+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
  

Laser

uda, łydki, kolana, plecy, brzuch, dekolt, szyja, czoło, trądzik, nierówności skóry

 
 
Laser na Uda Łydki Kolana Plecy Brzuch Dekolt Szyję Czoło Trądzik. Laserowe zabiegi - zasadą działania jest przewidywalne uszkodzenie głębszych warstw skóry Cena gojenie przeciwskazania na twarz Polecane Bezpieczne Trwałe Zabiegi Cena Opinie Tanio Gdzie Forum Cennik Śląsk Katowice Kędzierzyn Opolskie Opole Rybnik Zabrze Gliwice Bytom Koźle Nysa ceny najniższe
 
 
  
Laseroterapia obejmuje laserowe usuwanie naczynek, laserowe usuwanie tatuaży czy laserowe usuwanie zmarszczek i przebarwień laserem frakcyjnym.
 
Laser frakcyjny powoduje resurfacing twarzy, który daje możliwość penetracji w głębokie warstwy skóry i optymalną interakcję z kolagenem i elastyną.
 
Poza korekcją zmarszczek, może być stosowany do leczenia blizn potrądzikowych, trądziku, przebarwień posłonecznych, zmian starczych, melasmy, blizn, rozstępów, rozszerzonych porów.
 

Na czym polega zabieg laserem:

 
Zabieg wykonywany jest laserem frakcyjnym ablacyjnym, czyli przerywającym ciągłość skóry. Jest to laser, emitujący podczas jednego impulsu liczne mikrowiązki światła laserowego, które koagulują w głębi skóry liczne mikrokolumienki, obejmując zewnętrznej warstwy naskórka.
 
Impulsy laserowe emitowane są jeden obok drugiego, co w rezultacie pozwala na wytworzenie siateczki mikrouszkodzeń na danym obszarze skóry. I jest to planowe mikrouszkodzenie skóry, które pobudza otaczającą zdrową tkankę do wzmożonej regeneracji.
 
Każda mikrokolumienka uszkodzonej laserem skóry otoczona jest zdrowymi komórkami, które zaczynają intensywnie się namnażać. Pobudzone zostają procesy naprawcze, co w rezultacie daje intensywną regenerację obszaru, który został poddany terapii.
 
Ideą działania laserem frakcyjnym ablacyjnym jest więc regularne i przewidywalne uszkodzenie głębszych warstw skóry, które pobudza ją do wzmożonej regeneracji i odbudowania dokonanych planowych uszkodzeń, dzięki czemu uzyskujemy nową i lepszą strukturalnie tkankę.
 
Uszkodzenia w głębi skóry są mikroskopijne i otoczone dookoła strefą zdrowej skóry, dzięki czemu gojenie i regeneracja zachodzi bardzo szybko, a rekonwalescencja pacjenta po zabiegu jest krótka.
 
 
 
 

Laseroterapia – Wskazania do zabiegu:

 
Laserowe odmładzanie skóry wskazane jest każdej osobie, której skóra wykazuje cechy starzenia, zwłaszcza wywołanego przez promieniowanie ultrafioletowe. Obecność na powierzchni skóry zmarszczek, linii, bruzd, przebarwień oraz zwiotczenie, utrata elastyczności i jędrności, ziemistość cery – to podstawowe wskazania do tego zabiegu.
 
Ponadto częstym wskazaniem są rozszerzone pory i blizny potrądzikowe.
 
Zabieg może być wykonany na każdym obszarze skóry. Najczęściej jednak wykonujemy go na twarzy, szyi, dekolcie oraz grzbietach rąk, czyli tam, gdzie skóra starzeje się najszybciej pod wpływem promieniowania uv. Doskonałe rezultaty uzyskuje się na obszarach bardzo trudnych do odmłodzenia innym metodami, jak szyja i dekolt oraz zmarszczki wokół ust i starzejąca się skóra wokół oczu.
 
 
 
 
Efekty po zabiegu:
 
W trakcie zabiegu laser niszczy w głębi starzejącą się skórę i jednocześnie dzięki technologii frakcjonowanej wiązki laserowej pobudza ją do intensywnej regeneracji. Wiązka laserowa dociera do głębokich warstw skóry i pozwala na likwidację głębokich zmarszczek, bruzd i blizn.
 
Dzięki temu skóra staje się odnowiona, o zdecydowanie lepszej strukturze. Staje się ona bardziej jędrna, napięta i elastyczniejsza, zmarszczki, bruzdy i blizny są spłycone, przebarwienia mniej widoczne, pory zwężone i spłycone, koloryt skóry bardziej świeży i promienny. Skóra wyraźnie odmładza się i jest lepszej jakości.
 
Alternatywą dla zabiegów laserem frakcyjnym jest radiofrekwencja mikroigłowa.
 
 
 
   
        
RF a cellulit
RF dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Cellulit - niwelowanie
cellulit dr n. med.  Agnieszka Ledniowska
Nietrzymanie Moczu
pupuszczanie mikcja
Plastyka Warg Sromowych. Ile to kosztuje, ceny.
wargi sromowe plastyka dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Powiększanie warg Sromowych
wargi sromowe korekta A. Ledniowska
Odmłodzenie Twarzy
Odmłodzenie Twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Bruzdy - wypełnianie
bruzdy nosowo wargowe dr n. med.  Agnieszka Ledniowska
   


Inne osoby także przeczytały:

 
Kurze Łapki
skóra na twarzy zmarsczki koło oczu dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Korygowanie
Zagęszczanie skóry
skóra twarzy zabieg mezoterapii dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Mezoterapia
Leczenie Łysienia
łysienie zabieg dr n. med. Agnieszka Ledniowska
Bruzdy nosowo-wargowe
bruzdy na twarzy dr n. med. Agnieszka Ledniowska
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści