+48 517 056 831
Od 2008 roku
Przejdź do treści
 
 

G Shot - powiększanie punktu G

Zastrzyk orgazmu
💞
         
Orgazm pochwowy
 
 
   
   
   
   
   
   

G-shot. Ostrzykiwanie punktu G u kobiet w celu zwiększenia doznań seksualnych poprzez jego uwypuklenie - zabieg z zakresu ginekologii estetycznej. Klinika / Gabinet. Efekty a koszt? Opinie, cennik, forum, blog.

 
 

G Shot – powiększanie punktu G u Kobiety

    
Punktu G (punkt erogenny✔️)– połączenie gruczołów danej okolicy, skupisko zakończeń nerwowych (czuciowych) oraz naczyń krwionośnych.
   
G Shot jest niechirurgicznym, nowoczesnym zabiegiem, który ma na celu uwydatnienie punktu G (odpowiednie miejsce na ścianie pochwy wrażliwe na bodźce) poprzez powiększenie najczęściej przy użyciu kwasu hialuronowego (zwiększenie objętości tkanki). Tego typu ujędrnienie zwiększa wrażliwość, co przekłada się na zdecydowanie lepsze doznania seksualne. Punkt G jest zlokalizowany 3-5 cm od wejścia do pochwy, na ścianie przedniej. Powierzchnia punku nie jest zbyt duża, ponieważ wynosi 1-2 cm lecz daje się go w miarę łatwo wyczuć. Punkt wyczuwalny jest jako niewielkie zgrubienie na przedniej ścianie pochwy, szorstki w dotyku, wg niektórych badaczy zlokalizowany nieco po stronie lewej. W trakcie podniecenia seksualnego punkt G jest bardziej wyczuwalny.
 
 
 
ABC:
> CZAS ZABIEGU: do 60_minut
> LICZBA POWTÓRZEŃ: 1 zabieg na 12 miesięcy
> ZNIECZULENIE: miejscowe
> EFEKTY ZABIEGU: orgazm
> SPECJ. WYKONUJĄCY ZABIEG: dr n. med. Agnieszka Ledniowska, lekarz
> OPIEKA POZABIEGOWA: TAK, 24 godziny na dobę, wsparcie farmakologiczne
> ZWOLNIENIE LEKARSKIE: TAK, jeżeli zachodzi medyczna potrzeba /ICD10/, ZUS-ZLA /L4/.
> WIZYTA KONTROLNA PO ZABIEGU: bezpłatnie
> DODATKOWE ZABIEGI: O Shot
> POZOSTAŁE INFORMACJE: w przypadku potrzeby wymagane badania - morfologia, glikemia, układ krzepnięcia.
> ZDJĘCIE SZWÓW: nie dotyczy.
> ZMIANA OPATRUNKÓW: nie dotyczy.
> REKONWALESCENCJA: rutynowo 1 dzień.
   
   
   
   
 
 
 
Wskazania:
    
Niestety nie u każdej kobiety udaje się odnaleźć punkt G, dlatego augmentacja, czyli powiększenie punktu G jest tak popularnym zabiegiem. Podanie niewielkiej ilości kwasu hialuronowego, czyli zabieg G-Shot znacznie wzmacnia doznania seksualne, uwydatnia i uwrażliwia punkt G na dotyk, łatwiej udaje się go odnaleźć w trakcie pieszczot seksualnych. Zabieg wykonywany jest w przez ginekologów estetycznych, lekarzy medycyny estetycznej. Stymulacja punktu G polega na delikatnym masowaniu lub naciskaniu gąbczastej struktury wewnątrz pochwy. Masaż można wykonać palcami lub gadżetami erotycznymi /wibrator/. Stymulowany punkt G powiększa się dwukrotnie oraz delikatnie pulsuje, prowadzi do silnego pobudzenia seksualnego, a następnie do orgazmu pochwowego.
  • dla osób, które szukają sposobu na spotęgowanie doznań seksualnych
  • trudności w uzyskaniu prawidłowego orgazmu
  • okres menopauzy, zwiotczenia tkanek
  • przy zaburzeniach anatomicznych danej okolicy
     
 
 
 
Jak się przygotować
    
Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy i innych farmaceutyków, które zaburzają krzepliwość krwi. Generalnie sam zabieg nie wymaga szczególnego postępowania przed procedurą. Wskazany jest wymaz z pochwy, tak aby mieć pewność, że będzie bezpiecznie można wykonać zabieg.
   
   
   
   
 
 
 
Przeciwskazania:
    
Zabiegu nie można wykonywać przede wszystkim podczas ciąży, czynnych infekcji okolicy intymnej. Jakakolwiek choroba nowotworowa tej okolicy także wyklucza możliwość przeprowadzenia zabiegu. Inne przeciwskazania:
  • zły wynik badania cytologicznego
  • uporczywe upławy
  • miesiączka
 
 
   
   
   
   
 
 

Powiększanie punktu G (G Shot) Cena - Katowice

i inne miasta
    
Tanio - nigdy nie warto. Zawsze sprawdź proponowane koszty w innych niezależnych gabinetach - przede wszystkim nigdy nie uważamy i nie zachęcamy, że w Estei jest najtaniej. Cena, podane koszty nigdy nie mogą decydować o Państwa decyzji, wyborze! Najtaniej często równa się temu, że zabieg może być przeprowadzany nieprofesjonalnie, niechlujnie.
        

obszar zabiegowy, cena za G Shot czyli powiększanie punktu G - Katowice i inne miasta

Punkt G  I  1200 zł


   
   
   
   
 
 
   
Czas i przebieg zabiegu.
    
Czas zabiegu łącznie z wszystkimi czynnościami okołozabiegowymi to około 60 minut. Po kwalifikacji i podpisaniu zgody przystępujemy do iniekcji kwasu hialuronowego. Podczas przebiegu zabiegu możemy odczuwać delikatne mrowienie w pochwie, sama iniekcja trwa do 20 minut.
   
   
   
   
 
 
 
Czy powiększanie punktu G (G Shot) boli
     
Nie, nie boli ✔️ pod warunkiem zastosowania znieczulenia w postaci kremu i prawidłowego postępowania zabiegowego. Odczuwalne jest jedynie "drobne mrowienie".
   
   
   
   
 
 
 
Okres pozabiegowy
    
Nie wymaga jakiś szczególnych czynności, poza prawidłową higieną i spożywaniem odpowiedniej ilości płynów - kwas hialuronowy jest higroskopijny, co potęguje efekt. Możliwe skutki niepożądane po zabiegu:
  • Tkliwość i bolesność w miejscu po implantacji wypełniacza
  • Drobne krwawienie bądź niewielki krwiak
  • Kilkudniowy obrzęk
   
   
   
   
   
 
 
 

Efekty, ilość powtórzeń.

    
Efekt jest długotrwały, wielomiesięczny. Poprawa życia seksualnego jest relacjonowana przez 4 na 5 kobiet, które poddały się zabiegowi G Shot. Zabiegi przypominające dodatkowo potęgują doznania. Efekty utrzymują się kilka, kilkanaście miesięcy, najczęściej koło roku.
   
   
   
   
 
 
 
Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie
       
Zapewniamy pełne wsparcie w razie wątpliwości, niepokojących objawów, powikłań. Opieka całodobowa, zwolnienie lekarskie.
   
   
   
   
 
 
 
Zabiegi uzupełniające, alternatywne
    
RF, laseroterapia, O Shot
 
 
   
   
   
   
 
 
Pozostałe informacje, komentarz eksperta
     
Zabieg jest w pełni bezpieczny 🟢 z zaletami poprawy jakości życia seksualnego, pierwsze efekty są zauważalne już w pierwszej dobie po zabiegu i co ważne procedura nie wymaga wstrzemięźliwości seksualnej.
  
  
Udane życie seksualne
Udane życie seksualne stanowi ważny element związku pomiędzy kobieta a mężczyzną. Spełnienie w tej strefie scala związek a wg wielu psychologów jest receptą na jego trwałość. Sex stanowi czynnik więziotwórczy na różnych płaszczyznach m.in. biochemicznej czy psychologicznej. Każdy człowiek ma indywidualne potrzeby, z innych rzeczy czerpie satysfakcję. Zrozumienie potrzeb drugiej osoby jest kluczowe dla prawidłowego zachowania więzi w związku. Odpowiednie techniki i pozycje seksualne pozwalają uzyskać przyjemności dla obojga partnerów. Jednym z punktów kobiecej rozkoszy seksualnej jest punkt G. Stymulacja punku G umożliwia osiągnięcie orgazmu, ale czy punkt G w ogóle istnieje? Powiększanie punktu G nie wpływa na płodność, nie wypływa negatywnie w przypadku prób zajścia w ciążę, bez znaczenia dla porodu siłami natury.
 
 

Punkt G

         
Przez wiele lat trwały dyskusje lekarzy ginekologów i seksuologów na temat punktu G. Wielu lekarzy negowało jego istnieje, jednakże dekady obserwacji i badań ostatecznie potwierdziły jego obecność. Teraz już wiemy- punkt G istnieje i jest najwrażliwszą strefą erogenną kobiecego ciała. Pod względem budowy punkt G stanowi skupisko zakończeń nerwów czuciowych, naczyń krwionośnych i gruczołów. Słabo uwypuklony punkt G może być przyczyną braku satysfakcji seksualnej i orgazmu. Kobiety mające taki problem mogą się poddać zabiegowi powiększania punktu G.
 
 
Historia punktu G, punkt Gräfenberga
Punkt G został po raz pierwszy odkryty przez niemieckiego lekarza Ernsta Gräfenberga w 1957r. Badania jednak opierały się na małej grupie pacjentek i miały charakter spekulacyjny. W 1981r. J.D.Perry i B.Whipple opublikowali artykułu opisujące punkt G. Shafik w 2004r. opisał strukturę punktu G
 
 
 
 
 

Pozytywne opinie

G Shot cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kobiet w wieku 30-50 lat. Z naszej praktyki wynika, iż 80% osób, które wykonały tego typu zabieg jest bardzo zadowolona, tego typu osoby zgłaszają, że efekt jest fantastyczny. 60% wraca na zabiegi „przypominające” 🌤️. Ze względu na efekt część kobiet praktycznie „uzależnia się” od zabiegu korzystając z terapii przypominającej. W Internecie, na forach można znaleźć bardzo dużo bardzo pozytywnych opinii i recenzji o augmentacji punktu G.
 
 
 
 
 
Warto zapoznać się:
    
 
 
 
 
 
I Katowice
Zabiegi Estei "Doktor" Sp. P. Lek. są wykonywane przez lekarzy. Zabiegi przeznaczone są szczególnie dla mieszkańców w/w miast, ale także:
Opole, Kędzierzyn, Nysa, Zabrze, Rybnik, Racibórz, Tarnowskie Góry, Chorzów, Oświęcim, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Ruda Śląska, Olkusz, Lubliniec, Częstochowa, Zawiercie, Siewierz, Pyskowice, Wodzisław Śląski, Żory, Przyszowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Orzesze, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Cieszyn, Ustroń, Bielsko Biała, Żywiec, Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Piwniczna, Brzesko, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Kraków, Wadowice, Skoczów.
    
    
 
   
   
4.3 / 5
33 recenzje
18
11
2
1
1
Podaj swoją ocenę:
0
recenzje
a.d. 2021
              
dr n. med. AGNIESZKA LEDNIOWSKA, lekarz
GRZEGORZ LEDNIOWSKI, lekarz
              
EMAIL: biuro@estei.pl
TEL: +48 517 056 831

czynne 08.00-22.00
              
"Doktor" Sp.P. Lekarzy - Estei
KRS: 0000754277
NIP: 7492102996
Regon: 381627880
              
©Copyright 2007 - 2021  dr n. med. Agnieszka Ledniowska Grzegorz Ledniowski | All Rights Reserved
Wróć do spisu treści