lat przeznaczono miliony dolarów na badania, rozwój i modyfikacje, które wymyślą mikronedling, jaki znamy.

        Dzisiaj Dermapen pozostaje najpowszechniej stosowanym systemem mikroukładania na całym świecie z ponad 1,6 miliona procedur klinicznych wykonanych i wspieranych przez utrzymanie w domu z "mydermapen", nic dziwnego, że wielu pacjentów i lekarzy zwraca się do oryginalnych i zaufanych zabiegów Dermapen za niesamowite wyniki.

         
         

           
         
         
        I Katowice, Kędzierzyn, Opole
        Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców w/w miast, ale także:
        Nysa, Zabrze, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
           
           

          
                     
           
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz

        Lekarz Medycyny Estetycznej, Specjalista Położnictwa i Ginekologii
        Ginekologia Estetyczna, Seksuologia Kliniczna
        Gabinet Medycyny Estetycznej
        Zarządzanie Jednostkami Ochrony Zdrowia
        Specjalista Urolog, Febu
        &
        Estei Doktor Sp.P. Lekarzy
         
         
         

           
         
           
                     
                 
        a.d. 2020
                      
        dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
        GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
                      
        EMAIL: biuro@estei.pl
        TEL: +48 517 056 831

        czynne 08.00-22.00
                      
        "Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
        KRS: 0000754277
        NIP: 7492102996
        Regon: 381627880
                      
        ©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
         
         
                 
        Wróć do spisu treści