Przejdź do treści
Od 2008 roku
+48 517 056 831
   
   

Radiofrekwencja mikroigłowa

                 
Termolifting - Zabieg: Twarz, Szyja, Dekolt
Śląsk - Katowice

Termolifting Radiofrekwencja mikroigłowa cena zabieg gdzie
Radiofrekwencja mikroigłowa -Termolifting, zabieg: Twarz, Szyja, Dekolt mający na celu zwiększanie napięcia skóry. Usuwanie blizn głównie po trądziku, rozstępów, przebarwień - ze względu na pozytywne rekomendacje, opinie zabieg stał się standardem w postępowaniu. Forum, blog. Wybierz Gabinet bądź Klinikę.
  

Cennik:

od 300 PLN
 
Cała twarz z szyją i dekoltem – 900PLN
Pojedyncza okolica twarz /policzki, okolica oczu/ - 500PLN
Rozstępy – od 300PLN
Brzuch, uda, pośladki, łydki, ramiona – od 700PLN
Biust – od 600 PLN
"Luźność pochwy" - 500PLN
"Nietrzymanie moczu" - 500PLN
 
 
 
 
    
Spis treści
           
        
  
  

RF - Radiofrekwencja Mikroigłowa - Termolifting

        
Radiofrekwencja mikroigłowa polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. (RF = Radio Frequency) - urządzenie Radiofrekwencji Mikroigłowej to połączenie techniki mikroigłowej i prądu o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu głębokie tkanki skóry są punktowo podgrzewane, co silnie pobudza wytwarzanie nowego kolagenu bez uszkadzania naskórka. Głównym efektem jest pogrubienie i ujędrnienie skóry w dokładnie wyznaczonych miejscach. W terapii skóry wiotkiej można uzyskać skurczenie skóry i poprawę jej napięcia.

Efekt rewitalizujący osiąga się w wyniku ogrzewania przez silne impulsy energii tkanki wokół igieł. Wprowadzone w głąb skóry (na głębokość do 3,5 mm) końcówki igieł emitują moc na odcinku jedynie 30 mikrometrów. Elektrody na pozostałej długości są dokładnie izolowane, dzięki czemu ciepło nie wydziela się poza pożądanym obszarem. Takie rozwiązanie skutecznie chroni naskórek przed uszkodzeniem. Punkty, wyznaczające przestrzenną siatkę przeznaczoną do odnowy, oraz głębokość wprowadzenia igieł są wyznaczane indywidualnie, w zależności od potrzeb oraz kondycji skóry pacjenta. Zabieg odbywa się na różnych głębokościach skóry, aby efekt był jeszcze dokładniejszy. Wprowadzenie cienkich igieł pod skórę nie wiąże się również z bólem czy dyskomfortem, ani też z pozostawieniem po zabiegu widocznych śladów. Dzięki temu moc może być większa, terapia bardziej intensywna, a rezultat wręcz spektakularny.
 
To, jak głęboko, jak długo i z jaką energią zadziałamy na tkankę, zależy od okolicy ciała oraz rodzaju zmiany poddawanej leczeniu. Podczas zabiegu na skórę działa się temperaturą 45-60 stopni. Niższa temperatura nie uruchomi procesów regeneracji, z kolei wyższa – doprowadzi do zwęglenia tkanek. W radiofrekwencji mikroigłowej, dzięki obecności mikroigieł, które przewodzą ciepło w głąb skóry, każda warstwa skóry poddana zabiegowi jest równomiernie nagrzewana. Przeciwnie do klasycznych laserów, w których promieniowanie – emitowane na zewnątrz skóry – przechodząc przez kolejne warstwy skóry ulega osłabieniu, przez co tkanka nie jest nagrzewana równomiernie. Najbardziej spektakularne rezultaty widoczne są u osób między 30. a 55. rokiem życia, co związane jest z lepszą odpowiedzią skóry na bodźce stymulujące u pacjentów w tej grupie wiekowej. U osób starszych, można osiągnąć równie dobre efekty, zwłaszcza, gdy stosuje się zabiegi o zwiększonej intensywności.
 
Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala dokładnie określić zakres zabiegu poprzez nakłucie skóry na pożądaną głębokość, nawet do 3,5 mm. Działa przy tym skuteczniej niż klasyczne lasery, które sięgają nie głębiej, niż 1,7 mm. W radiofrekwencji mikroigłowej dokładnie regulujemy nie tylko zasięg zabiegu, ale również czas oraz intensywność nagrzewania tkanek. W miejscu zniszczenia powstaje całkiem nowa, młoda tkanka, która posiada prawidłową budowę. W następstwie tych wszystkich procesów, skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, zwiększa się jej gęstość i napięcie, poprawie ulega też jej kondycja oraz koloryt. Wygładzeniu ulegają zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, dekoltu oraz szyi. Policzki i podbródek są bardziej napięte i lekko się unoszą, poprawiają się również kontury twarzy.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg
        
Zabieg przeznaczony dla Kobiet oraz Mężczyzn 🌸 celem rewitalizacji skóry.
 
 

Katowice i inne miasta

Procedura jest wykonywana m. in. przez lekarzy w 🔥 LabocaClinic w Katowicach, a sam zabieg jest bezpieczny oraz skuteczny. Procedura dostępna  także dla mieszkańców innych miast, zwłaszcza Opola, Kędzierzyna, Zabrza. Zapraszamy do kontaktu także osoby z innych miast - prosimy o e-mail bądź kontakt telefoniczny.
 
   
    
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 60_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: jednorazowa seria zabiegowa
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: wygładzanie, ujędrnienie skóry
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: lifting twarzy nićmi, HIFU, dermapen
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: brak
  

Zalecenia pozabiegowe:
  • Przez kilka dni skóra może być podrażniona więc postępowanie powinno być ukierunkowane na tej płaszczyźnie
      
      
     Czy zabieg jest bolesny?
     • Zabieg nie jest bolesny, ponieważ na skórę stosuje się krem anestetyczny. Znieczulenie miejscowe.
      
      
       Jak wygląda zabieg?
       • Zabieg jest całkowicie niebolesny bolesny a nawet przyjemny, odczuwa się ciepło.
       • Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem.
       • Po zabiegu na powierzchnię skóry podaje się serum rewitalizujące, przyspieszające odbudowę tkanek..
       • Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej wykonywany jest za pomocą głowicy wyposażonej w mikroigła emitującej promieniowanie elektromagnetyczne. Energia promieniowania penetruje w głąb skóry, nagrzewając tkanki. Dochodzi do częściowego uszkodzenia struktury skóry, co stymuluje proces regeneracji i powstawania nowej, młodej tkanki o prawidłowej budowie.


          Kwalifikacja + badanie lekarskie
          Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

          \/
          Wskazania
          • 👉 RF jest metodą stosowaną do zwiększania napięcia skóry, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku), usuwania rozstępów oraz przebarwień.
          lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha – likwidacja wiotkiej skóry
          redukcję rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach
          • wiotkość skóry na brzuchu – po ciąży
          • usuwanie blizn po trądziku
          • redukcja i spłycanie zmarszczek oraz bruzd, szczególnie umiejscowionych w trudnych okolicach
          • odmłodzenie skóry rąk oraz stóp
          • likwidacja cellulitu
          • modelowanie talii, kształtu brzucha, pośladków i nóg
          • ujędrnianie i zwiększanie gęstości skóry m.in. twarzy, szyi oraz dekoltu
          • leczenie nadmiernego pocenie się
          • usuwanie przebarwień
          • cienie pod oczami
          • opadające powieki          Ile trwa rekonwalescencja?
          • Po zabiegu często występuje niewielki obrzęk twarzy, zaczerwienienie, można odczuwać niewielkie tymczasowe dolegliwości, które zanikają samoczynnie.


          X
          Przeciwwskazania:
          • Przeciwwskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej obejmują ciążę, zaburzenia gojenia (w tym skłonność do powstawania blizn przerostowych) oraz aktywne infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze). Szczególną ostrożność należy zachować w przypadku osób posiadających metalowe implanty oraz z wszczepionym rozrusznikiem serca.
            
            
             
               
            
             

          Tanio

                  
          Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie. Zapraszamy zdecydowane osoby, które konkretnie wiedzą czego oczekują, ewentualna konsultacja rozstrzygnie wszystkie niejasności. Informacja: w pakietach zabiegowych wychodzi tanio w stosunku do pojedynczych zabiegów, gdyż istnieje możliwość redukcji ceny o 50% i wynika to wyłącznie z tzw. Optymalizacji usługi bez uszczerbku na jakości i ilości zastosowanego preparatu. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pamiętaj, że dobre i niskie koszty możliwe przy optymalnie dobranym zestawie zabiegów we wszystkich gabinetach dostępnych na rynku. Dokładne kwoty Estei znajdziesz na witrynie internetowej - więcej informacji w cenniku.
            
            


           

          Czas zabiegu
                  
          Zabieg trwa około do 60 minut.
           
           
           
           
           
          Jak sie przygotować
                 
          Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.
            
            


           

          Ilość powtórzeń
                  
          Po jednorazowej serii zabiegu należy powtarzać. Ewentualnie jak kolejny raz "ząb" czasu nas dopadnie.....
            
            

           
           

          Efekty zabiegu
                  
          Pierwsze efekty widoczne są już bezpośrednio po zabiegu. Na skutek obkurczenia włókien kolagenowych, skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Na pełen efekt trzeba poczekać kilka tygodni, podczas których w skórze zachodzi proces tworzenia nowego kolagenu, skręcania i zagęszczania jego włókien oraz powstawania pomiędzy nimi nowych połączeń. Dzięki temu skóra staje się napięta i sprężysta, zmarszczki zostają wygładzone, blizny są mniej widoczne a rozstępy zanikają.
            
            


           

          Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
                  
          Zapewniamy pełne wsparcie pozabiegowe w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
            
            
           
             
           
            
          Zabiegi uzupełniające, dodatkowe, alternatywne
                  
          RF łączy zalety zabiegu dermapenem i laserem frakcyjnym. Można go wykonywać także latem.
            
            
           
           
           
           
          Komentarz eksperta, pozostałe informacje
                  
          Jakie są zalety radiofrekwencji mikroigłowej? - zalety opisywanej metody to mała inwazyjność, duża skuteczność, małe ryzyko powikłań oraz krótki czas rekonwalescencji. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej można wykonywać przez cały rok. Daje to opisywanej metodzie przewagę nad zabiegami z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, które wykonuje się tylko w okresie od jesieni do wiosny, ze względu na zbyt silne promieniowanie słoneczne w porze letniej. W przeciwieństwie do lasera frakcyjnego, zabieg nie powoduje wysięku krwi, złuszczania oraz zmiany kolorytu skóry. Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona oraz widoczne są niewielkie ślady po nakłuciach, które zanikają w ciągu kilku dni.
           
            

           
           
          Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców takich miast jak Katowice, Kędzierzyn, Opole, Zabrze, ale także innych miast:
          Nysa, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
              
              

            
             
              
            
          Inne osoby przeczytały:

          Wróć do spisu treści