Gabinet Medycyny Estetycznej od 2008r.

 
+48 517 056 831
Przejdź do treści
Konturowanie UST
Wypełnianie korekta warg ust usta opinie cennik tanio forum polecane Bezpieczne Skuteczne korygowanie wypełnianie ust Skuteczne trwałe sposoby na ładne usta
Wypełnianie korekta warg ust usta Bezpieczne Skuteczne korygowanie wypełnianie ust Skuteczne trwałe sposoby na ładne usta.


Usta kontur korekta wypełnianie

Modelowanie ust, korekta ust, wypełnianie ust, uniesienie kącików ust

 
Usta podobnie jak skóra całego ciała podlegają procesowi starzenia. Skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki, zanika czerwień wargowa i kontur ust. Stosując usieciowany kwas hialuronowy w sposób szybki jesteśmy w stanie przywrócić ustom prawidłowy kształt.
 
 
 

Co możemy skorygować, poprawa konturu ust


 
Stosując kwas hialuronowy usieciowany możemy poprawić kontur ust, dodać objętości czerwieni wargowej, nawilżyć usta, pozbyć się opadających kącików ust oraz zmarszczek palacza, skorygować asymetrię ust.
 
 
 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg konturowania ust


  
Zabieg modelowania ust przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, które chcą poprawić wygląd i kształt swoich ust. Usta są atrybutem kobiecości, dlatego ich symetria i kształt jest tak ważny. Osoby z asymetrycznymi ustami mogą skorygować asymetrię, dzięki czemu twarz uzyskuje spójność i harmonię.
 
 
 

Jakim preparatem konturuje się usta

 
Zabiegi modelowania ust wykonuje się preparatami zawierającymi kwas hialuronowy usieciowany. Na rynku mamy szeroką gamę produktów do modelowania ust. Istnieją produkty, które w sposób delikatny wymodelują usta oraz produkty które nadają ustom bardziej wyrazisty wygład.
 
 
 
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu konturowania ust

 
Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Efekt może być krótszy w przypadku korzystania z solarium, sauny, opalania się, przegrzewania skóry.
 
 
 
Jak wygląda zabieg konturowania ust

 
Przez zabiegiem skora ust znieczulana jest kremem zawierającym środek znieczulający. Ponieważ zabieg modelowania ust wymaga precyzji, dlatego zaleca się wykonywać go igłą. Alternatywą dla zabiegu igłą jest zabieg kaniulą, która zmniejsza ryzyko powstania krwiaków i siniaków.
Zwykle w 1-3 dobie po zabiegu występuje obrzęk ust.  
 
 
 
Zalecenia pozabiegowe, konturowanie ust

 
Po zabiegu modelowania ust zaleca się przez 14 dni spożycie 2-3 litrów wody na dobę. Należy unikać wahań termicznych otoczenia, nie opalać się, nie korzystać z sauny i solarium . Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca wkłuć w czystości.
 
 
 
Czy opryszczka jest przeciwwskazaniem do zabiegu

Czynna opryszczka ( aktywna opryszczka) na wargach jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu modelowania ust. Przebyta opryszczka nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu, należy jednak pamiętać o konieczności stosowania tabletek z acyklowirem przez 5 dni po zabiegu.
 
 

 
Czy po wykonaniu makijażu permanentnego w okolicach ust można wykonać dodatkowo zabieg modelowania ust
  
Zabieg modelowania ust można wykonać po całkowitym wygojeniu ust. Modelowanie ust po wykonanym makijażu permanentnym stanowi idealne polaczenie, podkreślamy jednocześnie kształt ust oraz ich objętość.
 
 
 
 Inne osoby interesowały się także:
Powiększanie ust - podstawowe informacje
Kwas hialuronowy

a.d. 2020
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2020  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści