+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

O Shot

Przywracanie satysfakcji 💞 z sexu :)
 
 
   
   
   
   
   
   
Ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie zabieg stał się złotym standardem w poprawianiu doznań seksualnych kobiet. Forum, blog - google.pl. Wybierz: Gabinet bądź Klinikę.

 
 

O Shot – co to jest ?

    
Zabieg O-Shot ma zadanie zwiększyć doznania seksualne u Kobiety, przywrócić satysfakcję w zakresie intensyfikacji doznań sensorycznych w samej łechtaczce i tkankach bezpośrednio sąsiadujących z łechtaczką. Ułatwia pełne osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego i pochwowego. Polega na podaniu osocza bogatopłytkowego pobranego od danej osoby lub fibryny na zasadzie wstrzyknięcia w okolicę łechtaczki, przedniej ściany, przedsionka pochwy - w punkt G znajdujący się około 50 mm od ujścia pochwy. W wyniku tego typu iniekcji dochodzi do stymulacji tkankowej. Jest to bardzo bezpieczna procedura.
 
 
 
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 60_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: seria 1-4 zabiegów w odstępach kilku tygodni
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: orgazm
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: laser, RF, G Shot
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.
   
   
   
   
 
 
 
Wskazania:
    
Pierwszym i najważniejszym wskazaniem jest poczucie braku wrażliwości łechtaczki przy dotyku, co przyczynia się do tego, że kobieta nie może mieć prawidłowego orgazmu lub jest jego brak (anorgazmia). Innymi wskazaniami jest, brak przeżywania podniecenia, tzw. „bolesny seks”, suchość w obrębie łechtaczki, pochwy. Wskazania z zakresu seksuologii klinicznej też są istotne.
 
 
 
Jak się przygotować
    
Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy i innych farmaceutyków, które zaburzają krzepliwość krwi.
   
   
   
   
 
 
 
Przeciwskazania:
    
Zabiegu nie można wykonywać przede wszystkim podczas ciąży, czynnych infekcji okolicy intymnej. Jakakolwiek choroba nowotworowa tej okolicy także wyklucza możliwość przeprowadzenia zabiegu.
   
   
   
   
 
 
 

O Shot (Cena, Katowice)

i inne miasta
    
Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności.Dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku - wygogluj, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie niekoniecznie u nas.
        


obszar zabiegowy, cena za O Shot w Katowice i inne miasta

Łechtaczka + przednia ściana, przedsionek pochwy  I  950 zł


   
   
   
   
 
 
   
Czas i przebieg zabiegu.
    
Składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności pobieramy krew żylną, odwirowujemy, następnie podajemy na zasadzie iniekcji.  Do zabiegu jest potrzebne 5-15 ml krwi, przed iniekcją stosujemy krem anestetyczny, tak aby sam zabieg był niebolesny.
   
   
   
   
 
 
 
Czy o shot boli
     
Nie, nie boli pod warunkiem zastosowania znieczulenia w postaci kremu i prawidłowego postępowania zabiegowego.
   
   
   
   
 
 
 
Okres pozabiegowy
    
Nie wymaga jakiś szczególnych czynności, poza prawidłową higieną.
   
   
   
   
 
 
 

Efekty, ilość powtórzeń.

    
Efekt jest najczęściej zdumiewający, zwłaszcza po kilku tego typu zabiegach (2-4). Po pierwszym zabiegu połowa kobiet odczuwa wyraźną poprawę około miesiąca po podaniu osocza, fibryny. Ważne, aby pamiętać, że efektu bezpośrednio po zabiegu nie ma – musimy dać czas na stymulację, wzrost – trwa to 4-8 tygodni. Efekty utrzymują się kilka, kilkanaście miesięcy, najczęściej koło roku.
   
   
   
   
 
 
 
Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
       
Zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
   
   
   
   
 
 
 
Zabiegi uzupełniające, alternatywne
    
RF, laseroterapia, G Shot
   
   
   
   
 
 
 
Pozostałe informacje, komentarz eksperta
     

Pozytywne opinie.

Orgasm Shot cieszy się coraz to większą popularnością. Kobiety coraz częściej mają odwagę na tego typu procedury. Zdecydowana większość osób, która poddała się iniekcji osocza lub fibryny w okolice intymne nie żałuje, duża część z ich powraca na terapię „przypominającą” co świadczy, że zabieg jest skuteczny, efektywny, dający zadowolenie, następuje poprawa życia seksualnego.
 
 
 
 
 
Warto zapoznać się:
    
 
 
 
 
 
I Katowice
Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców w/w miast, ale także:
Opole, Kędzierzyn, Nysa, Zabrze, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
    
    
 
   
   
4.7 / 5
22 recenzje
19
1
1
1
0
Podaj swoją ocenę:
0
recenzje
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści