+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

Zdjęcia Przed i Po - Labioplastyka, plastyka napletka łechtaczki (Hoodoplastyka)

 
   
   
   
  
🔞 Potwierdzasz, ze jesteś osobą pełnoletnią, i wyrażasz zgodę na prezentację zdjęć zabiegowych okolicy intymnej u kobiety (zdjęcia poniżej). Niniejsza prezentacja służy jedynie propagowaniu wiedzy medycznej. Jeżeli jednak wycofujesz zgodę natychmiast opuść tą stronę – wyłączając stronę bądź przeglądarkę internetową.
 
***
 
Poniżej są przedstawione zdjęcia korekcji asymetrii, zmniejszania warg sromowych mniejszych, plastyki napletka łechtaczki – czyli tzw. LABIOPLASTYKA i HOODOPLASTYKA. Są to prezentacje przed zabiegiem i po zabiegu. Na „zdjęciach Po” widoczny minimalny obrzęk pooperacyjny, który w ciągu kilku godzin może się nieznacznie zwiększyć, by powoli zanikać po kilkunastu godzinach. Całkowite zejście obrzęku następuje najczęściej po kilkunastu dniach. Pełen, trwały efekt pozabiegowy widoczny po 3-4 tygodniach.
 
***
 
Widoczne szwy są szwami hemostatycznymi, zabezpieczającymi. Dodatkowo są zakładane nici samowchłanialne, wchłaniają się samoczynnie, najczęściej po kilkunastu dniach. Zastosowanie noża RF powoduje minimalny uraz okolozabiegowy – jest na nasze postępowanie z wyboru. Laserowe usuwanie przerośniętych warg sromowych wiąże się z większym urazem okołozabiegowym.
  
***
   
Usuwanie szwów hemostatycznych odbywa się na wyznaczonych kontrolnych konsultacjach. Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, dla osób szczególnie wrażliwych stosujemy anestezję (znieczulenie) doustną, domięśniową bądź dożylną. Po zabiegu pacjentka przebywa w sali releksacyjno-pozabiegowej. Naszą placówkę opuszcza samodzielnie, jednak po zabiegu nie jest wskazane samodzielne prowadzenie pojazdu mechanicznego, stąd osoba towarzysząca jest miło widziana. ✔️
         
***
               
Zabiegi wykonane przy pomocy radiofrekwencji RF z użyciem urządzenia medycznego @Loktal_4mhz
       
***
               

Labioplastyka, Hoodoplastyka - zmniejszanie warg sromowych, korekcja napletka łechtaczki zdjęcia Przed i Po

 
   
   
   
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści