+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
INDEX zabiegów

Podbródek - lipoliza podbródka.

podbródek tłuszcz cena zabieg gdzie
 
 
Lipoliza podbródka skuteczny trwały Zabieg Cena zabiegu Efekty Opinie Tanio Cennik Korekcja Gabinet Klinika Gdzie Leczenie Do Kogo Gojenie Przeciwskazania Forum Blog Polecane - Katowice Śląsk Gliwice Chorzów Bytom Zabrze Rybnik Opole Opolskie Bielsko Biała Żywiec Olkusz Chrzanów Tychy Dąbrowa Górnicza Sosnowiec Siemianowice Śląskie Czeladź Siewierz Ustroń Wisła Żory Częstochowa Nowy Sącz Krynica Zdrój.
 
®

Podbródek - usunięcie nadmiaru tłuszczu



CENA OD: 200_PLN
CZAS ZABIEGU: 30_minut
LICZBA POWTÓRZEŃ: 1-6_RAZY/12_MC - ilość zmienna osobniczo
ZNIECZULENIE: niewymagane
EFEKTY ZABIEGU: zmniejszenie nagromadzenia się tłuszczu w okolicy podbródka
SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
OPIEKA POZABIEGOWA: TAK
ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK
WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie




Lifting podbródka - Drugi podbródek



Lipoliza to jedna z najskuteczniejszych metod na wymodelowanie podbródka. Pozwala zniwelować nadmiar tłuszczu już podczas jednego zabiegu.
Nadmiar skóry i tłuszczu pod brodą sprawia, że nasza twarz traci na atrakcyjności ze względu na brak odpowiedniego zarysowania linii żuchwy.
 
Metoda pozwala na eliminację nagromadzonego tłuszczu pod bródką. Lipoliza chemiczna - uznana za jedną z najskuteczniejszych metod modelujących.  Substancja aktywna, powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych, z których wydostaje się tłuszcz i następuje przyspieszone jego metabolizowanie i usuwanie z organizmu.
 
Preparat niszczy komórki tłuszczowe i powoduje ich skuteczny oraz trwały rozpad. Jeden zabieg to kilka wstrzyknięć, jednak najlepsze efekty są widoczne po przeprowadzeniu serii minimum 3 zabiegów. Ich ilość zależy od indywidualnych potrzeb i predyspozycji danego pacjenta.
 
Wstrzyknięcia są praktycznie nieodczuwalne. Igła wykorzystywana do lipolizy jest bardzo cienka, wkłucia delikatne.
 
 

Lifting podbródka - Drugi podbródek - jak wygląda zabieg

 
Zabieg jest bezbolesny. Ilość preparatu stosowanego w czasie jednego zabiegu jest różna i zależy od kilku czynników – tolerancji Pacjenta, ilości tkanki tłuszczowej oraz oczekiwań po zabiegu.  Najczęściej konieczne jest wykonanie od 2 do 4 zabiegów z przerwą między zabiegami ok. 8 tygodni.



 

Lifting podbródka - Drugi podbródek - kiedy pojawią się efekty zabiegu


 
Efekt redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować w czasie około trzech tygodni po każdym zabiegu. Na ogół jest to utrata od dwóch do czterech centymetrów w obwodzie, w miejscu w którym zastosowano preparat.

Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje miejscową likwidację cellulitu. Lipolizę zawsze przeprowadza się etapami. Podyktowane jest to tym, iż w czasie jednego zabiegu nie można podać pacjentowi zbyt dużej ilości preparatu.
 
 

Lifting podbródka - Drugi podbródek - efekty zabiegu



Pierwsze efekty lipolizy iniekcyjnej można zauważyć po 3-4 tyg. po zabiegu, ale pełny rezultat staje się widoczny w przeciągu kilku, kilkunastu tygodni. Proces ten może wydawać się powolny, jednak terapia sprzyja utracie tłuszczu, a także ujędrnieniu skóry ciała. Efekty mogą być trwałe, pod warunkiem, że pacjent nie zacznie przybierać na wadze.
W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, zazwyczaj wystarczająca jest seria jednego do dwóch zabiegów.
 
Pierwsze efekty widoczne są po około tygodniu. Na powtórzenie zabiegu lipolizy iniekcyjnej można umówić się w odstępie około 3 tygodni.
 

 
Lifting podbródka - Drugi podbródek - PRZECIWSKAZANIA

 
 • ciąża i karmienie piersią,
 • problemy związane z krzepliwością krwi,
 • ostre i przewlekłe infekcje,
 • schorzenia o podłożu autoimmunologicznym,
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzyca,
 • ciężkie schorzenia wątroby, nerek oraz tarczycy (m.in. niewyrównana niedoczynność oraz choroba Hashimoto – u takich pacjentów zabieg jest wykonywany wyłącznie w sytuacji, gdy poziom przeciwciał jest bardzo niski bądź na poziomie zero),
 • znaczna nadwaga (BMI>29),
 • stany zapalne skóry,
 • alergie na składniki zawarte w preparatach,
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew,
 


Lifting podbródka - Drugi podbródek - rekonwalescencja

 
Na obszarze poddawanym zabiegowi pacjent może odczuwać swędzenie, delikatną bolesność oraz uczucie dyskomfortu. Związane jest to z powodowaniem miejscowego odczynu zapalnego redukującego komórki tłuszczowe. Po zabiegu nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych, ponieważ hamują one działanie preparatu. Na skórze mogą również pojawić się siniaki oraz zaczerwienienie, a miejscowo mogą być wyczuwalne
Wskazane jest picie dużej ilości wody.


 
 
 
   


Inne osoby przeczytały:


a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści