+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

Termolifting

          
Katowice i inne miasta
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Termolifting - Katowice i inne miasta

         
Termolifting to zabieg wykorzystujący odpowiednią długość fal, które powodują w sposób precyzyjny rozgrzanie tkanki do temperatury 45 stopni Celsjusza. W wyniku takiego procesu dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia tkanki tam, gdzie tego oczekujemy – w wyniku czego w tym miejscu pojawiają się nowe włókna kolagenowe, nowe naczynia krwionośne. Efektem tego jest wygładzenie i naprężenie skóry. Zabieg nadaje się do profilaktyki przeciwstarzeniowej u młodych osób (kobiet i mężczyzn) w wieku 20-40 lat. Jest to zabieg w pełni bezpieczny, dawka promieni jest tak ustalana, aby nie doszło do poparzenia, a system chłodzący zwiększa komfort podczas zabiegu. Skuteczny na wszystkich partiach ciała.
 
 
 
 
 
Przebieg zabiegu, ABC, podstawowe informacje okołozabiegowe, zalecenia po zabiegu, wskazania, przeciwskazania, opieka całodobowa – jak przy zabiegu z nakłuwaniem.
 
 
 
 
 
 
 
 

Termolifting twarzy

        
Termolifting twarzy jest jedną z metod na odmłodzenie wyglądu u kobiet i mężczyzn. Metoda jest efektywna, można ją wielokrotnie powtarzać 🔂 w zależności od potrzeb. Świetnie się sprawdzi w okolicy czoła, wokół oczu, także pod oczami. Przyczynia się do poprawy wyglądu trójkąta młodości. Przy bruzdach nosowo wargowych przy niewielkim nasileniu bruzd jest to metoda pierwszego wyboru. Wrażenie po serii zabiegów jest widoczne dla każdej osoby bez wyjątku. Aby spotęgować efekt warto rozważyć rozszerzenie zabiegu i mikronakłuwanie – połącznie obydwu metod jednoczasowo jest najskuteczniejszą metodą na poprawę wyglądu skóry twarzy. Profilaktyka czy terapia lecząca zmarszczki – metoda sprawdzi się u każdej osoby.
 
 
 
 
 
 
 
 

Termolifting - cena (Katowice, Śląsk)

od 450PLN
       
Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach. Cena, promocje, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny i wynika to wyłącznie z tzw. optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku - wygogluj, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, niekoniecznie u nas.
      
obszar zabiegowy I cena za zabieg Termolifting I pakiet 3 zabiegów

1. Wokół oczu / Pod oczami  I 600 zł    I  1300 zł

2. Cała twarz 💖 z szyją i dekoltem I 2000 I  4900 zł

3. Twarz I 900 I  2300 zł

4. Szyja I 800 I  1900 zł

5. Dekolt pełny I 900  I  2300 zł

6. Dekolt (zabieg częściowy) I 600 I 1600 zł

7. Twarz + podbródek I 1100 I  2100 zł

8. Twarz + podbródek + szyja I 1300 I  2300 zł

9. Twarz + podbródek + szyja + pełny dekolt I 2000 I  4900 zł

10. Pojedyncza okolica twarz /policzki, okolica oczu, ust, podbródek, policzki/ I 500 I  1300 zł

11. Brzuch, uda, pośladki, łydki, nad kolanami, ramiona I od 1200 I  2800 zł

12. Plecy I 1200 I  2900 zł

13. Grzbiety rąk I 450 I  1200 zł

14. Biust I od 600 I  1600 zł

15. Rozstępy na obszarze 5 cm I 500 I  1920 zł

16. Rozstępy na obszarze 15 cm I 9000 I  2400 zł

17. Rozstępy większy obszar I indywidualna wycena I  indywidualna wycena
 
 
 
 
 
 
 
 

Efekt i opinie

         
Efekt serii zabiegów jest bezdyskusyjny. Pojedynczy zabieg praktycznie nic nie daje, jednak seria 4-10 zabiegów powoduje, ze  skóra jest zdecydowanie bardziej naprężona, elastyczna, poprawia się owal twarzy w zakresie redukcji zwisów pod oczami, koło żuchwy, następuje wygładzenie bruzd nosowo-wargowych. Opinie o zabiegu są bardzo przychylne, jednak należy pamiętać, że tylko seria przynajmniej 3-4 przynosi widoczny efekt.
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy to boli i jak przebiega

         
Zabieg dzięki odpowiedniej technice chłodzenia jest całkowicie bez bólu i nieinwazyjny. Podczas zabiegu możemy odczuwać przyjemne masowanie twarzy głowicą, przyjemne uczucie ciepła. Przebieg zabiegu nie jest skomplikowany, kładziemy się na odpowiednim przygotowanym do tego celu „fotelu”, osoba wykonująca przykłada głowicę urządzenia. Zabieg kończy się najwcześniej po 20 minutach. Czasami trwa 90, w zależności na jak dużą okolice ciała jest stosowany.
 
 
 
 
 
 
  
 
Dla kogo przeznaczony jest zabieg i na jak długo wystarcza
         
 
Zabieg jest przeznaczony dla młodych osób, które zawczasu chcą profilaktycznie zadziałać na skórę twarzy tak, aby w przyszłości wyglądać młodziej i mniej stosować inwazyjne metody odmładzania. Zabieg świetnie się sprawdza u osób, które chcą systematycznie stosować procedury odmładzające, zwłaszcza na twarzy. U osób powyżej 60 roku życia efektywność spada, jednak dalej jest to skuteczna metoda nieinwazyjnego liftingu. Efekty serii zabiegów są trwałe, widoczne wiele miesięcy i lat. Kolejne serie zabiegowe są związane z postępującymi naturalnymi objawami starzenia się skóry.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powikłania
          
Powikłania po zabiegu (termolifting) są praktycznie niespotykane. Obecne urządzenia są bardzo dobrze skalibrowane, głowice działają precyzyjnie, więc przypadkowe oparzenia nie zdarzają się. Doświadczenie osób wykonujących jest znaczne, gdyż jest to metoda dostępna już jakiś czas na rynku. Jeżeli już dochodzi do powikłań to najczęstszymi są poparzenia różnego stopnia, obrzęk, zaczerwienienie, dolegliwości bólowe utrzymujące się wiele dni. Generalnie wszystkie wymienione objawy powinny minąć bez trwałych komplikacji, więc ostatecznie procedurę uważa się za bardzo bezpieczną.
 
 
 
 
 
Kto wykonuje?
         
Zabieg RF jest wykonywany przez dr n. med. Agnieszkę Ledniowską – lekarz, wieloletni wykładowca na kierunku „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” w Śląska Wyższa Szkoła Medyczna - Katowice. Pani Agnieszka też jest byłym adiunktem Katedry Anatomii w Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
 
 
 
 
    
 
  
 
 
 
Warto zapoznać się:
       
 
 
   
 
 
   
 
 
 
 

Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych miast:
Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
 
 
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Podaj swoją ocenę:
0
recenzje
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści