+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści

Pogoda wpływ na twarz. Skóra kontra brudne powietrze.

Skóra - brudne powietrze. Atrakcyjność Twarzy a wpływ brudnego powietrza na skórę. Zanieczyszczenie środowiska -wpływ na skórę i jej proces starzenia się, kolor. Wpływ temperatury twarz.


Pogoda -  wpływ na twarz

Do twarzy nam z wiosną a nie zimą

  
Nasza cera jest narażona na masę niedogodności, szczególnie właśnie zimą. Eskimosi, dla których mrozy i śniegi to środowisko naturalne, na pewno mają łatwiej (choć i oni, podobno, mierzą się z problemem pękających naczynek, ale to już temat na inny tekst). Mimo że podczas ostatnich miesięcy nie mieliśmy w Polsce wysokich mrozów, to zima dała się nam we znaki brakiem słońca (naturalna witamina D!), lecz przede wszystkim wilgotnymi dniami, szarugą codzienności i (jednak) przymrozkami.
 
 
 
 

Najlepsze na skórę twarzy jest lato i czyste niezakopcone powietrze

 
Teraz nadchodzi więc odpowiedni czas, aby zadbać o cerę. Do lata zostało jeszcze kilkanaście tygodni i nie warto czekać na ostatnią chwilę. No i pięknie. A jak to uczynić? Oczywiście, można domowymi sposobami, m.in. przyrządzając naturalne peelingi (sól himalajska) i maseczki (awokado, oliwa, glinka), pijąc zdrowotne soki (bomba witamin, nawilżanie „od środka”) oraz koktajle. Tak trzymać! Ale jeśli chcemy pomóc naszej twarzy profesjonalnie, długofalowo i skutecznie, to lepiej zdecydujmy się na wizytę w profesjonalnym miejscu.
 
 
 

Odnowa skóry Twarzy

 
Warto zwrócić uwagę na autorski zabieg oczyszczający, czyli tzw. mikrodermabrazja wodna, która jednocześnie oczyszcza cerę, nawilża i jeszcze odmładza! Na czym to polega? Bazą jest klasyczna mikrodermabrazja, czyli złuszczanie „starego” naskórka oraz regenerowanie skóry dzięki serum, czyli substancjom aktywnym, zawierającym przeciwutleniacze (a to wszystko dzieje się pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu trafia bardzo głęboko do naskórka). Efekt jest widoczny od razu, już po pierwszym zabiegu: cera wygląda na zdrową, promieniejącą oraz młodszą (a to bardzo dobra wiadomość). Niektórzy uważają, że młodszą nawet o kilka lat mniej. I to w godzinę! Bo tyle trwa zabieg.
 
 

Kwas Hialuronowy i witaminy
 
Kolejnym pomocnym zabiegiem jest też DermaOxy, czyli tzw. infuzja tlenowa. To rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania jej wyjątkowo głęboko (bo na poziomie komórek) oraz redukowania zmarszczek. Wszystko dzięki wprowadzeniu wysoko skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum (za pomocą tlenu hiperbarycznego). W ich skład wchodzą takie cudeńka jak kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża, morze witamin, ekstrakty z alg, itp. Oczywiście, najpierw trzeba pozbyć się całkowicie makijażu, potem nasza cera dostanie świetny peeling, odpowiednio dobrany do potrzeb. Punktem kulminacyjnym zabiegu jest moment, w którym kosmetolog zaaplikuje skórze specjalnie dobraną ampułkę, za pomocą tlenu pod odpowiednio wysokim ciśnieniem.
 

młodociana twarz wpływ pory roku
atrakcyjny wygląd wpływ temperaturyInne osoby interesowały się także:
G-Shot
Lifting twarzy

a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści