+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
             
   
  
 
🌼🌼🌼
„Laboca Clinic”
lekarz

Ginekolog

ul. Stawowa 10
centrum, Katowice
+48 517 056 831
biuro@estei.pl
  
  

 
  

I Gabinet Ginekologiczny w Katowicach, Śląsk

Szanowni Państwo, nazywam się dr n. med. Agnieszka Ledniowska. Od wielu lat wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii. Łącząc te dwie profesje wypracowałam sobie skuteczne metody zabiegowe z zakresu ginekologii estetycznej. Dodatkowo prowadzę pracę dydaktyczną na SWSM Katowice, do roku 2020 byłam adiunktem na Katedrze Anatomii Opolskim Uniwersytecie Medycznym.
   
   
Jako kobieta i specjalista ginekologii mam świadomość, że problemy ginekologiczne dotykają bardzo delikatnej i krępującej strefy, dlatego w gabinecie staram się zbudować przyjazną atmosferę, aby w poszanowaniu, kulturze i otwartości porozmawiać o problemie - najważniejsze jest zaufanie. Bez wspólnego znalezienia przyczyny, nie można wdrożyć skutecznego rozwiązania. Rozmowa i otwartość są tutaj kluczowe.
 
Pracę zawodową w ✨dziedzinie ginekologii rozpoczęłam w 2008 roku w oddziale ginekologiczno-położniczym gdzie wykonywano:
 
 • operacie laparoskopowe
 • operacje z dostępu brzusznego i pochwowego
 • operacje onkologiczne
 • oraz trudne i skomplikowane operacje takie jak : operacje przetok pochwowo-odbytniczych, przetok pęcherzowo-pochwowych czy wytrzeźwienie przednie.

Dziennie wykonywanych było kilka operacji, do których asystowałam a później byłam ich operatorem. Moje szczególne zainteresowanie od samego początku budziły operacje z dostępu pochwowego, operacje plastyki pochwy i krocza oraz  operacje naprawcze.
 
W trakcie szkolenia specjalizacyjnego ciągle poszerzałam swoją wiedzę i umiejętności  uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i zjazdach ginekologicznych. W ciągu dwóch i pół roku ukończyłam studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pod opieką naukową dr hab. n. med. Stanisława Horáka. Temat rozprawy doktorskiej dotyczył immunologicznych przyczyn niepłodności oraz predykcji niepowodzeń położniczych.
 
Aby pogłębić swoją wiedzę medyczną ukończyłam studia podyplomowe z 📌seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, wydziale zamiejscowym w Katowicach. Chętnie dzielę się swoją wiedza i doświadczeniem medycznym dlatego pracowałam jako adiunkt w Zakładzie Anatomii Wydziału lekarskiego, Collegium Medicum Uniwersytetu Opolskiego. Od kilku lat  szkolę lekarzy na studiach podyplomowych z wykonywania zabiegów medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
 
W chirurgii jednego dnia w gabinecie zabiegowym wykonuję również zabiegi ginekologii estetycznej, które cieszą się z roku na rok rosnącym zainteresowaniem. Mimo, iż świadomość kobiet rośnie, wiele Pań ciągle nie zdaje sobie sprawy z tego, że zabiegi ginekologii estetycznej mogą znacznie poprawić komfort życia, zwiększyć satysfakcję seksualną i zlikwidować dolegliwości takie jak nietrzymanie moczu czy uczucie luźności pochwy. Wykonuję następujące zabiegi w chirurgii jednego dnia:
 
 • implantacja nici vaginalnych,
 • chirurgiczna korektę warg sromowych mniejszych - labioplastykę,
 • korektę /powiększanie warg sromowych większych,
 • zabieg „G-shot”,
 • zabieg O-shot”,
 • rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowym i kwasem hialuronowym,
 • implantacja nici haczykowych w wargi sromowe większe,
 • rewitalizacja pochwy z użyciem radiofrekwencji mikroigłowej.
 
Wszystkie zabiegi dobierane są indywidualnie w oparciu o potrzeby i oczekiwania Pań.
 
I Labioplastyka, czyli chirurgiczna korekta warg sromowych mniejszych, jest obecnie bardzo popularnym i często wykonywanym zabiegiem. Przerośnięte wargi sromowe mniejsze mogą powodować bolesne otarcia, nawracające infekcje, ból, ograniczyć uprawianie sportów takich jak: jeździectwo czy jazda na rowerze, być przyczyną krępacji w sypialni. Młode kobiety często wstydzą się tego problemu, a w skrajnych przypadkach unikają kontaktów seksualnych. 🍀Godzinny zabieg korekty jest w stanie nadać wargom sromowym prawidłowy kształt i wielkość. Taka korekta dodaje kobiecie pewności siebie i poprawia samoocenę. Jest to zabieg na miarę XXI wieku, o którym nasze mamy i babcie mogły tylko pomarzyć. Do wszystkich problemów kobiecych podchodzę kompleksowo. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, aby móc zaoferować jak najlepsze i najefektywniejsze rozwiązanie w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny. Medycyna daje dużo możliwości, ważne aby dopasować je do potrzeb współczesnych kobiet.
Zapraszam na konsultację ginekologiczną :)
 
 
 
 
   
             
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści