+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

Konturowanie ust

                  
 
 
  
Opinie, cennik, tanio, forum, polecane miejsce - użyj g-o-o-g-l-e.p-l


 
Usta podobnie jak skóra całego ciała podlegają procesowi starzenia. Skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, zanika czerwień wargowa i kontur ust. Stosując usieciowany kwas hialuronowy w sposób szybki jesteśmy w stanie przywrócić ustom prawidłowy kształt.
 
 
 

Korekta konturu ust, warg


Stosując kwas hialuronowy usieciowany możemy poprawić kontur ust, dodać objętości czerwieni wargowej, nawilżyć usta, pozbyć się opadających kącików ust oraz zmarszczek palacza, skorygować asymetrię ust.
   
   
   
Dla kogo przeznaczony jest zabieg konturowania ust  
Zabieg modelowania ust przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą poprawić wygląd i kształt swoich ust. Usta są atrybutem kobiecości, dlatego ich symetria i kształt jest tak ważny. Osoby z asymetrycznymi ustami mogą skorygować asymetrię, dzięki czemu twarz uzyskuje spójność i harmonię.
   
   
   
Jakim preparatem
Zabiegi modelowania ust wykonuje się preparatami zawierającymi kwas hialuronowy usieciowany. Na rynku mamy szeroką gamę produktów do modelowania ust. Istnieją produkty, które w sposób delikatny wymodelują usta oraz produkty które nadają ustom bardziej wyrazisty wygład.
   
   
   
Jak długo utrzymuje się efekt
Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Efekt może być krótszy w przypadku korzystania z solarium, sauny, opalania się, przegrzewania skóry.
 
 
 
Jak wygląda zabieg
Przez zabiegiem skora ust znieczulana jest kremem zawierającym środek znieczulający. Ponieważ zabieg modelowania ust wymaga precyzji, dlatego zaleca się wykonywać go igłą. Alternatywą dla zabiegu igłą jest zabieg kaniulą, która zmniejsza ryzyko powstania krwiaków i siniaków.
Zwykle w 1-3 dobie po zabiegu występuje obrzęk ust.  
  
  
  
Zalecenia pozabiegowe
Po zabiegu modelowania ust zaleca się przez 14 dni spożycie 2-3 litrów wody na dobę. Należy unikać wahań termicznych otoczenia, nie opalać się, nie korzystać z sauny i solarium . Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca wkłuć w czystości.
   
   
   
Czy opryszczka jest przeciwwskazaniem do zabiegu
Czynna opryszczka ( aktywna opryszczka) na wargach jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu modelowania ust. Przebyta opryszczka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, należy jednak pamiętać o konieczności stosowania tabletek z acyklowirem przez 5 dni po zabiegu.
   
   
    
Czy po wykonaniu makijażu permanentnego w okolicach ust można wykonać dodatkowo zabieg modelowania ust  
Zabieg modelowania ust można wykonać po całkowitym wygojeniu ust. Modelowanie ust po wykonanym makijażu permanentnym stanowi idealne polaczenie, podkreślamy jednocześnie kształt ust oraz ich objętość.
   
   
   
  
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści